Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
18 Апр 2020
Сообщения
705
Симпатии
12.327
Відерко пастили 240-270 грн ,це овер до хрена ...
Так, немало. Хоча від Равлика Боба в мене шлунок чогось болить... От чесно, дві штучки Боба - і мені хана. Пів відерка Пастили.Таніної - і норм. Вище насіки писали що пастила хороша, то я ризикнула. Раз замовила на 500, за тиждень ще на 1500 грн... Дорого, але пастила класна, їмо аж за вуха лящить...
Правда, дізналася пізно що вони рекламуються в Коня. Пару років тому бачила в Єбобо, тепер згадала коли захотіла солодкого... Не жалію поки.
 
Регистрация
7 Апр 2019
Сообщения
1.861
Симпатии
20.417
Адрес
Монте карловка
поясняю скріни. петрусик підсуєтився і презентував останній айфон алінкі. в коняки посилилось через це слюноотдєлєніє і придавила жаба, ну і вона скинула своєму говновському це сторі, дуже товсто натякаючи - "давай дари". той у відповідь скинув скріни замовлення, шо вобщє-то він давно вже заказав для неї айфон. ну і це треба запостити в сторіз, шоб всі бачили який її слизняк насправді кавалєр.
які вони обмежені.
представляю себе такую ситуацию где-то в цивилизованной части европы или сша, чтобы люди выебывались новыми телефонами или клянчили показушно. господи какое это ДНИЩЕ - наши инста блогеры. такой стыд и дикарство. вообще не понимаю ажиотажа из-за просто айфона господи иисусе. чем ей ее 11 не угодил я просто не догоняю этих людей формата тяжелый люкс((
 
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
351
Симпатии
7.441
Я думаю чоловича частина залу там просто подохнет от смеха, когда увидит эту жирную раскаряку в странных лосинах))
И да, складки(жир) на талии - это нифига не окей, это ужас. Выбрали они, конечно, модель для рекламы спорта.
Такой себе тяжелый люкс с рынка на Петровке
Бегу-догоняю:_lol_: наша то, похудело до розмеров жабы Мии!)
79B2C5DB-766F-406C-8529-36200A932F24.jpeg
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.624
Симпатии
227.033
Адрес
Рожевопонія
Бегу-догоняю:_lol_: наша то, похудело до розмеров жабы Мии!)
Посмотреть вложение 1528527
Объясните мне, пожалуйста, а трудно поверх спортивного топа надеть широкую майку? Или две бабы с мужиками ходят в зал своими охуенными телесами мужиков поджигать?
 
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
351
Симпатии
7.441
Объясните мне, пожалуйста, а трудно поверх спортивного топа надеть широкую майку? Или две бабы с мужиками ходят в зал своими охуенными телесами мужиков поджигать?
Та норм, пускай ходют ливерные колбаски)) меня они сегодня мотивировали на спорт и отказ от ужина :lau_gh1:
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.624
Симпатии
227.033
Адрес
Рожевопонія
Та норм, пускай ходют ливерные колбаски)) меня они сегодня мотивировали на спорт и отказ от ужина :lau_gh1:
Это отдельный разговор, но в целом я не понимаю короткие топы в зале, у тебя спина потеет, обтирают этот пот везде, в спорт магазинах столько крутых футболок, но нет
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Так, немало. Хоча від Равлика Боба в мене шлунок чогось болить... От чесно, дві штучки Боба - і мені хана. Пів відерка Пастили.Таніної - і норм. Вище насіки писали що пастила хороша, то я ризикнула. Раз замовила на 500, за тиждень ще на 1500 грн... Дорого, але пастила класна, їмо аж за вуха лящить...
Правда, дізналася пізно що вони рекламуються в Коня. Пару років тому бачила в Єбобо, тепер згадала коли захотіла солодкого... Не жалію поки.
Купила сушарку, роблю сезонно настилу.Довго але бабусині яблука ,своя полуниця і сливи.І не треба равлика. З базару яблука то все одно дешевше і точно знаю що зроблено екологічно і чистими руками.Арахісову пасту зробити теж не проблема.Тому МаслоТом принципіально через Коняку брати не хочу!
 
Регистрация
21 Май 2018
Сообщения
898
Симпатии
22.461
У тяжёлого люкса с 1.1млн подписчиков и синей галочкой аж 300 человек в прямом эфире. Это успех, ящитаю
 

Вложения

Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.904
ой, а хто це кілька днів тому вихвалявся, що заробляє мільйони на карантині?)
Посмотреть вложение 1529241
Это пиздец, она их ещё и закроет скоро, попомните моё слово. Как всегда, детское блядь поведение. Отняла у мужа игрушку - хотела поиграть в ресторатора. Но самотыки сами себя не объездят, и жопа Гонковского сама себя не налижет, играть в ресторатора надоело. В итоге Тайгер в жопе. Пиздец Таня. Твои рестораны, которые ты так любишь, могли бы нормально работать под началом мужа, который оттуда реально не вылезал, когда ты их отняла. Анти-Мидас какой-то. За что не возьмётся, всё превращается в дерьмо
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.624
Симпатии
227.033
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.624
Симпатии
227.033
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053
В ролику презентації все прекрасно: плямкання Коня, агресія Памперса і знову молодий хлопець блядь!:bon_appetit:
Насколько же она стала мерзкой :ze_le_ny:какого молодого хлопця, ему же не 18:facepalm:
Нашла мужика альфонса, было бы чем гордиться
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
415
Симпатии
4.607
Яка ж вона убога((( Радію, що Орест втік від такої токсичної дами. А оті шамкання в кінці ролику, то моя баба без протезу чіткіше говорить
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Я взагалі не уявляю в яких об'ємах треба ту пастилу продавати, щоб окупилося. Це ж виробництво якесь має бути, нє?
У пастіли цех з найманими працівниками і обдаднаннмя, не на кухні варять
І вдасниця молодець, сама розкрутилася, сама дитиною займається, бо чоловік не в Тернополі працює
Але все одно це не фабрика і не мільйонні обороти, щоб по 100000 за рекламу платити
Вона ж там щось писала, що для постійних замовників ціни залишаться незмінними. Просто нових в неї не буде, ось і все)
для тих, хто купив пакет на співпрацю. Наприклад, на пів року.
 
Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
за цю кінську ціну (вибачте за каламбур) реклами можна хоча б перечитувати те, що пишеш, важкий ти люксе, блядь
749D7F71-A85B-47C2-BDBC-73E2726F5241.jpeg
 
Регистрация
25 Янв 2019
Сообщения
485
Симпатии
6.430
за цю кінську ціну (вибачте за каламбур) реклами можна хоча б перечитувати те, що пишеш, важкий ти люксе, блядь
Посмотреть вложение 1530275

Мені жаль було дивитись на цю «прогулянку з псом». Хто ж одягається у все світле, коли знає що улюблений пес буде стрибати на улюбленого господаря..
 
Регистрация
7 Апр 2020
Сообщения
172
Симпатии
2.019
Мені жаль було дивитись на цю «прогулянку з псом». Хто ж одягається у все світле, коли знає що улюблений пес буде стрибати на улюбленого господаря..
Тані не варто хвилюватись. Улюблений господар це точно не про неї.
 
Регистрация
8 Фев 2019
Сообщения
1.165
Симпатии
22.194