Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.313
Симпатии
45.701
Мало того, что попрошайка, которая не в состоянии себе платье купить, так ещё и кринжует «ооо там будет бывший, надо быть огонёчек». Никак не может смириться, всё пытается оживить дохлую тему развода с Орестом, с какой целью? Задеть его и Таню2? Вызвать ревность у Ондрюшки?
Стиль бохо Тане категорически не идет - сразу в бабищу превращается.
И еще, чего она так из-за бывшего переживает? Разве они не видятся, когда Ивана друг другу передают или Танька малого через шофера отправляет?
 
Регистрация
21 Май 2018
Сообщения
898
Симпатии
22.458
Нашел чем хвалиться..
Интересненько, это все за Танькин счет?)
Пишет «скільки я витратив», но что-то слабо верится
Стиль бохо Тане категорически не идет - сразу в бабищу превращается.
И еще, чего она так из-за бывшего переживает? Разве они не видятся, когда Ивана друг другу передают или Танька малого через шофера отправляет?
Та просто очередная попытка раскачать актив в тухлом блоге
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
а до кого це на весілля йдуть? ой вей! цікаво як вони всі зустрінуться.
Ютовець іра, одружується з власником (співвласником, сином власників??) карми
Post automatically merged:

Стиль бохо Тане категорически не идет - сразу в бабищу превращается.
И еще, чего она так из-за бывшего переживает? Разве они не видятся, когда Ивана друг другу передают или Танька малого через шофера отправляет?
Таня Дуду, давай! Я в тебе вірю! Вибирай і далі таке щось, але не забудь про шкарпетки і дідові сандалі, вони ідеально впишуться і в бохо, і ковбой, і в любий лук
Post automatically merged:

Коли там вони повернулися? Даю гарантію, що вона не встигне приіхати з дівішніка, як віддасть малого Оресту
 

Вложения

Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
Ютовець іра, одружується з власником (співвласником, сином власників??) карми
Post automatically merged:


Таня Дуду, давай! Я в тебе вірю! Вибирай і далі таке щось, але не забудь про шкарпетки і дідові сандалі, вони ідеально впишуться і в бохо, і ковбой, і в любий лук
Post automatically merged:

Коли там вони повернулися? Даю гарантію, що вона не встигне приіхати з дівішніка, як віддасть малого Оресту
А чи не таня це пів року тому верещала в постах і в сторіс, яке це неподобство, коли малий Таню2 мамою назвав?
Що мама і тато тільки одні і бла бла
Тепер сама на те ж саме спонукає
 
Регистрация
16 Окт 2018
Сообщения
491
Симпатии
6.389
Намагаюсь забути про те, що Таня 2 не може вимовити половину алфавіту.
Але за підйобчик - 10 з 10.
 

Вложения

Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
415
Симпатии
4.607
Пішла глянути що там в Ореста. Живенько так, реклама є, але її адекватна кількість. Пацан працює, кароч. Танюха, ти теж колись робила нормальні огляди! О, і кота Бетмена показав з мамою Ореста більш менш ок. Хоча представляю як то було страшно.
 
Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
1.528
Симпатии
18.629
Пішла глянути що там в Ореста. Живенько так, реклама є, але її адекватна кількість. Пацан працює, кароч. Танюха, ти теж колись робила нормальні огляди! О, і кота Бетмена показав з мамою Ореста більш менш ок. Хоча представляю як то було страшно.
А що з мамою?
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
415
Симпатии
4.607
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.780
Симпатии
29.975
Адрес
Trump Tower
мне кажется Таня наша на том весіллі нажрется вусмерть и будет изо всех сил давить из себя веселье и показывать какая она сексихот парочка без комплексов с её скользким жиробасом андрюшкой

я запаслась попкорном :Popcorn1:
а когда там та свадьба будет?
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.447
Симпатии
112.554
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.780
Симпатии
29.975
Адрес
Trump Tower
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
мне кажется Таня наша на том весіллі нажрется вусмерть и будет изо всех сил давить из себя веселье и показывать какая она сексихот парочка без комплексов с её скользким жиробасом андрюшкой

я запаслась попкорном :Popcorn1:
а когда там та свадьба будет?
миле, а яке весілля обійдеться без бійки:-)
ставлю на таню2!
 
Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
А шо вона має на увазі? Що постить Пренткович?
миле, пробіжіться сторінку назад, там приносили скріни де таня просить допомоги щоб знайти сукню на весілля. ну ж ахуєнну треба, бо колишній буде
в результаті з своїм супер-пупер стилістом (ні) вже шось там придумали до чого таня козаки намилилась взутт
лол
+ на днях вона ще старі сторіс закидувала, де клянчила в ореста поїздку на море
якось забагато згадок останньо
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
якось забагато згадок останньо
В Тані певно знатно бомбить, що Орест зробив пропозицію Тані 2, а Гонковський ні кує, ні меле. Притворяється, що їй штамп в паспорті неважливий, а самій «уж замуж невтерпёж» :vic_tory:
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
В Тані певно знатно бомбить, що Орест зробив пропозицію Тані 2, а Гонковський ні кує, ні меле. Притворяється, що їй штамп в паспорті неважливий, а самій «уж замуж невтерпёж» :vic_tory:
ви праві, #та_шо_не_хоче_заміж м’ягко натякає гонковському який вже раз:nuar:
Посмотреть медиа 24918