Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.450
Симпатии
37.533
І після цього хтось на повному серйозі буде писати, що для булімії у неї не було причин? Це якраз і є причини - систематичні приниження через зайву вагу, особливо від хлопців. Бачу всі тут диванні психологи і психіатри. Ні разу не авокадо Саші, але блін... Познімайте білі пальта, коли мова йде про розлади харчової поведінки. Мала нагоду спостерігати це зі сторони - це страшно. І це хвороба, навіть, якщо людина сама доклалась до її розвитку.

Щодо вписок і горілки - ну народ, хто з нас не бухав у віці 16-17-18 років?) Це ж така класика, що навіть нецікаво))
Я так розумію, вона зараз підбухує сама, вчорашні сторіс, де сама писала, що відкрила вино і сіла з синами говорити
Post automatically merged:

Як я завжди кажу - краще вип'ю горілки, чим шампанського, від якого потім голова тріщить :;-))):
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.207
Симпатии
61.446
От хорошего вина, шампанского -имхо…. не должно болеть, но дело не в этом.
к психиатру надо было тогда, а щас хз, есть ли смысл
Если по другому она в форме не хочет быть - пусть блюет
Мне лично по хуй и не жаль таких долбоебов. Всех не нажалеешь, есть долбоебы которые с крыши прыгают - нет разницы между ними
Post automatically merged:

І після цього хтось на повному серйозі буде писати, що для булімії у неї не було причин? Це якраз і є причини - систематичні приниження через зайву вагу, особливо від хлопців. Бачу всі тут диванні психологи і психіатри. Ні разу не авокадо Саші, але блін... Познімайте білі пальта, коли мова йде про розлади харчової поведінки. Мала нагоду спостерігати це зі сторони - це страшно. І це хвороба, навіть, якщо людина сама доклалась до її розвитку.

Щодо вписок і горілки - ну народ, хто з нас не бухав у віці 16-17-18 років?) Це ж така класика, що навіть нецікаво))
Так вы пишете будто мы тут все виноваты. Это к родителям вопрос - точнее к матери. Она присмыкается перед мужиками, живет за их счёт жрет говно и навязывает такой стиль жизни дочери. Был норм чувак - она доброе отношение не приемлет. Ей надо чтоб кулаком по столу хуякнул, по еблу дал - а она ещё и на коленях ползать будет и умолять вернуться.
сама не захочет лечиться - наша жалость ей мало чем поможет.
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Забыло вчера принести)
БедА то какая)
Закидайте меня тапками, но как только увидело ее фото сразу подумала, что Ебобо знает выход: сразу рыгать ещё интенсивнее начнёт)))

И не нужно тут рассказывать, что это болезнь и жалеть ее
Мое с медицинским образованием и имеет отношение к психиатрии
Она сама создала себе эту болезнь, предпосылок у неё не было
И не желает лечиться, то есть не осознаёт проблему, что ещё большая проблема

Ещё пару лет в том же духе и Прийдется проходить неслабый курс медикаментозного лечения

Хотя уже неплохо было бы пообщаться с норм психиатром, а не психологами из Инстаграма
То, что не хочет лечиться – плюсую. Но то, что она сама создала эту проблему, я не
І після цього хтось на повному серйозі буде писати, що для булімії у неї не було причин? Це якраз і є причини - систематичні приниження через зайву вагу, особливо від хлопців. Бачу всі тут диванні психологи і психіатри. Ні разу не авокадо Саші, але блін... Познімайте білі пальта, коли мова йде про розлади харчової поведінки. Мала нагоду спостерігати це зі сторони - це страшно. І це хвороба, навіть, якщо людина сама доклалась до її розвитку.

Щодо вписок і горілки - ну народ, хто з нас не бухав у віці 16-17-18 років?) Це ж така класика, що навіть нецікаво))
Миле, ну всеодно є питання до неї.
Якщо вірити Ігору, то він пропонував їй зробити все по тихому і вилікуватися. Думаю, насіки саме це мали на увазі. Ну вона хизується зараз своїм тілом, якого досягла таким шляхом. Мені особисто це огидно...
Як допомогти людині, якщо їй і так ок?
Жаліти її? Мені особисто шкода тих дітей... Тому що вони поки не в стані самі приймати рішення. Вони залежні від не зовсім здорової мами. А їй так ок...
І Ігору ок, якщо при всіх проблемах вони сруться за майно...
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.421
Симпатии
33.216
То, что не хочет лечиться – плюсую. Но то, что она сама создала эту проблему, я не

Миле, ну всеодно є питання до неї.
Якщо вірити Ігору, то він пропонував їй зробити все по тихому і вилікуватися. Думаю, насіки саме це мали на увазі. Ну вона хизується зараз своїм тілом, якого досягла таким шляхом. Мені особисто це огидно...
Як допомогти людині, якщо їй і так ок?
Жаліти її? Мені особисто шкода тих дітей... Тому що вони поки не в стані самі приймати рішення. Вони залежні від не зовсім здорової мами. А їй так ок...
І Ігору ок, якщо при всіх проблемах вони сруться за майно...
Так і анорексічки хизуються, в тому і суть хвороби. Хизуються, коли важать 30 кг і вмирають від виснаження. Людина з РХП бачить себе в дзеркалі не так, як здорові люди, і в неї викривлене почуття нормального.
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Так і анорексічки хизуються, в тому і суть хвороби. Хизуються, коли важать 30 кг і вмирають від виснаження. Людина з РПХ бачить себе в дзеркалі не так, як здорові люди, і в неї викривлене почуття нормального.
Ну якщо людина не хоче лікуватися, то ніхто їй не допоможе. І жалість також не допоможе.
Я, здається, ніде не писала, що вона сама у всьому винна.
Тут велике питання до її мами.
Мені просто гидко дивитись на їжу, яку вона постить і як вона хизується своїми "досягненнями".
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.207
Симпатии
61.446
Мать там мужикозависимая, ее из дому выгнали- а она обратно потом возвращается как побитая собака. А яблоко от яблони…
Ну может мазохистки они, дело добровольное
 
Регистрация
8 Дек 2018
Сообщения
1.699
Симпатии
11.324
Посмотреть вложение 2220156
В закріплених сторіз подружки цього Тараса. Точно він!!!:privet:
Це 3 місяці тому приблизно, так? А коли в них ці інтерв'ю вийшли, у вересні? Ну тоді виходить, що Саша раніше свинтила до колишнього. Я вже плутаюсь в їхній хронології.
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Регистрация
29 Июн 2021
Сообщения
263
Симпатии
4.173
Я так розумію, вона зараз підбухує сама, вчорашні сторіс, де сама писала, що відкрила вино і сіла з синами говорити
Post automatically merged:


Як я завжди кажу - краще вип'ю горілки, чим шампанського, від якого потім голова тріщить :;-))):
Сіла з синами говорити, а хто їх втрьох сфоткав?
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.421
Симпатии
33.216
Регистрация
4 Фев 2019
Сообщения
18
Симпатии
324
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
#всьосама #сильнанезалежна тішиться, що нарешті вернулась до свого рідного туалету:Unknown:
в справді, в європі не так легко відмивати гроші через салони, а в сша безпрививочних дітей не взяли би в садок (виправте мене, якщо помиляюсь)
E387B8E9-CFCB-41A3-B673-921BFA0C3262.jpeg

Post automatically merged:

ну що ж, несу фотографії тарасика для архіву сюди (деякі скріни з телеги, там знайшли тост де єбобо йому сердечко шле)
71B7643A-668C-43EC-B32C-2F03F621B1FE.jpeg
 

Вложения

Регистрация
29 Июн 2021
Сообщения
263
Симпатии
4.173
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
1.896
Симпатии
27.194
[/QUOTE]
Какое ужасное состояние кожи у "власниці салону" та клініки краси.... Высыпание, сухость, пятна, неровный тон...заросшие бесформенные брови ...это фиаско саня::-(:
При том, что ей доступны любые дорогие процедуры и косметика....