Sashaabo | Александра Тарнавска (экс-Пустовит)

Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.687
Спокійнішою? Жіночнішою? Шо? В мене ніби зір одиничка, чому я бачу закомплексовану агресивну скажену собаку, яка певно від великої любові чоловіка почала в рази активніше себе кроїти?
Сексапільні кулі льоду? Саня, ти зовсім тупа чи як п‘ятирічна дитина, тулиш нові не дуже зрозумілі слова в будь-яке речення?
З нетерпінням чекаю того моменту, коли вона буде хуєсосити Плафона ще гірше, ніж колишнього. От би можна було промотати і пропустити ці блювотні нализування чоловіку і перейти одразу до суті))))
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.205
Симпатии
61.441
З нетерпінням чекаю того моменту, коли вона буде хуєсосити Плафона ще гірше, ніж колишнього. От би можна було промотати і пропустити ці блювотні нализування чоловіку і перейти одразу до суті))))
хахахахх, думаю, это случится очень скоро, хотя мне кажется она будет это скрывать до последнего, пока слухи не поползут
 
Регистрация
29 Апр 2020
Сообщения
1.168
Симпатии
19.681
Ну все же, я не понимаю почему она не нашла себе кого получше. В неземную любовь я не верю
Он ее типа «детская» любовь, научил ее блевать, потакает ее быдло-натуре …. вот и вся любовь

никто тут не понимает почему
 
Регистрация
2 Дек 2020
Сообщения
84
Симпатии
942
яка Ліна брехуха, вона весною підколювала губи, літом, навіть в листопаді, я дивилася у сторіс, а тут пише що рік назад, і сміх і гріх, на якого лоха розраховують такі блогери?
 

Вложения

Регистрация
12 Июн 2017
Сообщения
1.206
Симпатии
21.433
яка Ліна брехуха, вона весною підколювала губи, літом, навіть в листопаді, я дивилася у сторіс, а тут пише що рік назад, і сміх і гріх, на якого лоха розраховують такі блогери?
Ботокс для профилактики:;-))):
Ей сколько лет то?
Не устану повторять, из всех возможных вариантов баб, Пустовит выбрал самую колхозную. И не далёкую.
 
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
346
Симпатии
5.373
яка Ліна брехуха, вона весною підколювала губи, літом, навіть в листопаді, я дивилася у сторіс, а тут пише що рік назад, і сміх і гріх, на якого лоха розраховують такі блогери?
Такіііі вже ригачечні губи :facepalm: Вона так ніби в очі їбеться, якщо їй все подобається.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
яка Ліна брехуха, вона весною підколювала губи, літом, навіть в листопаді, я дивилася у сторіс, а тут пише що рік назад, і сміх і гріх, на якого лоха розраховують такі блогери?
Вона сама забула. ще трохи і скаже, шо то все її рідне - ніяких уколів
 
Регистрация
29 Апр 2020
Сообщения
1.168
Симпатии
19.681
Ботокс для профилактики:;-))):
Ей сколько лет то?
Не устану повторять, из всех возможных вариантов баб, Пустовит выбрал самую колхозную. И не далёкую.
Я не авокадо, но относительно профилактики. На днях буквально была у косметолога и как раз узнавала за межбровку себе. И врач сказала что иногда ботокс действительно используют для «профилактики» что б пока действует человек научился не использовать мышцы для того что б в будущем минимизировать морщины и дальнейшие инъекции. Ведь есть те кто уже со школы имеет мимические морщины
 
Регистрация
25 Май 2020
Сообщения
48
Симпатии
813
Возраст
32
Я не авокадо, но относительно профилактики. На днях буквально была у косметолога и как раз узнавала за межбровку себе. И врач сказала что иногда ботокс действительно используют для «профилактики» что б пока действует человек научился не использовать мышцы для того что б в будущем минимизировать морщины и дальнейшие инъекции. Ведь есть те кто уже со школы имеет мимические морщины
Так, але ботокс з кожним разом треба збільшувати дозу, бо є звикання. Тому є ризик, що років у 35 він її взагалі брати не буде. Може, звісно, косметологи щось нове вигадають...
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.790
Так, але ботокс з кожним разом треба збільшувати дозу, бо є звикання. Тому є ризик, що років у 35 він її взагалі брати не буде. Може, звісно, косметологи щось нове вигадають...
Ботокс не викликає звикання
 
Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.649
Симпатии
27.659
про ін‘єкційку можуть говорити і щось радити ті,у кого на обличчі ін‘єкцій не видно. Але такі зазвичай мовчать. А пиздять різні гумові Ліни :-)
 
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.687
Ботокс не викликає звикання
Там швидше за все не правильно висловились. Дійсно, при тривалому використанні може таке бути, що він просто не буде працювати, або доведеться колоти надто часто
 
Регистрация
25 Май 2020
Сообщения
48
Симпатии
813
Возраст
32
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.019
Ботокс для профилактики:;-))):
Ей сколько лет то?
Не устану повторять, из всех возможных вариантов баб, Пустовит выбрал самую колхозную. И не далёкую.
Інстахазбенд то така специфічна тваринка що вибір партнерш невеликий, нормальна жінка з таким не житиме. Постійно всім незадоволене бидло з великою вавкою і претензіями Пустовіт вже спробував, не сподобалося, тепер переключився на спокійне і розслаблене, все логічно.
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.790
Це як з антибіотиками, які п'ють по будь якому приводу. Виникає резистентність організму.
Якщо колоти не через день мікродозами, а з інтервалами по півроку хоча б, то резистентності не буде теж
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.205
Симпатии
61.441
Інстахазбенд то така специфічна тваринка що вибір партнерш невеликий, нормальна жінка з таким не житиме. Постійно всім незадоволене бидло з великою вавкою і претензіями Пустовіт вже спробував, не сподобалося, тепер переключився на спокійне і розслаблене, все логічно.
Думаете, там прям все спокойно и расслаблено?
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.019
Думаете, там прям все спокойно и расслаблено?
Нічого не думаю, та й байдуже. Лише бачу що поки саня і себе і оточуючих виводить, не знаючи чого сама хоче, Ліна навіть педикюр робить лише коли є натхнення і певно що дозволяє посрати вдома і мати шрами, і якийсь проміжок часу це відчувається наче курорт.