Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Зазвичай сиджу в тіні, але тут замбомбило так, що не можу не висказатись. Мало того що ліжко виглядає як для сироти, аж цікаво хто там спатиме, Женя чи Ігор?..
Чи дитячу постіль мали би прислати за рекламу теж? А чому висилати двоповерхове ліжко до бабусі, бо в планах Женю теж там виселити?
Є ж друга кімната, можна було б облаштувати хлопцям затишне місце...
Стільки питань, а жодних відповідей
D899F4CC-5ACD-4A1B-931E-0E016E6381CF.jpeg
 
Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
492
Симпатии
5.798
Да, действительно, почему это?
Post automatically merged:

А то, что мама про свои волосы в день больше говорит, чем о чем-угодно, то мелочи. Конечно же ребенок тупой, он этого не заметит
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.711
Симпатии
85.202
Да, действительно, почему это?
Post automatically merged:

А то, что мама про свои волосы в день больше говорит, чем о чем-угодно, то мелочи. Конечно же ребенок тупой, он этого не заметит
Що то в неї за такий кривий фотошоп підборіддя???:facepalm:
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.193
Да, действительно, почему это?
Post automatically merged:

А то, что мама про свои волосы в день больше говорит, чем о чем-угодно, то мелочи. Конечно же ребенок тупой, он этого не заметит
Витамины за невменяемые деньги пьёт, каждую неделю какая-то супер процедура для волос, шампуни какие хочешь - а всё равно волосы посеклись, залысина на месте, а для объёма делает гофре по всей длине, накладной хвост или же наращивает. Ей самой не надоело это бесконечное нытье про волосы, кожу и тд?. Такое ощущение, что она просто помешалась на своей внешности из-за салона. Постоянно что-то делает и все равно не довольна. Лучше бы она кондитерскую открыла или салат-бар. Тогда была бы помешана на правильном питании и тд. Муж и дети питались бы здорово. Там и комнату для детей отличную сделать. Можно было бы приходить на работу с детьми. Сидеть пить фреши с салатиками, играть со своими детками и радоваться жизни, а не ковыряться в своих прыщах и дергать волосы.
 
Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
492
Симпатии
5.798
Витамины за невменяемые деньги пьёт, каждую неделю какая-то супер процедура для волос, шампуни какие хочешь - а всё равно волосы посеклись, залысина на месте, а для объёма делает гофре по всей длине, накладной хвост или же наращивает. Ей самой не надоело это бесконечное нытье про волосы, кожу и тд?. Такое ощущение, что она просто помешалась на своей внешности из-за салона. Постоянно что-то делает и все равно не довольна. Лучше бы она кондитерскую открыла или салат-бар. Тогда была бы помешана на правильном питании и тд. Муж и дети питались бы здорово. Там и комнату для детей отличную сделать. Можно было бы приходить на работу с детьми. Сидеть пить фреши с салатиками, играть со своими детками и радоваться жизни, а не ковыряться в своих прыщах и дергать волосы.
Полностью согласна
Это как есть шутка, что люди в психологи идут, чтобы в первую очередь со своими проблемами разобраться. И эта ситуация с той же оперы.
Ее фразы, что она открывала салон не ради денег, приобретают другой смысл: "я открывала салон, чтобы в первую очередь улучшайзингом заниматься"
Кстати, она а сторис уже не первый раз говорит о том, что что-то такое с собой сделает- что все в шоках будут. Делаем ставки. Я думаю, комки биша удалит
 
Последнее редактирование:
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.003
Вот верю что все вышеперечисленные, кроме френдий, рано или поздно разбегутся
Плюсую! Шлюб френдіїв - злиття батьківських капіталів, такі шлюби рідко розпадаються. І в них є офлайн прибуток з бізнесів, започаткованих ще попереднім поколінням. Решта інстаграмних сімейок розвалиться, як тільки заробляти на гівах і рекламі гольфиків стане неможливим. Бо залишаться два нероби в зйомній хаті з купою барахла, і кліпатимуть одне на одне очима, поговорити ж нема про що.
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.193
Она готовится к операции. Интересно, что это будет. Если отрежет нос, то это всё. Я на ней, как на адекватном человеке точно поставлю крест.
Она была очень симпатичная без этих губ и подбородка.
 
Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
492
Симпатии
5.798
Она готовится к операции. Интересно, что это будет. Если отрежет нос, то это всё. Я на ней, как на адекватном человеке точно поставлю крест.
Она была очень симпатичная без этих губ и подбородка.
Я ставлю на комки Биша
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.003
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Ну ботокс вже вхерачила собі у лоба, тому я думаю, що буде ніс. Тим паче, нещодавно знов казала, як він її бісить.

Ставки зроблені, Панове :disco2:
 

Вложения

Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.205
Симпатии
61.441
Это треш товарищи, почему никто не задумывается посетить психолога ? Ну так, на всякий случай... будете жалеть когда-то, но будет поздно ....
 
Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
492
Симпатии
5.798
Подбородок уже пздц. Все наколотое назад просится.
Выглядит как целлюлитные комки, а это ещё и с фильтрами!
 

Вложения

Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
А можливо власне підборідок? Звісно все за показами лише, але з тим вічним ниттям за волосся, хто зна на кого Єбобо взорується. Оце справді кардинально було б, я би глянула, Сашо, дєрзай:sha_lun:
p.s.- це російська блогерка сидорова анастасія
428C0467-77B6-4E7F-9921-52F58F3CDDA2.jpeg 4B9185A3-0A16-4CB0-B9ED-E4FC925B82B7.jpeg
 
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
А можливо власне підборідок? Звісно все за показами лише, але з тим вічним ниттям за волосся, хто зна на кого Єбобо взорується. Оце справді кардинально було б, я би глянула, Сашо, дєрзай:sha_lun:
p.s.- це російська блогерка сидорова анастасія
Посмотреть вложение 1720687 Посмотреть вложение 1720688
В неї немає неправильного прикусу щоб оперувати, теж не впевнена, що це суто косметична операція, типу «яке підборіддя хотіла, таке й зробили», як ніс
Те що вона його собі доколює - це вавка в голові, а не дефект в неі є
Якщо Камінський її від блефаро відговорив, то тут і поготів не треба нічого робити))
В цеї дівчини на фото «до» одразу видно дистальний прикус

я ставлю на рино)))
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.003
В неї немає неправильного прикусу щоб оперувати, теж не впевнена, що це суто косметична операція, типу «яке підборіддя хотіла, таке й зробили», як ніс
Те що вона його собі доколює - це вавка в голові, а не дефект в неі є
Якщо Камінський її від блефаро відговорив, то тут і поготів не треба нічого робити))
В цеї дівчини на фото «до» одразу видно дистальний прикус

я ставлю на рино)))
Теж думаю, що і з прикусом, і з зубами в неї все гаразд. Все таки мама її практикуючий стоматолог. Доречі, мама скоро виглядатиме молодше своєї перекроєної заколотої доці.
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.193
Теж думаю, що і з прикусом, і з зубами в неї все гаразд. Все таки мама її практикуючий стоматолог. Доречі, мама скоро виглядатиме молодше своєї перекроєної заколотої доці.
Та мама там тоже заколотая уже.
Чтобы делать сиськи , нужно чтобы полгода прошло после окончания ГВ. А у неё ещё не прошло. Из подбородка надо было бы вывести гиалуронку сначала. Блефаро сказала опасно. На комки Биша она никогда не жаловалась. А вот на нос было.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.003
Та мама там тоже заколотая уже.
Чтобы делать сиськи , нужно чтобы полгода прошло после окончания ГВ. А у неё ещё не прошло. Из подбородка надо было бы вывести гиалуронку сначала. Блефаро сказала опасно. На комки Биша она никогда не жаловалась. А вот на нос было.
Кілька разів бачила маму в інсті у бобошиної сестри, може й заколота, але як гуінплен не виглядає, на відміну від Обличчя Еппл, яке аж ніяк не тягне на 25-річну дівчину. І срака у мами в 45+ менше ніж у донечок.
 
Регистрация
17 Дек 2019
Сообщения
187
Симпатии
3.284
Та мама там тоже заколотая уже.
Чтобы делать сиськи , нужно чтобы полгода прошло после окончания ГВ. А у неё ещё не прошло. Из подбородка надо было бы вывести гиалуронку сначала. Блефаро сказала опасно. На комки Биша она никогда не жаловалась. А вот на нос было.
Якщо проаналізувати наших інста-мамочок,мало хто півроку чекав до закінчення ГВ перед маммопластикою)Он Мандзюк тому класичний приклад,Метельська під питанням,Гоар Аветісян груди зменшувала,і хоч грудьми не годує - все одно малому півроку ще не було на той момент.Якшо вона піде до Камінського перешиватись - він також не брезгує навіть вагітним груди вставляти)
Тому не скажіть)
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
В неї немає неправильного прикусу щоб оперувати, теж не впевнена, що це суто косметична операція, типу «яке підборіддя хотіла, таке й зробили», як ніс
Те що вона його собі доколює - це вавка в голові, а не дефект в неі є
Якщо Камінський її від блефаро відговорив, то тут і поготів не треба нічого робити))
В цеї дівчини на фото «до» одразу видно дистальний прикус

я ставлю на рино)))
хто зна, стоматологиня вона від бога просто:s_arcasm:
або можливо пересадка волосся в скроневі долі...

насправді якось склалось враження, з усіма цими нервами і переживаннями, чи не вагітна вона. але мабуть тут швидше душевний стан посперезався так, ніж гормони