Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.683
Стосовно мови. Живу в Харкові, моїй директоркі 56 років, дитинство провела на росії, тобто мову не вивчала. Але! Вона вибачається і намагається хоча б вітатися українською. Спочатку було гірше, ніж у Азіріва))) Зараз вже досить непогано спілкується. Все можливо, було б бажання.
Я також забуваю вже російські слова і думаю українською. Мене це тішіть, сподіваюсь, що колись забуду цю мову повністю.

Ну і хто не бачив сторіс Ліни - вона казала, що можна хоча б кілька слів вивчити українською, коли ти під час війни бухаєш в Буковелі. Я з нею згодна.
Такий- собі у Ліни аргумент перейти на українську... Звучить так, ніби ти можеш поводити себе як останнє лайно, головне будь патріотом і говори українською? Вкрай не згодна із такою позицією
Post automatically merged:

І якну ще на рахунок мови.

Маю подругу із Запорізької області. Вона виросла у російськомовні сім'ї, проте навчалась в україномовній школі, здавала ЗНО українською та вступила до університету, де питання мови стояло принципово - виключно українська. Проте в житті, в побуті, у сім'ї вона розмовляла російською. Так от, з початком війни вона твердо вирішила перейти повністю на українську. І перейшла. Але якось так склалось, що розмовляти українською їй вдається лише на роботі та з мало знайомими людьми. Зі мною, наприклад, вона може сказати два слова українською, а потім якось плавно переходить знову на російську. Вона помічає це, і старається виправляти. Але чомусь у неї така асоціація зі мною, бо хоч я завжди була україномовною, проте вона все життя розмовляла зі мною російською.
Так от, до чого я вела - можливо, всі ті люди, яких ви зустрічаєте теж мають певні проблеми із мовою. Вони свідомо перейшли на українську, але десь не повністю, десь забули, десь не захотіли постаратись, але ж головне, що вони мають намір перейти повністю. То може дійсно треба проявити якусь терпимість чи що?
Підозрюю, що налетять прихильники агресивної українізації і почнуть говорити про 9 років війни, і що був час перейти, але маємо що маємо і чим більше будемо агресувати щодо мови, тим більше людей будуть принципово не переходити бо так працює людська психологія
 
Регистрация
8 Дек 2021
Сообщения
732
Симпатии
10.590
Трошки вклинюся в мовосрач. Я все життя розмовляла російською мовою. Зараз в соціумі говорю виключно українською. З дитиною розмовляю українською. Жодних проблем. Російською розмовляю з деякими знайомими. І знаєте, що? Все це моє особисте рішення і моє особисте діло. Жодної україномовної людини жодного разу не зробило мені зауваження стосовно мови. А знаєте, що було б, якби це сталося? Я б послала на хуй) Це я про те, які ви емоції викликаєте зі своїми дуже цінними думками стосовно мови і зауваженнями) Ви нікого цим не переконаєте, не змусите. Інші люди - це інші дорослі люди зі своєю думкою, які вашої не питали. Такою поведінкою ви викликаєте лише образу і відштовхуєте людей від прагнення переходити на українську. Бо просто вже заїбали::-):
Ну я на вулиці до людей теж не чіпляюсь з мовним питанням.
ви головне не забудьте сказати на що саме ображаєтесь. Якщо ображаєтесь що незнайомі люди роблять вам зауваження - то правильно робите, а якщо на українську мову, і тому не хочете нею розмовляти - то це дуже дивно. Ви не для україномовних мову вчите, і не для тих хто робить зауваження, як вони можуть вас відвертати.

і так, суспільний тиск має бути. Я була в східній частині в Криму, і на мене в моїй країні коли я розмовляла ЄДИНОЮ державною мовою тиснули не коментарями на форумі, а образами в громадському просторі.
 
Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
5.255
Симпатии
91.597
Лине не мешало бы в первую очередь следить за собой. Месяц или больше тусила в Польше с мамой и сестрами, занимая места условных мариупольцев, во всю юзала волонтеров. Ездили с Пустовитом в Краков гулять. Ведёт праздный образ жизни и вываливает это в сеть. В этой войне она абсолютно безучастный человек. Смотреть на это все крайне неприятно. Вот не верю. Слезы крокодила. Могла бы хоть не демонстрировать все эти тусовки, жральни, тряпки. Великих делов и помощи от героев данной палаты не видно. Ни от Лины с Пустовитом, ни от Ебобо с ее альфонсом. Они не делают ничего, абсолютно ничего. Условно три раза в день спеть гимн и считать, что этим стране помог и показательно журить других. На деле бы свой патриотизм показывали.
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
185
Симпатии
2.354
Ну я на вулиці до людей теж не чіпляюсь з мовним питанням.
ви головне не забудьте сказати на що саме ображаєтесь. Якщо ображаєтесь що незнайомі люди роблять вам зауваження - то правильно робите, а якщо на українську мову, і тому не хочете нею розмовляти - то це дуже дивно. Ви не для україномовних мову вчите, і не для тих хто робить зауваження, як вони можуть вас відвертати.

і так, суспільний тиск має бути. Я була в східній частині в Криму, і на мене в моїй країні коли я розмовляла ЄДИНОЮ державною мовою тиснули не коментарями на форумі, а образами в громадському просторі.
Ви прочитали написане?) Як я можу ображатись на українську мову, якщо я нею спілкуюся?) Та і на таких, як Ви, я не ображаюся) В принципі, ставлення також вказане вище)

І якщо хтось поводився з Вами, як ідіот, то це, певно, не означає, що Ви маєте робити те саме стосовно інших, м?
 
Регистрация
30 Май 2020
Сообщения
339
Симпатии
4.097
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Слухайте, на форумі є окрема тема - мовосрач, якщо вам дуже хочеться. А то не сила терпіти ці пекельні борошна. Чесне слово, тошнить по колу виясняти за мову.
Post automatically merged:

Пустовіт не втрачає можливість під’єбнути Єбобо.

Посмотреть вложение 3138093
Пустовіт, піди до психолога чи шо. Уже давно в інших стосунках, а тебе далі тригерить від згадок про колишню))
 
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.683
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
896
Симпатии
7.755
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.580
Симпатии
41.016
Регистрация
3 Июн 2017
Сообщения
7.576
Симпатии
161.149
Адрес
твоего ночного кошмара
Регистрация
19 Апр 2017
Сообщения
5.255
Симпатии
91.597
Она все жалуется, что не может встать в 8 и ложится спать под утро. И ничего не успевает... Интересно, что ей успевать? И все спрашивает, как ей научиться рано вставать. Пойди работать или учиться, так и научишься. Хреновый внешний вид от тупого и бесполезного бытия и паразитического образа жизни. Всю ночь в инете тупить, пол дня спать, вторую половину дня лежать и страдать хернёй дома. Есть всякий фаст-фуд, не бывать на свежем воздухе. То в машине сидит, то в жральне. Спала бы ночью, меньше ела, больше бывала на воздухе и передвигалась пешком- авось и получше бы выглядела. Там ноль физической нагрузки и активности.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
346
Симпатии
5.367
Она все жалуется, что не может встать в 8 и ложится спать под утро. И ничего не успевает... Интересно, что ей успевать? И все спрашивает, как ей научиться рано вставать. Пойди работать или учиться, так и научишься. Хреновый внешний вид от тупого и бесполезного бытия и паразитического образа жизни. Всю ночь в инете тупить, пол дня спать, вторую половину дня лежать и страдать хернёй дома. Есть всякий фаст-фуд, не бывать на свежем воздухе. То в машине сидит, то в жральне. Спала бы ночью, меньше ела, больше бывала на воздухе и передвигалась пешком- авось и получше бы выглядела. Там ноль физической нагрузки и активности.
Така вона смішна. Навіщо їй одразу о 8 вставати? Постійно встає в обід, а тут о 8 захотіла :;-))): Нехай почне з малого (я не про пустовітів ) і спробує встати не о 12, а хоча б об 11:30
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
131
Симпатии
2.195
Не понимаю, как мой коммент про паразитизм одного из пациентов привёл к мовосрачу? Воистину, такие как Лина - хуже хороших русских, ибо мало того что в Польше занимала места реальных беженцев войны, нихуя не делает ни для гражданских ни для фронта, так еще и смеет из своего заколотого рта испускать ругательства чтобы провоцировать срач внутри страны.
Ощущение, что она антипод ебобо тупо все всем - та вылизанная, эта засранка. Та худеет - эта жиреет. Одинаковый в них только паразитизм - но бо хоть видимость бизнеса создает, а эта … тьху

отдельные блестки на лапки пердутику - каждый коммент как от меня писали
 
Регистрация
19 Сен 2018
Сообщения
147
Симпатии
1.314
Не понимаю, как мой коммент про паразитизм одного из пациентов привёл к мовосрачу? Воистину, такие как Лина - хуже хороших русских, ибо мало того что в Польше занимала места реальных беженцев войны, нихуя не делает ни для гражданских ни для фронта, так еще и смеет из своего заколотого рта испускать ругательства чтобы провоцировать срач внутри страны.
Ощущение, что она антипод ебобо тупо все всем - та вылизанная, эта засранка. Та худеет - эта жиреет. Одинаковый в них только паразитизм - но бо хоть видимость бизнеса создает, а эта … тьху

отдельные блестки на лапки пердутику - каждый коммент как от меня писали
Плюсую милое. Просто тупая, страшная овца мнит из себя.
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
716
Симпатии
9.347
Ссань, щось дуже слабенько в тебе по косметиці)недопрацьовуєш) чи ти крім Діор більше нічого не знаєш?)))

О так! В тебе все чудово з самооцінкою)саме тому ти перештопала себе вдоль і поперек)і Телетяко-альфонса підібрала)
Ой чую, він ще викине Мамці)

Так подобається, коли у Аристократки проскакує її бидлуватість через слова)смердить)як гарно)натуру не сховати за показуванням брендів)
І не обманюй нас, не раз в тиждень, ви з Плафоном частенько випиваєте, складно йому це все на суху терпіти)
 

Вложения

Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.580
Симпатии
41.016
Ссань, щось дуже слабенько в тебе по косметиці)недопрацьовуєш) чи ти крім Діор більше нічого не знаєш?)))

О так! В тебе все чудово з самооцінкою)саме тому ти перештопала себе вдоль і поперек)і Телетяко-альфонса підібрала)
Ой чую, він ще викине Мамці)

Так подобається, коли у Аристократки проскакує її бидлуватість через слова)смердить)як гарно)натуру не сховати за показуванням брендів)
І не обманюй нас, не раз в тиждень, ви з Плафоном частенько випиваєте, складно йому це все на суху терпіти)
Спокійнішою? Жіночнішою? Шо? В мене ніби зір одиничка, чому я бачу закомплексовану агресивну скажену собаку, яка певно від великої любові чоловіка почала в рази активніше себе кроїти?
Сексапільні кулі льоду? Саня, ти зовсім тупа чи як п‘ятирічна дитина, тулиш нові не дуже зрозумілі слова в будь-яке речення?