Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
1 Фев 2019
Сообщения
18
Симпатии
39
Шо то за реклама ?‍♀️
Голос в неї противний , хрипить... сказала ніби не довольна , в принципі як завжди !
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.184
Симпатии
61.331
А шо... хай открывает. Народу много побежит чисто на неё глянуть. Бабла заработала на рекламе арахисовой пасты уже
 
Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
5.233
Симпатии
90.964
Опять по сотому кругу оправдашки на тему "Бо ж «народжували для себе», правильно?)". Я этот пост у нее уже неоднократно читало и именно с этой фразой даже)) Хоть бы предложения меняла. Заливай больше! Прям вашим родителям делать больше нечего и за Даньку бои идут, у кого он останется на НЕСКОЛЬКО ДНЕЙ))) Они конечно не устают и на работу не ходят, сына из рук у вас вырывают. Ага-ага))) Память уже как у Письки Стужук, одно и то же строчить?))
Ебобош, давай теперь пост на твою любимую тему вашего с Хряком знакомства и как быстро вы стали сожительствовать))) А то ж все уже забыли)))
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.108
Регистрация
18 Ноя 2018
Сообщения
649
Симпатии
8.143
Опять по сотому кругу оправдашки на тему "Бо ж «народжували для себе», правильно?)". Я этот пост у нее уже неоднократно читало и именно с этой фразой даже)) Хоть бы предложения меняла. Заливай больше! Прям вашим родителям делать больше нечего и за Даньку бои идут, у кого он останется на НЕСКОЛЬКО ДНЕЙ))) Они конечно не устают и на работу не ходят, сына из рук у вас вырывают. Ага-ага))) Память уже как у Письки Стужук, одно и то же строчить?))
Ебобош, давай теперь пост на твою любимую тему вашего с Хряком знакомства и как быстро вы стали сожительствовать))) А то ж все уже забыли)))
Але от справді, невже взагалі ці куріца не розвивається?
Невже настільки нудне життя?
Постійно з пустого в порожнє переливає, таке враження, що світ крутиться навколо неї і дітей лише.

Що такого ця куріца несе доброго в маси? Їй потрібно лише народжувати і писати лише про догляд за собою і дітьми?
Зовсім ніякого гумору., жодної корисності від цієї особи .

Але про що я?!
Вона дивиться тупий серіал для дітей «Школа», який знятий жахливо, актори взагалі грати не вміють. Не розумію хто цей брєд дивиться, як не діти в 12 років.

Я не буду підказувати цій особі Вельмишановній , як урізноманітнити профіль. Та скажу, що більше 18 років в неї аудиторії ніколи не буде .
Всі дорослі люди не слідкують за нею.
 
Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
5.233
Симпатии
90.964
Откуда бы этой интересной жизни взяться, если она живет в интернете?)) Очередной антисоциальный элемент, не работающий, не живущий полноценной жизнью, вне коллектива, без друзей.
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
Вона дивиться тупий серіал для дітей «Школа», який знятий жахливо, актори взагалі грати не вміють. Не розумію хто цей брєд дивиться, як не діти в 12 років.
+10000
Я взагалі прифігіло, коли вона той серіал хвалила. Сподіваюсь, що це була реклама. Бо мій мозок і хвилини цього вітчизняного примітиву не витримав (глянула з цікавості).
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
76
Симпатии
590
Я народило первістка у 33, і мабуть коли він піде до школи, то матиму сорокєт. І не знаю, джек-пот це чи ні. Тепер переживаю чи дам собі раду в 40
 
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.709
Я народило первістка у 33, і мабуть коли він піде до школи, то матиму сорокєт. І не знаю, джек-пот це чи ні. Тепер переживаю чи дам собі раду в 40
Не переживайте, Саша чучуть подрастет и дасть вам парочку годных советов:good2::-ok-:
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.184
Симпатии
61.331
Откуда бы этой интересной жизни взяться, если она живет в интернете?)) Очередной антисоциальный элемент, не работающий, не живущий полноценной жизнью, вне коллектива, без друзей.
Ну что вы, у неё есть такие подруги как кодзаева, стадник
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Ну что вы, у неё есть такие подруги как кодзаева, стадник
Ви ще Стужучку забули, шановне, з якою Єбобо в шапці та купальнику на Новий рік в Буковелі в снігу валялась.
Кодзяєва більш ніж забезпечена людина, їй рекламування гольфків з дуже гарною якістю не надто цікаве, дітей у неї немає, то ж невідомо, про шо їм спілкуватись з Єбобошею. А Сіся в іншому місті. І взагалі, навіщо друзі, коли є мільйон підписників?
 
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
300
Симпатии
2.688
Возраст
40
Опять по сотому кругу оправдашки на тему "Бо ж «народжували для себе», правильно?)". Я этот пост у нее уже неоднократно читало и именно с этой фразой даже)) Хоть бы предложения меняла. Заливай больше! Прям вашим родителям делать больше нечего и за Даньку бои идут, у кого он останется на НЕСКОЛЬКО ДНЕЙ))) Они конечно не устают и на работу не ходят, сына из рук у вас вырывают. Ага-ага))) Память уже как у Письки Стужук, одно и то же строчить?))
Ебобош, давай теперь пост на твою любимую тему вашего с Хряком знакомства и как быстро вы стали сожительствовать))) А то ж все уже забыли)))
Ага-ага, особенно за ребёнка первого года жизни, которого особо с рук не спустишь. Я уезжала на работу, моя мама все те часы носила малую на руках, то колики, то не спит, то зубы. Ладно, выросла, 7 лет, и стало не легче, то на улицу, то миллион вопросов, энергии и сил надо очень много. А тут два мальчика. Такой пз, на кого он рассчитан.
 
Регистрация
12 Авг 2014
Сообщения
317
Симпатии
2.887
Ви ще Стужучку забули, шановне, з якою Єбобо в шапці та купальнику на Новий рік в Буковелі в снігу валялась.
Кодзяєва більш ніж забезпечена людина, їй рекламування гольфків з дуже гарною якістю не надто цікаве, дітей у неї немає, то ж невідомо, про шо їм спілкуватись з Єбобошею. А Сіся в іншому місті. І взагалі, навіщо друзі, коли є мільйон підписників?

У нее эта Чила появилась, и то, после поста, где ебобо рассказывает, как Чила всё никак себе дезик не подберёт я бы вообще трубку брать перестала и заблочила эту дуру везде
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
76
Симпатии
590
У нее эта Чила появилась, и то, после поста, где ебобо рассказывает, как Чила всё никак себе дезик не подберёт я бы вообще трубку брать перестала и заблочила эту дуру везде
А де можна почитати? Дуже цікаво)