Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Миле , вам Таня передала привіти. І сторіз і постик. Можете не переживати :mi_ga_et:
Я по посту бачу, що загнеться скоро блог)) інстахазбенда нема)) доводиться все самій, як в старі добрі часи. Але фотки в дзеркалі надовго не зайдуть)
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030

Вложения

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
В ефірі рубрика "блогери та проблеми терморегуляції". Куди вона зібралась в грудні в цьому дєрмантіновому плащику? Чи поверх нього передбачається ще якийсь верхній одяг? І де врешті білі сапоги?..
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
681
Симпатии
7.254
Нічого не розумієте. Така занята, така занята.

Дуже шкодую, що не зробила скріншот.
Десь бачила на посторах інету Таню і дитину(чужу), реклама дітей з аутизмом, все згадую її дибільний пост про карму.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
От в з‘явилась Таня в сторіз. 20 реклам вивалила ледь живим голосом. Та й пішла в свою ейдженсі суші їсти.
Як вона бурмоче собі під ніс, це жах просто. На фіга в неї взагалі хтось купує рекламу ?! Мало того, шо непрасоване все + висить на ній як на корові, так ще й нічого не зрозуміло з того гугнявіння. Їй богу, як каліка якась, прости господи.
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Як вона бурмоче собі під ніс, це жах просто. На фіга в неї взагалі хтось купує рекламу ?! Мало того, шо непрасоване все + висить на ній як на корові, так ще й нічого не зрозуміло з того гугнявіння. Їй богу, як каліка якась, прости господи.
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Головне пиздять всі, що в них реклама краще ніж в телевізорі. Яке краще ? Ви жирні кобили в непопрасованих тряпках хриновейшої якості бурмочете щось собі під ніс, збоку верещить / б‘є по пустій голові / пхає руку в сіськи дитина і набір слів максимально обмежений. Сорі, я такої фігні в телевізорі не бачила. Йдіть вчіться,інтуїтивні бізнесмени.
 
Последнее редактирование:

Мати скорпіона

фефектная рачиха
Регистрация
29 Июн 2019
Сообщения
1.432
Симпатии
25.206
Не в курсі бачили ви чи нє, але Дзідзьо є в тіктоку. Скачайте і в пошуку orest_golets , чес слово це просто упісятись можна яке воно тупе. :;-))):
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.141
Не в курсі бачили ви чи нє, але Дзідзьо є в тіктоку. Скачайте і в пошуку orest_golets , чес слово це просто упісятись можна яке воно тупе. :;-))):
Миле, принесіть сюди))
 

Мати скорпіона

фефектная рачиха
Регистрация
29 Июн 2019
Сообщения
1.432
Симпатии
25.206
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Як вона бурмоче собі під ніс, це жах просто. На фіга в неї взагалі хтось купує рекламу ?! Мало того, шо непрасоване все + висить на ній як на корові, так ще й нічого не зрозуміло з того гугнявіння. Їй богу, як каліка якась, прости господи.
Аналогічне питання, я нічого не можу розібрати з того що вона белькоче.
Не розумію, чому так важко піти на якісь курси ораторного мистецтва, де тебе навчать чітко говорити. А то якесь бе, ме, з цмоканням і слиною. Ну це хіба реклама? Я після такої реклами не те що купити товар не хочу, я просто не хочу дивитись сторіз Пренткович.