Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
1 Мар 2021
Сообщения
43
Симпатии
311
А я вас піддтримую. Живу в Європі і для нас з чоловіком, як і абсолютно для всіх людей, яких ми знаємо, навіть для тих які на спорті й дуже слідкують за тілом, абсолютно нормально декілька разів на тиждень за вечерею випити келих-два і на вихідних сходити в бар. Алкоголіками ми себе не вважаємо і за показами здоров‘я ними не є, очевидно. Вдома і в нас, і у наших друзів завжди є декілька пляшок на вибір: вино і щось з міцного алкоголю, якщо захочеться випити за вечерею або гості приїдуть. Тому мені теж здається, що Танін келих вина за бранчем, та й нехай навіть пляшку на відпочинку, тут сильно драматизують.
Абсолютно вас підтримую)
Від пацієнта не в захваті, але про алкоголь як про пагубну звичку тут звичайно страшно перебільшують))

їй би дійсно варто відслідкувати дію алкоголю на її філлери, тому що це може бути причиною та би мовити дивної форми обличчя)

але бокал ігристого як відчудтя свята і ввечері смачного сухого - це ще одна радість в дні) хто так не робить - можу допустити теж, що на дійсно смачне просекко та навіть новозеландський совіньйон у вас просто не вистачає на це грошей або радості в житті)
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
В силу певних сімейних сумних обставин маю що сказати про алкоголізм
Алкоголізм-це не завжди напиватися до поросячого вереску. Інколи це і всього-навсього два апероля
Питання не у кількості і частоті, а у потязі до алко. Є потяг, навіть якщо він інколи і контрольований, то все, діло пахне керосіном. А у Таньки він, судячи з усього є, бо «не може відмовитися від просекко»
 
Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.039
Абсолютно вас підтримую)
Від пацієнта не в захваті, але про алкоголь як про пагубну звичку тут звичайно страшно перебільшують))

їй би дійсно варто відслідкувати дію алкоголю на її філлери, тому що це може бути причиною та би мовити дивної форми обличчя)

але бокал ігристого як відчудтя свята і ввечері смачного сухого - це ще одна радість в дні) хто так не робить - можу допустити теж, що на дійсно смачне просекко та навіть новозеландський совіньйон у вас просто не вистачає на це грошей або радості в житті)
Адекватные люди ещё есть
Слава богу !
А то эти перегибы . Я кстати осмелюсь предположить что тема алкоголя тригерит и задевает только тех у кого с этим лично проблемы или у кого были родственники/ близкие а таком положении. // я вот сама когда с алкашом жила все что связано было с выпивкой , круизы где выпивка и все такое меня очень бесило и тригерило//
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.362
Предлагаю назвать то, чем занимается Конь, пьянством. Раз не можем сойтись в значении термина «алкоголизм»
 
Регистрация
14 Июл 2020
Сообщения
1.125
Симпатии
17.113
проходили на куражі повз компанію блогерів
малий пренткович одягнений не по погоді, в чиємось светрі зверху, якийсь такий сумний
з плюсів — альфонс був більше з малим, ніж з конем і прям проявляв батьківську турботу
коняка одягнена як бугалтерша тьотя зіна, якась така пом’ята, дьоргана
сподіваюся в стакані кава/чай, бо обличчя було дуже опухле, з мішками під очима і набряками(

Посмотреть вложение 2218271 Посмотреть вложение 2218277
Навіть не дивлячись на те де ми з вами знаходимось,якось неприємно бачити такі фотки,коли без дозволу втихую фотографують як люди відпочивають. Ладно ще коли якісь зашквар,а ось так просто...:ne_ne_ne:
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.405
Симпатии
33.148
Адекватные люди ещё есть
Слава богу !
А то эти перегибы . Я кстати осмелюсь предположить что тема алкоголя тригерит и задевает только тех у кого с этим лично проблемы или у кого были родственники/ близкие а таком положении. // я вот сама когда с алкашом жила все что связано было с выпивкой , круизы где выпивка и все такое меня очень бесило и тригерило//
І я підтримаю. Люблю перехилити келих-другий улюбленого сухого по вихідних. При цьому регулярний спортзал і чудове самопочуття. І тяги до алко в мене немає, спокійно можу не пити тижнями, але нащо? Життя таке коротке, дівчата)
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
342
Симпатии
3.168
Мой близкий алкоголик тоже все время говорил «а че такова, все пьют» а потом под забором валялся и молил чтоб скорую вызвали
 
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
Адекватные люди ещё есть
Слава богу !
А то эти перегибы . Я кстати осмелюсь предположить что тема алкоголя тригерит и задевает только тех у кого с этим лично проблемы или у кого были родственники/ близкие а таком положении. // я вот сама когда с алкашом жила все что связано было с выпивкой , круизы где выпивка и все такое меня очень бесило и тригерило//
Извините, но перебарщиваете только вы и отказываетесь понять, что никого здесь не тригерит, а просто невозможно не заметить, что Таня САМА фокусируется на алко.

Вы в ее инсту вообще заходите? Она за последние сутки 3 раза сделала акцент на алкоголе. Последняя сториз два часа тому назад с бокалом в камеру, а вчерашний день закрыла постом про то, как хорошо переехать в центр, ведь чувствуешь себя в отпуске, а в отпуске можно пить!

Не надо с больной головы перекладывать на здоровую. Ваше право не верить и высказываться, что у Тани нет проблем с алко, только не надо всем несогласным характеристики раздавать и еще фантазировать что у всех с этим "личные проблемы".
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.362
І я підтримаю. Люблю перехилити келих-другий улюбленого сухого по вихідних. При цьому регулярний спортзал і чудове самопочуття. І тяги до алко в мене немає, спокійно можу не пити тижнями, але нащо? Життя таке коротке, дівчата)
Извините что встреваю, но Коню в основном предъявляют то, что она пьёт несмотря на противопоказания и очень часто это упоминает, для неё прям проблема не пить пару недель - и она сама об этом говорит.
Вспомним хронологию. Раньше она не пила вообще, и не упускала возможности приосаниться, какая она молодец что ведёт здоровый образ жизни. Только с переездом в Киев начались клубы с кальянами и редкие тайные прибухивания с признанием через несколько месяцев.
Многие люди не отказываются полностью от алкоголя. Но она так часто упоминает что-то связанное с бухлом, рекламирует его постоянно и ритуально выпивает бокальчик просекко при любом случае, что это все начинает выглядеть странно и нездорово
 
Регистрация
2 Фев 2014
Сообщения
473
Симпатии
4.097
Навіть не дивлячись на те де ми з вами знаходимось,якось неприємно бачити такі фотки,коли без дозволу втихую фотографують як люди відпочивають. Ладно ще коли якісь зашквар,а ось так просто...:ne_ne_ne:

ну ви або хрестик зніміть або труси вдіньте)
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.405
Симпатии
33.148
ну ви або хрестик зніміть або труси вдіньте)
Ггг, це точно. Тетяна сама викладає свій кожен пук і сфотографували її у громадському місці. Конституція не забороняє. Вона на своїй публічності мільйони заробляє, нехай і ловить мінуси. Власне, які полягають у тому, що тебе будуть фоткати і обговорювати люди.
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.362
Навіть не дивлячись на те де ми з вами знаходимось,якось неприємно бачити такі фотки,коли без дозволу втихую фотографують як люди відпочивають. Ладно ще коли якісь зашквар,а ось так просто...:ne_ne_ne:
Тю, инсайды это же самое интересное на форуме
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
161
Симпатии
2.258
Возраст
27
Навіть не дивлячись на те де ми з вами знаходимось,якось неприємно бачити такі фотки,коли без дозволу втихую фотографують як люди відпочивають. Ладно ще коли якісь зашквар,а ось так просто...:ne_ne_ne:
Ви серйозно? Рукаліцо:facepalm:
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.601
Симпатии
226.824
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
она так часто упоминает что-то связанное с бухлом, рекламирует его постоянно и ритуально выпивает бокальчик просекко при любом случае, что это все начинает выглядеть странно и нездорово
вона вкурсі, що випивка явно їй здоров‘я не додає. навіть вчора підмітила, що пластир на носі не дасть йому так спухнути від алкоголю
Посмотреть медиа 31243але ж без шампусіка як знайти тему для розмови з андрійком?
фільми останні обговорять? останньо прочитані книжки?
таня дозовано в сторіс розповідає, що вони сруться з альфонсом кожного божого дня. алкоголь напевно як момент примирення, без нього вони би вже давно розійшлися
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Чистила телефон і знайшла скін:) вирішила його тут увєковєчіть, а з телефону видалити нафіг)))
 

Вложения

Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
вона вкурсі, що випивка явно їй здоров‘я не додає. навіть вчора підмітила, що пластир на носі не дасть йому так спухнути від алкоголю
Посмотреть медиа 31243але ж без шампусіка як знайти тему для розмови з андрійком?
фільми останні обговорять? останньо прочитані книжки?
таня дозовано в сторіс розповідає, що вони сруться з альфонсом кожного божого дня. алкоголь напевно як момент примирення, без нього вони би вже давно розійшлися
Не підписана на неї, реально сваряться і вона про це говорить? Ого
То цікаво сміливість розказати є, і то під алкоголем,
А глянути тверезо на ситуацію і свого слюнявого Ондрюшу то не можна, хоча що це я таке плету, канєшно не можна це ж треба перестати підбухувати)
Доречі хтось знає як там той киівський Тайгер? Що тепер на тому місці?
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.312
Симпатии
45.667
хто так не робить - можу допустити теж, що на дійсно смачне просекко та навіть новозеландський совіньйон у вас просто не вистачає на це грошей або радості в житті)
А героин люди тоже от нехватки денег не употребляют? Или все-таки просто не хотят?
Post automatically merged:

Я кстати осмелюсь предположить что тема алкоголя тригерит и задевает только тех у кого с этим лично проблемы
Судя по последним страницам в палате, осуждение Таниной привычки тригерит и задевает тех, кто тоже любит регулярно выпить) 1:1
 
Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.039
А героин люди тоже от нехватки денег не употребляют? Или все-таки просто не хотят?
Post automatically merged:


Судя по последним страницам в палате, осуждение Таниной привычки тригерит и задевает тех, кто тоже любит регулярно выпить) 1:1
Ну как бы такие вещества уже в магазине не купишь в отличии от вина / шампанского. Ну и вообще удовольствие не дешёвое. У кого денег нет клей нюхают, маки воруют, дешевое гавно едят разное как бы все по средствам
 
Регистрация
15 Дек 2019
Сообщения
669
Симпатии
8.109
Я живу в країні, де вільно можна купити всякі вєщества . І ви знаєте жодного разу не пробувала, алкоголь п‘ю максимум 1 раз на два місяці ,з сигаретами така ж ситуація .По умозаключєніях деяких насіків значить бомж:st_ruskiy:.