Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.148
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Пластичність коня зашкалює:;-))):


Post automatically merged:

Это чтобы мы точно уж не сомневались в том, что он гетеро.СЕКС ЕСТЬ ДАЖЕ 3 раза в день
Ждём прямой эфир :))) это следующий шаг после всего этого пиздеца с жмаканьем сись, пись, фотографий полочки у кровати с анальным лубрикантом и тд

У меня вообще ощущение, что у неё с Орестом были очень большие проблемы в сексе, раз она и её таинственный ебарь об этом на каждом шагу кричат.У Танюхи там комплексов дохера на эту тему
До речі, теж про це думала. Недаремно, людина, яка могла відкрити будь-який бізнес чи онлайн-магазин, відерила саме сексшоп. Після розлучення у пренткович зірвало кришку з приводу секса, а Орест звернувся до психолога та проходить терапію. Звісно, чужі відносити, то темний ліс, але якщо ти транслюєш своє життя 24 г/добу, то осад твоїх проблем вилізає назовні.
Post automatically merged:

Три рази на день, то вам не якісь там 30 разів за місяць))))
Мінімум тричі на день:lau_gh1:
Альфонс, ти там не зітри нам Таньку:pxaa_xaxa:
А то ще дірку протрете своїми секасами:;-))):
Post automatically merged:

Трошки "прибарахлилась" і обрала халатик)))
А що з носом? Чому ніздрі га різному рівні)))
Фраза сильно рекомендую, то така ж перлина, як і гарна якісь.
 

Вложения

Регистрация
8 Фев 2019
Сообщения
1.165
Симпатии
22.193
Бугога....хуярить овертайм алкоголь і секс тричі на день??! Ага ага....канєшна верім! Ясно чому танюхі треба так багато приблуд для сексу, говноконський після нядцяти бутилок просеко може хіба шо за сіську подьоргать :pxaa_xaxa:
 
Регистрация
16 Окт 2018
Сообщения
491
Симпатии
6.389
Дивилася сторіз у Говновського. Не вмію приносити, сорян. Англійська у Коня дуже «прогресивна» ...
Окей, ват ай, енд, дрінк онлі зіс
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.633
Як говорить одна блохєриця молода "щоб я так жив". І доказує своїй аудиторії, що не треба завидувати. Треба пахати і всьо буде.
Шо буде? Алкоголізм елітний? Невроз? Вивертання трусів? Діти як реквізит?
Ага, сплю і бачу саме так жити.
До речі, блохєриця – Аліна Артемчук: веганка, і трєзвенніца. В минулому прихильниця Стужучки. Зараз Вербою захоплюється.
Сильно хоче жити, як наші тьфу-єнсери.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.142
Боже, давно перестала следить за Пренткович, только сюда иногда заглядываю. Я в шоке, что с ней происходит. Полная деградация, натурально спивается, выглядит просто ужасно и запущенно. Все разговоры о сексе и алкоголе. Там действительно огромные проблемы. Ей к специалистам нужно срочно. Стилисты - вообще второстепенно, тут лечиться нужно.
Она наверное этого и не осознает, но неужели родители не видят, во что она превращается? Реально страшно. Она производит впечатление очень несчастной женщины
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Ось для чого старих взяли....Памперсовича няньчити.
 

Вложения

Регистрация
26 Окт 2018
Сообщения
203
Симпатии
3.372
Ось для чого старих взяли....Памперсовича няньчити.
А ви думали, що то по доброті душевній Танька хотіла баткьів на відпочинов вивезти?) Овалі Нану зіпхали на цьоцю Лесю, на діда - Івана. І вйо сексами трахатися тричі на день:mimimi:
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Три рази на день, то вам не якісь там 30 разів за місяць))))
Як бачимо, до добра воно не довело не Слона, не покійного Лімона.
А ви думали, що то по доброті душевній Танька хотіла баткьів на відпочинов вивезти?) Овалі Нану зіпхали на цьоцю Лесю, на діда - Івана. І вйо сексами трахатися тричі на день:mimimi:
Оце майбутнє Івана, нехай звикає. Впевнена, Таня2 дуже швидко народить Оресту нову дитину, і при всьому бажанні за наявності немовлятка в хаті, часу на Івана у тата катастрофічно поменшає. Таня з Говновським і сатісфаєрами розважатиметься. В садочку Монтесорі щось не дуже ефективно йому освітні послуги надають. Тож на бабцю надія. Може розвиватиме малого, як батьки Єбобоші.
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Як бачимо, до добра воно не довело не Слона, не покійного Лімона.

Оце майбутнє Івана, нехай звикає. Впевнена, Таня2 дуже швидко народить Оресту нову дитину, і при всьому бажанні за наявності немовлятка в хаті, часу на Івана у тата катастрофічно поменшає. Таня з Говновським і сатісфаєрами розважатиметься. В садочку Монтесорі щось не дуже ефективно йому освітні послуги надають. Тож на бабцю надія. Може розвиватиме малого, як батьки Єбобоші.
Впевнена, що коняка вже обмірковує, що треба швидше запузячитися, бо бувший вже і пропозицію зробив, а вони тільки бухають та "тричінадень" .Треба терміново АТВЄТОЧКА Оресту.
Аля як? Як вона збирається вагітніти, коли місяць не пила і вже труби горіли!
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.892
Впевнена, що коняка вже обмірковує, що треба швидше запузячитися, бо бувший вже і пропозицію зробив, а вони тільки бухають та "тричінадень" .Треба терміново АТВЄТОЧКА Оресту.
Аля як? Як вона збирається вагітніти, коли місяць не пила і вже труби горіли!
Дитина вбере в себе алкоголізм з молоком матері

Мене набагато більше у цій гіпотетичній ситуації лякає той факт, що вона не лікує кукуху... Алкоголь - то лише наслідок її душевних проблем, і вона не кине пити, поки не пролікує голову, але мені здається, вона не відчуває ані найменшої необхідності на те
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Дитина вбере в себе алкоголізм з молоком матері

Мене набагато більше у цій гіпотетичній ситуації лякає той факт, що вона не лікує кукуху... Алкоголь - то лише наслідок її душевних проблем, і вона не кине пити, поки не пролікує голову, але мені здається, вона не відчуває ані найменшої необхідності на те
Бо поки що, вона куражиться, в неї зараз ейфорія, що в неї молодий хлоп і він її єбе. Згодом, коли контролювати вагу і передади настрою вона зовсім не зможе, вона усвідомить щось.
Хоча, я можу помилятися.
Можливо, набрякла алкологічка в луї бідонах у власному дзеркалі її влаштовує.
 
Регистрация
17 Дек 2019
Сообщения
187
Симпатии
3.284
Впевнена, що коняка вже обмірковує, що треба швидше запузячитися, бо бувший вже і пропозицію зробив, а вони тільки бухають та "тричінадень" .Треба терміново АТВЄТОЧКА Оресту.
Аля як? Як вона збирається вагітніти, коли місяць не пила і вже труби горіли!
Якшо вони там так сильно хочуть спільну дитину,то мушу їх сильно розстроїти,Однрюшу зокрема)Бо Танька про це вже забула за 5 років.
Після народження дитини хочеться не спати з кимось,а ТУПО СПАТИ 24/7.Шоб ніхто не кричав,не тягнув з тебе молоко з сіськи,а самі сіськи від того молока не боліли.І шоб було хоча б кілька хвилин на задрімати і пожерти хоча б шось між безкінечним циклом «годувати-міняти памперс-присипляти» і вдень,і вночі.А ше сюди плюсаніть дитячі коліки і гормональні качелі психіки мамочки зі зниженням лібідо в якості «бонусу».
А про то,шо дитина то на все життя я вже взагалі мовчу)
Так шо Ондрюша,їбись більше ніж 3 рази на день поки можеш,наперед так сказать))
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Якшо вони там так сильно хочуть спільну дитину,то мушу їх сильно розстроїти,Однрюшу зокрема)Бо Танька про це вже забула за 5 років.
Після народження дитини хочеться не спати з кимось,а ТУПО СПАТИ 24/7.Шоб ніхто не кричав,не тягнув з тебе молоко з сіськи,а самі сіськи від того молока не боліли.І шоб було хоча б кілька хвилин на задрімати і пожерти хоча б шось між безкінечним циклом «годувати-міняти памперс-присипляти» і вдень,і вночі.А ше сюди плюсаніть дитячі коліки і гормональні качелі психіки мамочки зі зниженням лібідо в якості «бонусу».
А про то,шо дитина то на все життя я вже взагалі мовчу)
Так шо Ондрюша,їбись більше ніж 3 рази на день поки можеш,наперед так сказать))
Оплески, миле:good2: Єдине, що варто додати, Ондрюша їбись та захищайся від небажаної конячої вагітності :bye:
 
Регистрация
28 Авг 2020
Сообщения
83
Симпатии
1.687
Бугога....хуярить овертайм алкоголь і секс тричі на день??! Ага ага....канєшна верім! Ясно чому танюхі треба так багато приблуд для сексу, говноконський після нядцяти бутилок просеко може хіба шо за сіську подьоргать :pxaa_xaxa:
Точно, нарешті я склала 2+2, то ж доплачували вони за вагу всіх її приблуд в аеропорту, що вона взяла в подорож.
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Точно, нарешті я склала 2+2, то ж доплачували вони за вагу всіх її приблуд в аеропорту, що вона взяла в подорож.
Ну що це за сказ матки:sh_ok2:
Ондрюша міг би цей пункт не писати,хоча він тупо підігріває аудиторію, судячи з коментів.

Якісь збочені підлітки Т і А:Unknown:
 

Вложения

Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.892
В мене б вже піська стерлася тричі на день трахатися. Блін, і бувають стосунки, коли спочатку дах зносить, і певний час і по 5 разів на день буває, але ж за рік типу вже пора заспокоїтися якось? Ще так ставити це за мету, тричі на день. Нахєра? В житті що, взагалі нічо нема, крім побухати-поїбатися?
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
В мене б вже піська стерлася тричі на день трахатися. Блін, і бувають стосунки, коли спочатку дах зносить, і певний час і по 5 разів на день буває, але ж за рік типу вже пора заспокоїтися якось? Ще так ставити це за мету, тричі на день. Нахєра? В житті що, взагалі нічо нема, крім побухати-поїбатися?
А можливо, це все очікування/реальність.
Написати і сказати можна все що завгодно. А чи так є насправді? :Unknown:
Таня ж може бути "владычицей морской" і вносити правки в його постики, типу " ага, а ось тут замість секс кожного дня, буде тричі на день":-)

Нікого не хочу образити, але теж вважаю, 3 рази на день мати секс, то стертися можна, а коли жити?:zvez_ochki:
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
В мене б вже піська стерлася тричі на день трахатися. Блін, і бувають стосунки, коли спочатку дах зносить, і певний час і по 5 разів на день буває, але ж за рік типу вже пора заспокоїтися якось? Ще так ставити це за мету, тричі на день. Нахєра? В житті що, взагалі нічо нема, крім побухати-поїбатися?
Та шось звиздять які три рази на день , краще норм раз в день а нє потертись піськами 2 мінуті і то вже в них тричі в день, оце сидить мамка Таньки з Іваном і татом і читатають постик Андрона їбаки як він там її чпокає ну і брєд. І взагалі нашо нас це знати я як уявлю як вона тими своїми бідонами лупить по писку , фантазія в мене буйна
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
В мене б вже піська стерлася тричі на день трахатися. Блін, і бувають стосунки, коли спочатку дах зносить, і певний час і по 5 разів на день буває, але ж за рік типу вже пора заспокоїтися якось? Ще так ставити це за мету, тричі на день. Нахєра? В житті що, взагалі нічо нема, крім побухати-поїбатися?
Так і ви про три рази в день кажіть, як в тому анекдоті:;;-)))::do_vol_ny:

А взагалі я от мала багато часу вільного і порівнювала Таньку з Орестом і Таньку з Гавноським. І порівняння не на користь останнього. Що по зовнішньому вигляду, що про прогресу і росту блогу, з Орестом явно було краще. Жива, яскрава, непогано виглядаюча в силу своіх природних даних, блог набирав обороти, відкриття тайгеру, другого, переізд в столицю, та агенція, столичний тайгер..,. швидко все було, обороти огого набиралися
І після розходження як на кнопку нажали. Клац! І все помінялося
З Гавновським попливла, стала важкою, запливла, розговідася на мясо і пішов алкоголь без стоп-сигналу. Закриття тайгерів, зізд агенціі з офісу, бліда моль на голові.
Біжи, Танька, біжи!!!