Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
6 Дек 2019
Сообщения
531
Симпатии
4.785
Я не читала пост Ліни, але просто хочу відповісти вам про своє бачення мовного питання. Ми всі навчалися мові в школі, наше медіа та державні послуги теж навкруги мовою, ми все життя знаходимось в україномовному просторі. Всі у кого було бажання, змогли перейти з російської на мову. А те, що комусь важко - це або про недостатність інтелекту, або банальна лінь практикуватися та виробляти нові звички. Бо люди, які зараз поїхали до інших країн, за майже рік навчилися повністю новим для них мовам і на побутовому рівні можуть спілкуватися. Це такі важкі мови, як німецька наприклад. У мене теж була повністю російськомовна родина, але моя дитина 4р вже говорить українською, тому що кілька місяців тому я вирішила, що з дітьми я буду говорити виключно українською. І будь ласка, досить вже прикриватися російськомовними військовими, при всій до Вас повазі. Питання мови є до наших громадян, які досі не розуміють, какая разница.
Згодна на 100%. Замахало вже слухати про те шо ой ви не розумієте, так важко перейти, так важко, я з російськомовної сім‘ї! Я теж з російськомовної, з російськомовного міста, і шось не переламалась перейти на українську. Навіть вдома. Зробила це з великим задоволенням.

Все інше - небажання і лінь.

І так, досить вже апелювати до російськомовних воїнів на нулі. Коли над тобою літають кулі то дійсно якось воно там мабуть не до принципових мовних питань. Це питання до мирняку яким досі какаяразніца.
 
Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
5.257
Симпатии
91.646
Это было стори. Лина театрально закатывала глазки и возмущалась. Из оперы альфонса Ебобо: "Не сдавать квартиры людям с Донбасса", тюху, уроды
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.019
І так, досить вже апелювати до російськомовних воїнів на нулі. Коли над тобою літають кулі то дійсно якось воно там мабуть не до принципових мовних питань. Це питання до мирняку яким досі какаяразніца.
Ви праві, але хто такі ліна і плафон щоб ставити комусь принципові питання. Одне свинятко-альфонс, вивезене в Уйобщину під спідницею, друге бичка, зациклена в основному на вазі і перетворенні обличчя в гумову маску. Що вони корисного зробили щоб вставати на стільчик?
 
Регистрация
6 Дек 2019
Сообщения
531
Симпатии
4.785
Ви праві, але хто такі ліна і плафон щоб ставити комусь принципові питання. Одне свинятко-альфонс, вивезене в Уйобщину під спідницею, друге бичка, зациклена в основному на вазі і перетворенні обличчя в гумову маску. Що вони корисного зробили щоб вставати на стільчик?
Та це я завелась загалом по мовному питанню. Наболіло.
А пост я не читала але засуджую :-)
 
Регистрация
23 Сен 2019
Сообщения
823
Симпатии
2.377
Згодна на 100%. Замахало вже слухати про те шо ой ви не розумієте, так важко перейти, так важко, я з російськомовної сім‘ї! Я теж з російськомовної, з російськомовного міста, і шось не переламалась перейти на українську. Навіть вдома. Зробила це з великим задоволенням.

Все інше - небажання і лінь.

І так, досить вже апелювати до російськомовних воїнів на нулі. Коли над тобою літають кулі то дійсно якось воно там мабуть не до принципових мовних питань. Це питання до мирняку яким досі какаяразніца.
Планістю згідна
 
Регистрация
13 Июн 2019
Сообщения
165
Симпатии
3.088
Мені тут знайомий, який трохи знає всю цю блогерську тусовку, розказав, що у КВН-нні часи у Пустовіта були проблеми, бо він ледь не зґвалтував якусь дівчину. Підкажіть, пліз, де про це можна почитати більше?
 

Пес Патрон

гав гав мазафаказ
Регистрация
14 Мар 2021
Сообщения
8.900
Симпатии
200.800
Мені тут знайомий, який трохи знає всю цю блогерську тусовку, розказав, що у КВН-нні часи у Пустовіта були проблеми, бо він ледь не зґвалтував якусь дівчину. Підкажіть, пліз, де про це можна почитати більше?
Фу бля, гидота
 
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.687
Північні регіони говорять українською.
наші (не Пустовіт з Ліною, звісно) так само мерзнуть в окопах і на похорони ми тепер ходимо регулярно.
в армії всіх переконливо просять говорити хоч суржиком, але українською щоб зразу було чути де свої і де чужі.

І так, нам набагато легше, без сумніву. Ви можете почати робити так, щоб вашим дітям було так само легко.

це все безвідносно Ліни, я не знаю як там вона висловлювалась, але пора вже не тригеритись об кожну Ліну, а вирішити для себе, чому вам російська така рідна, що навіть вогонь з неба не переконує.
Мені здається, що людей трігерить не стільки мовне питання як те, що його піднімає якась пиздота, яка тільки і вміє сторіси виставляти і яка в даний момент живе своє краще життя та і очевидно, що тему для посту обрала виключно через те, щоб підняти охоплення. Бо ж зрозуміло, що є дві позиції, які будуть активно відстоювати коментатори.
 

Пес Патрон

гав гав мазафаказ
Регистрация
14 Мар 2021
Сообщения
8.900
Симпатии
200.800
Коняко, ти така тухла, що в твоїй палаті вже по якому так кругу мовосрач пішов. Зберись, ганчірко, наригуй не в унітаз, а контент людям, бо скоро мохом все поросте, як твої вітрини з паллю у відпочивальні гусятинської барині
 
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.926
Симпатии
148.430
Коняко, ти така тухла, що в твоїй палаті вже по якому так кругу мовосрач пішов. Зберись, ганчірко, наригуй не в унітаз, а контент людям, бо скоро мохом все поросте, як твої вітрини з паллю у відпочивальні гусятинської барині
хуйохом, як сказала би БидлоБо десь з отаким виразом обличчя, простигосподи

Screenshot 2023-01-23 at 23.56.00.png
 

Пес Патрон

гав гав мазафаказ
Регистрация
14 Мар 2021
Сообщения
8.900
Симпатии
200.800
Регистрация
24 Окт 2019
Сообщения
1.323
Симпатии
16.252
Адрес
Dubai
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
346
Симпатии
5.373
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.926
Симпатии
148.430
Досі не можу повірити, що це Ви не фотожаби носите, а хуясниця дійсно собі такого хуєписка нахуєколола
самій не віриться. Але головне, що хуясниці подобається. Правда, не завжди і, думаю, ненадовго :-)

Screenshot 2023-01-24 at 00.57.02.png

Спасибо, мой новый халат, как эта штука над губой называется подскажите?
булхорн? Или все таки усы ?)
Вам дуже личить :fli_rt5: Теж схиляюся до герпеса, точніше у її випадку херпеса.
 
Регистрация
4 Дек 2021
Сообщения
182
Симпатии
2.206
Фу бля, оце гидота. Якийсь наріст над губою утворився. А ті вічно вирячені очі, то взагалі страх божий.
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.792
Про мову - тисяч плюсів!!! А до всіх російськомовних питання коли ж прийде пора переходити і вчити? Якщо навіть рік війни не достатній привід не штокати і не пачімукати

Хоча сумніваюся, що ви не знаєте мови, просто лінь або соромно(?)
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
185
Симпатии
2.354
Трошки вклинюся в мовосрач. Я все життя розмовляла російською мовою. Зараз в соціумі говорю виключно українською. З дитиною розмовляю українською. Жодних проблем. Російською розмовляю з деякими знайомими. І знаєте, що? Все це моє особисте рішення і моє особисте діло. Жодної україномовної людини жодного разу не зробило мені зауваження стосовно мови. А знаєте, що було б, якби це сталося? Я б послала на хуй) Це я про те, які ви емоції викликаєте зі своїми дуже цінними думками стосовно мови і зауваженнями) Ви нікого цим не переконаєте, не змусите. Інші люди - це інші дорослі люди зі своєю думкою, які вашої не питали. Такою поведінкою ви викликаєте лише образу і відштовхуєте людей від прагнення переходити на українську. Бо просто вже заїбали::-):
 
Регистрация
25 Май 2020
Сообщения
48
Симпатии
813
Возраст
32
Стосовно мови. Живу в Харкові, моїй директоркі 56 років, дитинство провела на росії, тобто мову не вивчала. Але! Вона вибачається і намагається хоча б вітатися українською. Спочатку було гірше, ніж у Азіріва))) Зараз вже досить непогано спілкується. Все можливо, було б бажання.
Я також забуваю вже російські слова і думаю українською. Мене це тішіть, сподіваюсь, що колись забуду цю мову повністю.

Ну і хто не бачив сторіс Ліни - вона казала, що можна хоча б кілька слів вивчити українською, коли ти під час війни бухаєш в Буковелі. Я з нею згодна.
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.792
Трошки вклинюся в мовосрач. Я все життя розмовляла російською мовою. Зараз в соціумі говорю виключно українською. З дитиною розмовляю українською. Жодних проблем. Російською розмовляю з деякими знайомими. І знаєте, що? Все це моє особисте рішення і моє особисте діло. Жодної україномовної людини жодного разу не зробило мені зауваження стосовно мови. А знаєте, що було б, якби це сталося? Я б послала на хуй) Це я про те, які ви емоції викликаєте зі своїми дуже цінними думками стосовно мови і зауваженнями) Ви нікого цим не переконаєте, не змусите. Інші люди - це інші дорослі люди зі своєю думкою, які вашої не питали. Такою поведінкою ви викликаєте лише образу і відштовхуєте людей від прагнення переходити на українську. Бо просто вже заїбали::-):
Post automatically merged:

Трошки вклинюся в мовосрач. Я все життя розмовляла російською мовою. Зараз в соціумі говорю виключно українською. З дитиною розмовляю українською. Жодних проблем. Російською розмовляю з деякими знайомими. І знаєте, що? Все це моє особисте рішення і моє особисте діло. Жодної україномовної людини жодного разу не зробило мені зауваження стосовно мови. А знаєте, що було б, якби це сталося? Я б послала на хуй) Це я про те, які ви емоції викликаєте зі своїми дуже цінними думками стосовно мови і зауваженнями:w_e_l_c_o_m_e::jn_pu_sk::podmetayu:) Ви нікого цим не переконаєте, не змусите. Інші люди - це інші дорослі люди зі своєю думкою, які вашої не питали. Такою поведінкою ви викликаєте лише образу і відштовхуєте людей від прагнення переходити на українську. Бо просто вже заїбали::-):
Ніхто нікого не переконує і не змушує, ми просто в ахуї як можна досі говорити свинособачою
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
185
Симпатии
2.354
Ніхто нікого не переконує і не змушує, ми просто в ахуї як можна досі говорити свинособачою
А я в ахуї від того, що домівку знімаю в 4 рази дорожче на заході України (поки в моїй квартирі безкоштовно живуть люди з Херсону). Я ж не пишу про це щодня) Багато порядних людей говорить російською, багато гімнюків - українською, і це зовсім не прикрашає гімно квіточкою)