Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
17 Июл 2020
Сообщения
772
Симпатии
12.720
Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
491
Симпатии
5.784
хто зна, стоматологиня вона від бога просто:s_arcasm:
або можливо пересадка волосся в скроневі долі...

насправді якось склалось враження, з усіма цими нервами і переживаннями, чи не вагітна вона. але мабуть тут швидше душевний стан посперезався так, ніж гормони
Я наоборот думаю, что у Игоря на нее больше не стоит.
Не может женщина, которая любима и регулярно желанна быть такой мерзкой и недовольной 24/7. И хотеть себя полностью перекроить тоже не может. Особенно когда очевидных изъянов у нее нет
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.204
Симпатии
61.428
не по теме но мне Стадник жалко - вот где глубокие психологические проблемы так уродовать себя, категорическое неприятие себя
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.204
Симпатии
61.428
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.193
Якщо проаналізувати наших інста-мамочок,мало хто півроку чекав до закінчення ГВ перед маммопластикою)Он Мандзюк тому класичний приклад,Метельська під питанням,Гоар Аветісян груди зменшувала,і хоч грудьми не годує - все одно малому півроку ще не було на той момент.Якшо вона піде до Камінського перешиватись - він також не брезгує навіть вагітним груди вставляти)
Тому не скажіть)
Мне кажется что все таки нос. Поэтому она такая нервная очень стала. Ведь его если отрезать, то уже назад не вернёшь. Грудь можно делать и переделать, даже если и не так что-то то её никто особо видеть не будет, только она и муж. А вот нос не спрячешь. Он будет сразу бросаться в глаза. Вдруг получится как у Стадник - одна ноздря на нас, вторая - на Кавказ. Или ассиметричные ноздри получатся - как раз в комплект к глазам. Необходимости менять нос у неё вообще нет, она это понимает, вот её и штормит жёстко.
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.204
Симпатии
61.428
Мне кажется что все таки нос. Поэтому она такая нервная очень стала. Ведь его если отрезать, то уже назад не вернёшь. Грудь можно делать и переделать, даже если и не так что-то то её никто особо видеть не будет, только она и муж. А вот нос не спрячешь. Он будет сразу бросаться в глаза. Вдруг получится как у Стадник - одна ноздря на нас, вторая - на Кавказ. Или ассиметричные ноздри получатся - как раз в комплект к глазам. Необходимости менять нос у неё вообще нет, она это понимает, вот её и штормит жёстко.
хай делает раз ума нет
 
Регистрация
30 Май 2020
Сообщения
339
Симпатии
4.097
Даня просится к бабушке. Понял что с родителями ничего не словит , а бабушка и покормит и поиграет, и с Балу поиграет(пес сёстры)
 

Вложения

Регистрация
30 Май 2020
Сообщения
339
Симпатии
4.097
А что пса тоже к бабусе на ПМЖ сбагрили?
Нет, они уехали на море
Post automatically merged:

А что пса тоже к бабусе на ПМЖ сбагрили?
Мне кажется в плане животных сестра лучше. Не думаю что она бы отдала собаку
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.193
Я упала с сеновала тормозила головой. Столько разных процедур делает, а красивую простую укладку сделать не может никак
20210227_203446.jpg
 
Регистрация
17 Дек 2019
Сообщения
187
Симпатии
3.284
Мне кажется что все таки нос. Поэтому она такая нервная очень стала. Ведь его если отрезать, то уже назад не вернёшь. Грудь можно делать и переделать, даже если и не так что-то то её никто особо видеть не будет, только она и муж. А вот нос не спрячешь. Он будет сразу бросаться в глаза. Вдруг получится как у Стадник - одна ноздря на нас, вторая - на Кавказ. Или ассиметричные ноздри получатся - как раз в комплект к глазам. Необходимости менять нос у неё вообще нет, она это понимает, вот её и штормит жёстко.
Мені здається,що це швидше вічна претензія до своєї зовнішності+непостійність в своєму виборі
Згадайте тільки оці численні ситуації з волоссям - сьогодні я врізала гривку,завтра я відрощую назад,сьогодні я пофарбувалась,через кілька днів пішла перекривати колір,ну і от зовсім свіже нарощення
Навіть дитина вже прошарила,що щоб вколоти маму треба сказати що вона некрасива
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Мені здається,що це швидше вічна претензія до своєї зовнішності+непостійність в своєму виборі
Згадайте тільки оці численні ситуації з волоссям - сьогодні я врізала гривку,завтра я відрощую назад,сьогодні я пофарбувалась,через кілька днів пішла перекривати колір,ну і от зовсім свіже нарощення
Навіть дитина вже прошарила,що щоб вколоти маму треба сказати що вона некрасива
це наскільки вдома повинна крутитить тема зовнішності, щоб 4-5 річний хлопчик таке мамі городив. хоча напевно все логічно, якщо на камеру виноситься стільки ниття і невдоволення, вдома повинна бути ще та атмосфера, то і проситься до бабусі, просто чим подалі в того дурдому
 
Регистрация
6 Ноя 2019
Сообщения
351
Симпатии
7.385
Я упала с сеновала тормозила головой. Столько разных процедур делает, а красивую простую укладку сделать не может никак Посмотреть вложение 1722202
Я колись висловлювалась про це в палаті стужук. В неї природні дані (у Бо) дуже приємні, але постійно відчувається якась неохайність, естетична картинка зовсім не Альо. Я з такою зачіскою можу лише прокинутись, або крайній випадок, якщо вдома весь день в хатніх справах з дитиною. Вона ж на мільйону аудиторію виходить. Ну Камон? Невже так важко зробити просту акуратну зачіску? І так у неї в усьому. Неприємно дивитись.
 
Регистрация
21 Фев 2020
Сообщения
977
Симпатии
15.602
Даня просится к бабушке. Понял что с родителями ничего не словит , а бабушка и покормит и поиграет, и с Балу поиграет(пес сёстры)
У нас есть знакомые, при деньгах, дом,машины... Но мама ничем не занимается, вечно бухает, дома вечно куча народа, алкоголь, тусэ... Дети тоже почти постоянно у бабушки. Сами просятся и домой не хотят.
Так и у Ебобошки
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.998
У нас есть знакомые, при деньгах, дом,машины... Но мама ничем не занимается, вечно бухает, дома вечно куча народа, алкоголь, тусэ... Дети тоже почти постоянно у бабушки. Сами просятся и домой не хотят.
Так и у Ебобошки
Ну ось, ваша знайома принаймні задоволення отримує від тусовок і бухлішка. А Єбобоша віддала собаку як непотрібну іграшку назовсім, дітей до бабусі розпихала, здавалося б, ніхто і ніщо не "заважає", але ж вона все одно нещаслива, весь час ниє і скиглить, наче їй шось бракує.
А бракує справжнього життя. Окей, мамське оте все развівашки-какашки не її, навчання і кар'єра за фахом теж не її, "робота" власницею салону це радше симулякр, не думаю, що вона там бухгалтерію веде чи щось серйозне робить. Веселитись не вміє. От і залишається голосом вмираючого лебедя жалітись ноунеймам в інстаграмі.
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.193
Ну ось, ваша знайома принаймні задоволення отримує від тусовок і бухлішка. А Єбобоша віддала собаку як непотрібну іграшку назовсім, дітей до бабусі розпихала, здавалося б, ніхто і ніщо не "заважає", але ж вона все одно нещаслива, весь час ниє і скиглить, наче їй шось бракує.
А бракує справжнього життя. Окей, мамське оте все развівашки-какашки не її, навчання і кар'єра за фахом теж не її, "робота" власницею салону це радше симулякр, не думаю, що вона там бухгалтерію веде чи щось серйозне робить. Веселитись не вміє. От і залишається голосом вмираючого лебедя жалітись ноунеймам в інстаграмі.
"Бракує справжнього життя" - це ви вірно сказали. Вона живе зовсім не своїм життям, а так, щоби була красива картинка в інстаграмі. Тому постійно в напрязі і незадоволена, бо в Україні така розруха навкруги. Наприклад, дивлячись її сторіс, я уявляла Франківськ якимось затишним містом, але потім як побачила його наживо, то була дуже розчарована. Вона майже ніколи не знімає у бабусі чи мами, бо там не "інстаграмно". Єдине, коли на неї було приємно дивитись і не було відчуття якоїсь відрази - то їх відпочинок в Канкуні. Бо там не треба напрягатись, щоби знайти інстаграмну картинку - виходь та знімай все підряд. Немає потреби здаватись кращою, ніж вона є. Вона якось розслабилася, була якась звичайна, яка є. Десь її корона ділась. Вона розповідала про якісь зміни в собі і я думала "Та ну невже?", але повернувшись додому це її курвисько знову вилізло.
До речі, Верба завжди знімає так як є, не боїться своєї реальності і не стидається. Тому перегнала Ебобо по переглядах. Але я також пам'ятаю той період, коли Ебобо була для неї прикладом, вона намагалася бути такою ж зверхньою. І теж викликала відразу.
 
Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
491
Симпатии
5.784
Несу быстренько вам в лапках
Короче, губы будет убрать, всякие родинки с кожи лица И ещё что-то, что секрет
Готовлю попкорн
 

Вложения

Регистрация
21 Фев 2021
Сообщения
491
Симпатии
5.784
Объясните пожалуйста, как вообще может прыщ превратится в родинку? Это ебобо так в своих сторис говорит. Ещё она отметила, что "у мене так дуже часто останн¡м часом". Я даже загуглила, но с научной точки зрения ничего не нашла, что подтверждало бы возможность такого процесса.
Мне думается, что эти ее "родинки" результат постоянного "салонного" вмешательства в эпидермис. Все таки иглы, микроиглы, свет, и тд. И чем больше она лицо трогает, тем хуже
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Дуже-дуже, корисне та правильне поєднання, пані медик:ne_ne_ne:коли одне вимиває інше, успіхів саня:bye2:
 

Вложения