Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
Ну шо, будемо ліцезрєть іксесочку в Єфросиніної... цікаво чи навіть тут Маша буде залазити в сраку?!
Дуууже цікаво подивитися) певно буде полоскати Ореста
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
10 днів не бачила тої морди, але міцно нудить всеодно.
Невже вона собі так подобається з тим нікчемним каре? :scare2:

Йоп твою мать, таня, якщо сама пишеш,що на пробори треба наносити,то якого хріна ти пшикаєш промо на волосся? Типу перепалене не шкода.

З таким другом і ворогів не треба, як то кажуть. Дякую ,Ондрій ,за всі недолугі ракурси танькі
 

Вложения

Регистрация
3 Июл 2020
Сообщения
2.015
Симпатии
35.643
10 днів не бачила тої морди, але міцно нудить всеодно.
Невже вона собі так подобається з тим нікчемним каре? :scare2:

Йоп твою мать, таня, якщо сама пишеш,що на пробори треба наносити,то якого хріна ти пшикаєш промо на волосся? Типу перепалене не шкода.

З таким другом і ворогів не треба, як то кажуть. Дякую ,Ондрій ,за всі недолугі ракурси танькі
милое о чем речь про каре, если она дальше рекламит доктора китаеву, которая превратила ее лицо в морду шрека
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Мені здається, чи тайгер ніхто не збирався закривати, а хомок, які після сльозливо-сопливих сторіз побігли замовляти салати з більше ніж трьома креветками, просто жорстоко нає?)))
 

Вложения

Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.709
Мені здається, чи тайгер ніхто не збирався закривати, а хомок, які після сльозливо-сопливих сторіз побігли замовляти салати з більше ніж трьома креветками, просто жорстоко нає?)))
Там по-прежнему пусто всегда))
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
головне, щоб не доїздилась як едвард біл
при оресті такого не було
Посмотреть вложение 1877416
Для людей, які хочуть поганяти, придумали спеціальні закриті траси, платиш і тиснеш скільки дав завод. Але йобнута конина разом з своїм підарасіком вибирають ганяти на загальних дорогах :facepalm:
Сподіваюсь, коли вони розіб'ються, ніхто більше не постраждає від цих дебілів за кермом
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.522
Симпатии
226.102
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
14 Июл 2020
Сообщения
1.125
Симпатии
17.111
Напомните пожалуйста на каких машинах они гоняют? Два раза видела Коня возле своего дома. То с Орестом ещё,то с Говноконским.
Увижу,буду держаться подальше,а лучше ещё и в полицию позвоню если будут нарушать.
 
Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Як танічка пишається своїм пердаком. І наскільки завжди огидну форму для себе обирає.

Вона що,подарувала Ірі SOVA? Щось рекламне,що не згодилося самій? Сподіваюсь, що ні.

Цікаво,як взагалі вся ця шушваль блогерська почуває себе, коли один одному дарують рекламне барахло,яке їм непотрібно, а на камеру такий захват відіграють. Тьху,це так низько.

Треба ж своє мамське ко-ко-ко обов'язково вставити. Чому вони всі,як підорвані дивляться цю хуйню? Холостяк прорекламувався у блогерів на весь сезон,закупив рекламу оптом?
 

Вложения

Последнее редактирование:
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.142
Як танічка пишається своїм пердаком. І наскільки завжди огидну форму для себе обирає.

Вона що,подарувала Ірі SOVA? Щось рекламне,що не згодилося самій? Сподіваюсь, що ні.

Цікаво,як взагалі вся ця шушваль блогерська почуває себе, коли один одному дарують рекламне барахло,яке їм непотрібно, а на камеру такий захват відіграють. Тьху,це так низько.

Треба ж своє мамське ко-ко-ко обов'язково вставити. Чому вони всі,як підорвпні дивитися цю хуйню? Холостяк прорекламувався у блогерів на весь сезон,закупив рекламу оптом?
Цей Холостяк чимось нагадує Андрюшу
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Як танічка пишається своїм пердаком. І наскільки завжди огидну форму для себе обирає.

Вона що,подарувала Ірі SOVA? Щось рекламне,що не згодилося самій? Сподіваюсь, що ні.

Цікаво,як взагалі вся ця шушваль блогерська почуває себе, коли один одному дарують рекламне барахло,яке їм непотрібно, а на камеру такий захват відіграють. Тьху,це так низько.

Треба ж своє мамське ко-ко-ко обов'язково вставити. Чому вони всі,як підорвані дивляться цю хуйню? Холостяк прорекламувався у блогерів на весь сезон,закупив рекламу оптом?
Каже: «У мене вийшло». Тань. Ну)) не вийшло в тебе. Не вийшло!
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
466
Симпатии
9.829
п'ятирічного (без пари місяців) малого хлопчика купає мужик, якого малий знає всього рік, поки мама знімає це на камеру, бля який кошмар. і ця дибілка, шось збирається про сексуальну освіту дітей розказувати, абсолютно ні чорта не розуміючи про інтимні кордони власної дитини.
Іване тримайся, бажаю швидше вирости і знайти хорошого психолога. боляче на це дивитись.
і якшо коняра думає,шо він ще малий, я в 6 років вже попіздохала в школу, і все прекрасно і чітко з цього віку пам'ятаю.
 

Вложения

Регистрация
29 Авг 2012
Сообщения
1.145
Симпатии
12.332
п'ятирічного (без пари місяців) малого хлопчика купає мужик, якого малий знає всього рік, поки мама знімає це на камеру, бля який кошмар. і ця дибілка, шось збирається про сексуальну освіту дітей розказувати, абсолютно ні чорта не розуміючи про інтимні кордони власної дитини.
Іване тримайся, бажаю швидше вирости і знайти хорошого психолога. боляче на це дивитись.
і якшо коняра думає,шо він ще малий, я в 6 років вже попіздохала в школу, і все прекрасно і чітко з цього віку пам'ятаю.
Ну, знімати на камеру і викладати - це дивно. А що стосовно купання? Я просто якось не задавалась цим питанням - але це проблема, що мужик купає? Чи в терміні знайомства? Коли, приміром, нянька купає - це ок?
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
466
Симпатии
9.829
Ну, знімати на камеру і викладати - це дивно. А що стосовно купання? Я просто якось не задавалась цим питанням - але це проблема, що мужик купає? Чи в терміні знайомства? Коли, приміром, нянька купає - це ок?
власних дітей не маю, але багато цікавилась темою постановки особистих кордонів, в контексті пропрацювання власних психологічних дитячих травм. існують думки,що якраз в такому віці як іван, потрібно починати зводити активну роль дорослих, під час купання, до мінімуму. не в самій побутовій організації процесу, а конкретно в фізичному доступі до тіла дитини іншої людини.
в жодному разі не претендую на істинну, в кожного своя думка і уявлення про кордони.
 
Регистрация
14 Мар 2021
Сообщения
30
Симпатии
439
власних дітей не маю, але багато цікавилась темою постановки особистих кордонів, в контексті пропрацювання власних психологічних дитячих травм. існують думки,що якраз в такому віці як іван, потрібно починати зводити активну роль дорослих, під час купання, до мінімуму. не в самій побутовій організації процесу, а конкретно в фізичному доступі до тіла дитини іншої людини.
в жодному разі не претендую на істинну, в кожного своя думка і уявлення про кордони.
Вообще вы полностью правы есть же правило нижнего белья детей учат с 3-х лет этому что никто кроме папы с мамой не имеет права трогать твое тело (что касается врачей то только в присутствии твоих родителей и твоего согласия ) вообще есть столько страшных историй о том как отчимы или мамкины ухажёры насиловали или наяривали на детей этих женщин (на мальчиков тоже) у сексолога Василенко вон есть пару историй страшно вообще
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
414
Симпатии
4.601
ну і знову (вибачайте) згадаємо сексолога Василенко, дійсно, з років 3-4 вже можна починати надавати дитині самостійно митися. Типу ви сидите за шторкою,якщо дитині потрібна допомога- він просить. і т.д. Івана ще більше шкода. Яка там вавка в голові росте((
 
Регистрация
14 Мар 2021
Сообщения
30
Симпатии
439
Интересно а как бы сама Таня отреагировала будучи маленькой если бы ее мыл чужой дядя? Думаю она бы это расценивала сейчас как домогательство и недопустимость
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
А там якесь відео Г прям миє малого? Бо я не фоловлю, а на скріні просто голову милить.
просто голову помити можна і в раковині чи з душем, тут ж явно іван в процесі купання
а таня рукою прикриває нижню частину малого
не знаю, можливо він там в нижній білизні сидить чи шортах, але вона зі своєю голою сракою не церемониться, тому думаю показала би його повністю якби був хоч якийсь одяг
F6E415DA-485D-41BD-B0DB-6BB9A069CBAB.jpeg