Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.412
Симпатии
33.178
Таке враження, ніби вона навмисне маску стягнула, щоб усі її впізнавали. Інакше нахуя? Всі в масках навколо, тільки вона без.
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.412
Симпатии
33.178
Я серйозно, комашки, ви не думаєте, що вона хотіла бути "застуканою" з хахалем, щоб чутки дійшли до Ігоря, і той кусав лікті. Це якось так жалюгідно і очевидно)
 
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
Я серйозно, комашки, ви не думаєте, що вона хотіла бути "застуканою" з хахалем, щоб чутки дійшли до Ігоря, і той кусав лікті. Це якось так жалюгідно і очевидно)
Как по мне, всё выглядит подстроенным именно для этой цели.
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Регистрация
29 Июн 2021
Сообщения
263
Симпатии
4.173
Милі, як вам історія:

Сварились і гризлись Ігор з Бобо вже дуже давно. Розходились сходились. З лютого все пішло наперекосяк остаточно а потім Ігор дізнається шо Женя не його. Грозиться все розказати (той дебільний хештег). Тим часом єбобо від нього відкупається будинком, ігор швиденько вмиває лавочку (памятаю говорив про якісь документи про нерозголошення). Але ж друге інтервю машці було записане, тому вони вдвох вирішили і домовились шоб підняти увагу до своїх персон і хайпонути наостанок шо ігор піде на аналогічне інтервю, але скаже тільки про те, про шо говорила єбобо + ще якісь дрібниці.
І того: майно тихо поділили, інфопривід намутили, собі дупи прикрили якимись договорами про нерозголошення і пішли тихо жити до своїх коханців
 
Регистрация
21 Май 2018
Сообщения
898
Симпатии
22.461
Милі, як вам історія:

Сварились і гризлись Ігор з Бобо вже дуже давно. Розходились сходились. З лютого все пішло наперекосяк остаточно а потім Ігор дізнається шо Женя не його. Грозиться все розказати (той дебільний хештег). Тим часом єбобо від нього відкупається будинком, ігор швиденько вмиває лавочку (памятаю говорив про якісь документи про нерозголошення). Але ж друге інтервю машці було записане, тому вони вдвох вирішили і домовились шоб підняти увагу до своїх персон і хайпонути наостанок шо ігор піде на аналогічне інтервю, але скаже тільки про те, про шо говорила єбобо + ще якісь дрібниці.
І того: майно тихо поділили, інфопривід намутили, собі дупи прикрили якимись договорами про нерозголошення і пішли тихо жити до своїх коханців
Мне нравится такая теория, но наши поцики слишком тупые, чтоб до такого додуматься + Хряк слишком эмоциональный и несдержанный, думаю его пукан горел натурально, а не для хайпа
 
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.449
Симпатии
37.531
Мне нравится такая теория, но наши поцики слишком тупые, чтоб до такого додуматься + Хряк слишком эмоциональный и несдержанный, думаю его пукан горел натурально, а не для хайпа
Не думаю, що він би женю забирав до себе після такого
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
229
Симпатии
3.106
Не думаю, що він би женю забирав до себе після такого
Ну і він дуже ніжно до Жені говорить,ставиться. І я особисто,бачу в Жені, риси Ігора. Він їхній спільний син,тут думаю,все ок
 
Регистрация
8 Авг 2021
Сообщения
37
Симпатии
515
Господи,яка школа?!
До ЛОГОПЕДА!!!
у дитини каша в роті!!! Дурепа хвора!
Як можна це не бачити?!
 

Вложения

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.449
Симпатии
37.531
я думала такое бывает только в сериалах :;-)))::;-))):
Щоб далеко не ходити, розкажу історію) одна знайома розлучилась з чоловіком, подала його на розлучення, аліменти на дитину і на себе, звонила йому і його матері тіпа давайте гроші, а він плюнув і подав на днк. Приходять вони на суд ...а дитина не його :zvez_ochki::;-)))::;-))): я думала таке теж тільки в кіно буває, ржала я довго)
Але не думаю, що Сашка така відбита приписати ігору не його дитину)
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.003
Милі, як вам історія:

Сварились і гризлись Ігор з Бобо вже дуже давно. Розходились сходились. З лютого все пішло наперекосяк остаточно а потім Ігор дізнається шо Женя не його. Грозиться все розказати (той дебільний хештег). Тим часом єбобо від нього відкупається будинком, ігор швиденько вмиває лавочку (памятаю говорив про якісь документи про нерозголошення). Але ж друге інтервю машці було записане, тому вони вдвох вирішили і домовились шоб підняти увагу до своїх персон і хайпонути наостанок шо ігор піде на аналогічне інтервю, але скаже тільки про те, про шо говорила єбобо + ще якісь дрібниці.
І того: майно тихо поділили, інфопривід намутили, собі дупи прикрили якимись договорами про нерозголошення і пішли тихо жити до своїх коханців
Історія чудова, от тільки Ігорю з майна дісталася лише його набута до шлюбу квартира і машина ще під питанням. І аліменти на двох платити доведеться. Тож якби він мав у рукаві такий козир, вже б розтріпав на весь інстаграм.
 
Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
5.254
Симпатии
91.593
Насики, а почему делить должны только машину Игоря? Машина Ебобо тоже в браке куплена. Почему ее не делят? Или она тоже на маме?
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
716
Симпатии
9.347
Забыло вчера принести)
БедА то какая)
Закидайте меня тапками, но как только увидело ее фото сразу подумала, что Ебобо знает выход: сразу рыгать ещё интенсивнее начнёт)))

И не нужно тут рассказывать, что это болезнь и жалеть ее
Мое с медицинским образованием и имеет отношение к психиатрии
Она сама создала себе эту болезнь, предпосылок у неё не было
И не желает лечиться, то есть не осознаёт проблему, что ещё большая проблема

Ещё пару лет в том же духе и Прийдется проходить неслабый курс медикаментозного лечения

Хотя уже неплохо было бы пообщаться с норм психиатром, а не психологами из Инстаграма
 

Вложения

Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Насики, а почему делить должны только машину Игоря? Машина Ебобо тоже в браке куплена. Почему ее не делят? Или она тоже на маме?
Вы что, она же ему двоих сыновей родила. Все оставить должен, и в одних трусах уйти.
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.412
Симпатии
33.178
І після цього хтось на повному серйозі буде писати, що для булімії у неї не було причин? Це якраз і є причини - систематичні приниження через зайву вагу, особливо від хлопців. Бачу всі тут диванні психологи і психіатри. Ні разу не авокадо Саші, але блін... Познімайте білі пальта, коли мова йде про розлади харчової поведінки. Мала нагоду спостерігати це зі сторони - це страшно. І це хвороба, навіть, якщо людина сама доклалась до її розвитку.

Щодо вписок і горілки - ну народ, хто з нас не бухав у віці 16-17-18 років?) Це ж така класика, що навіть нецікаво))