Украинские футболисты и их жены (УПЛ - Динамо Киев, Шахтер и другие)

Регистрация
8 Янв 2020
Сообщения
931
Симпатии
11.630
Я з морозу. А чому молода симпатична дівчина досі називає себе в.лада седан. Такий нік підходив би для тупої неформалки, яка застрягла в 2010-х. В чому прикол?
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.135
Я з морозу. А чому молода симпатична дівчина досі називає себе в.лада седан. Такий нік підходив би для тупої неформалки, яка застрягла в 2010-х. В чому прикол?
Вона казала в інтервʼю що це дуже ефектно. А Щеглова типу надто просто
 
Регистрация
24 Мар 2023
Сообщения
673
Симпатии
6.862
Зінченко молодець, зробив багато добрих справ , і більшість в тиху, коли приїхав до України
пс. Хоче хлопчика, але друга вагітність більше обумовлена тим, що вони із Владою бажають 2-3 дітей з невеликим «розривом» років (типу таку дружню сімʼю), тому вирішили за другим так швидко.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
15 Июн 2020
Сообщения
194
Симпатии
948
Зінченко молодець, зробив багато добрих справ , і більшість в тиху, коли приїхав до України
пс. Хоче хлопчика, але друга вагітність більше обумовлена тим, що вони із Владою бажають 2-3 дітей з невеликим «розривом» років (типу таку дружню велику сімʼю), тому вирішили за другим так швидко.
А сколько сейчас первому ребёнку?
 
Регистрация
20 Сен 2019
Сообщения
1.325
Симпатии
20.527
Регистрация
24 Мар 2023
Сообщения
673
Симпатии
6.862
Знайома із Довбиком, один із найдобріших молодих футболістів України. Дуже приємна, чутлива та цікава особа.
Post automatically merged:

почекайте, це ж Романа жінка Циганкова?
Так, Романа Прокопович . Вже рік як дружина Циганкова
 
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.962
Симпатии
34.572
Знайома із Довбиком, один із найдобріших молодих футболістів України. Дуже приємна, чутлива та цікава особа.
Post automatically merged:


Так, Романа Прокопович . Вже рік як дружина Циганкова
Вчора він в перший раз вийшов грати у составі Жирони та забив гол) оце молодець. Вони з Циганковим гарно розіграли
 
Регистрация
24 Мар 2023
Сообщения
673
Симпатии
6.862
Ваші ставки, як Зінченко назвуть доньку? Я думаю, Євгенія :fli_rt5:
Теж думаю, щось в такому роді, можливо, ще Анна..
Головне, щоб не як Дубінчаки, назвали свого малого Адоніс. Доволі незвично це так, але ж воно навіть в ПІБ норм не вписується
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.135
Ваші ставки, як Зінченко назвуть доньку? Я думаю, Євгенія :fli_rt5:
В Тік Тоці пишуть що назвали Лея
Post automatically merged:

Теж думаю, щось в такому роді, можливо, ще Анна..
Головне, щоб не як Дубінчаки, назвали свого малого Адоніс. Доволі незвично це так, але ж воно навіть в ПІБ норм не вписується
Як Роддом??
 
Регистрация
24 Мар 2023
Сообщения
673
Симпатии
6.862