Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
І я підтримаю. Люблю перехилити келих-другий улюбленого сухого по вихідних
Ну 1-2 рази в тиждень це цілком нормально, але ви ж не виставляєте алкоголь як єдину радість в житті, єдину ціль на відпочинку, не постите в соц мережах як ви п'єте кожен день (а то і кілька разів на день), якби був післяопераційний період - ви б змогли стриматись і не пити. А в Тані щось вже контроль над собою похитнувся, причому давненько. Я думаю, що вона почала прибухувати, щоб пережити стрес після розлучення, а потім зійшлась з Альфонсом, який також любить це діло, і пішло-поїхало.

Плюс середньостатистичні люди не можуть собі дозволити стільки пити, бо або робота майже щодня - не будуть ж пити в офісі, або за дітьми доглядають. Не можуть все підряд делегувати, як Таня, щоб пити і відсипатись до обіду. Плюс в блогерів світське життя - тусовки з алкоголем, всякі зустрічі і презентації, рекламні поїздки, і т.д - ще більше спокуси випити.
Post automatically merged:

І крім того, Таня по своїй натурі недостатньо інтелігентна, щоб відпочивати якось по-іншому - розвиватись, ходити в музеї, в театри, в спортзал, в неї немає ніяких хоббі. Ну де вона так змучується, щоб кожен день розслаблятися за допомогою алкоголю? Вона ж не мужик з заводу, який відпахав 10-годинну зміну, і мусить пива випити щовечора, щоб хоч якось розслабитись.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.314
Симпатии
45.734
Ну как бы такие вещества уже в магазине не купишь в отличии от вина / шампанского. Ну и вообще удовольствие не дешёвое. У кого денег нет клей нюхают, маки воруют, дешевое гавно едят разное как бы все по средствам
Вы мой посыл вообще поняли? Вас почитать, так у нас люди либо пьют и дорогими наркотиками балуются, либо завидуют и употребляют шмурдяк с клеем. Третьего не дано
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
415
Симпатии
4.607
так, так. В палаті явно осіннє загострення похолодання. Вирішили одягнути білі пальта і розказати, що один два келиха, які вони випивають це те ж саме, що й Танькіна пляшка в день) :am_en:(ладно, перебільшую, бо в мене немає грошей на бухло, я з корінних алкоголіків і мене тригерить). І ще упаси вас боже фоткати блохерів! Всі ж побачать як там все насправді! :omg:
 
Регистрация
27 Фев 2021
Сообщения
37
Симпатии
336
Насики любимые, потерялось во времени. Лидка там что то про операцию жужжало. Она липо сделала или что? Про вес до родов что-то говорила, толком ничего не поняла. Просветите
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.363
Насики любимые, потерялось во времени. Лидка там что то про операцию жужжало. Она липо сделала или что? Про вес до родов что-то говорила, толком ничего не поняла. Просветите
По догадкам насиков, оперировала геморрой
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Насики любимые, потерялось во времени. Лидка там что то про операцию жужжало. Она липо сделала или что? Про вес до родов что-то говорила, толком ничего не поняла. Просветите
Я вчора приносила скріни в палаті Остальные украинские блогеры, можете глянути там. Вона розказує як всі її впізнавали в лікарні, прям світова знаменитість :ki_ng:
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Я вчора приносила скріни в палаті Остальные украинские блогеры, можете глянути там. Вона розказує як всі її впізнавали в лікарні, прям світова знаменитість :ki_ng:
В сторіс засвітився лікар-проктолог, веде сторінку
Так що стопудово або геморой, або ректоцеле, або щось інше, повязане з попою
 
Регистрация
15 Май 2015
Сообщения
515
Симпатии
1.488
У розмовах про алкоголь і хто коли\скілька разів\і що забули одну дуже сумну деталь.

Танька хвалилася, що місяць (!) може не пити і рахувала дні, щоби випити.
я не можу ставити діагнози - алкоголічка вона, чи ні, але той випадок досить показовий, що у її випадку, алкоголь вже вийшов за межі розумного
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.711
Симпатии
85.203
таня там напилась і рубає «правду матку»
тейп стримує набряк від вина, яке ми випиваєм і не можем зупинитись:-)
Посмотреть медиа 31243
Дивиться цей відос мій алкаш і каже "вона виглядає як пропита алкашка":;-))):
А він ну дуже рідко обговорює інших людей
Post automatically merged:

Пропоную всім взяти поправку на те, чи зможе коняка відмовитись від алкоголю на тиждень/два/місяць отак легко і просто. І якщо ні, то це проблема, а не "випити за вечерею келих вина". І дівчата, ви так само як коняка виглядаєте, періодично випиваючи? Якщо краще, то мабуть в неї таки щось не альо? Людина має гроші і на косметологію і на пластику і на хорошу їжу, а виглядає як виглядає. Як на мене тут явна проблема. Я також люблю алкоголь,і хороше вино і смачне пиво,і у відпустці щовечора пили, та це не означає, що я зранку навертаю келих просеко і йду своїх алкоголіків у відділенні прокапувати чи виглядаю як опухше нєчто. І це наша Танька ще з фільтрами в інстаграмі, думаю, в житті там куди гірша ситуація з обличчям.
Post automatically merged:

Навіть не дивлячись на те де ми з вами знаходимось,якось неприємно бачити такі фотки,коли без дозволу втихую фотографують як люди відпочивають. Ладно ще коли якісь зашквар,а ось так просто...:ne_ne_ne:
А мені срати, ібо блогери х@@ клали, вибачте, на чужу приватність. Все вивалюють в інста, не звертаючи увагу на чиюсь приватність. Мовчу вже про гамнольку чи хто там в сусідній палаті в штатах знімав товстих людей з коментарями "отакий контингент".
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.711
Симпатии
85.203
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Видели ж очередное «-8 кг»?
Пишет, что «я здорова дівчинка, яка може важити, скільки захоче».
Спочатку Пренткович зробила ліпо, щоб можна було писати про "прес і плоский животик", тепер внушає всім що може важити скільки захоче. Тільки таке враження, що вона не підписникам це внушає, а сама собі щось намагається довести.
 
Регистрация
19 Дек 2015
Сообщения
24
Симпатии
580
Адекватные люди ещё есть
Слава богу !
А то эти перегибы . Я кстати осмелюсь предположить что тема алкоголя тригерит и задевает только тех у кого с этим лично проблемы или у кого были родственники/ близкие а таком положении. // я вот сама когда с алкашом жила все что связано было с выпивкой , круизы где выпивка и все такое меня очень бесило и тригерило//
Ого, не думала что тут начнётся алкосрач когда написала, что Таня заливается бухлом не от большого счатстья.
Вот у меня в семье нет и не было алкоголиков (тьху-тьху-тьху), но спиртное не табу - корпоративы, дни рождения, праздники все могут выпить. Ну то есть, я всегда видела адекватное употребление спиртного. Да и сама в универе выпивала на тусовках и т.д. Поэтому эта тема меня не может тригерить. Но, любая девушка которая заботится о своей внешности и здоровье, должна понимать, что спиртное не сделает ее красивей или здоровее.
Врачи и ученые уже давно развеяли сказки о «пользе» красного вина и т.д. - любое спиртное это токсическое вещество которое несёт больше вреда чем пользы.
У Тани и ее алкоальфонса явно есть проблемы со спиртным - то они считаю сколько дней уже не пьют, то они бухают пару дней подряд и прям с утра. Как то странно для взрослых людей так зацикливаться на бухле. Более того, после операции Таня могла бы воздержатся от алко на какое-то время, но она наоборот ещё больше начала подбухивать. Конечно, они не алкоголики, но уверенно идут к этой зависимости.
А вообще мне она кажется очень закомплексованной и инфальтильной девушкой, которая пытается доказать себе и другим что она классная. И друзья их пришли и сказали что съемная квартира намного лучше вживую чем в инсте, и доктор Самойленко сказала что она здорова дівчинка... Как будто ищет одобрения и похвалы...
Вот она же на самом деле много добилась, хорошо зарабатывает, молодая, то есть у неё в жизни есть достижения которые должны помочь ей самоутвердиться и избавиться от комплексов...но как-то не работает это.
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.624
Симпатии
227.032
Адрес
Рожевопонія
Она еще квартирой не "размахивала" в сториз? Прям интересно, как же квартиру обхуютят
 
Регистрация
17 Мар 2020
Сообщения
910
Симпатии
18.644
К сожалению, по личному опыту знаю, имею среди родственниках алкоголиков - пиздец начинается, когда человек начинает скрывать, что он пьёт. И не просто там, прятать бухло, тайком пить, а когда, например, он стоит нарубаный в гавно перед тобой и на любой вопрос говорит «кто пил?» или же тему разговора резко переводит.
 
Регистрация
21 Сен 2019
Сообщения
240
Симпатии
3.594
Нафейхуа я столько страниц прочла у кого какие отношения с алкоголем и как там, где они живут? :nax-udav:
 
Регистрация
8 Фев 2019
Сообщения
1.165
Симпатии
22.194
Таня, у нас для тебя плохие новости! Нос не только сильно опухший, но и сильно кривой, на этом видео хорошо видно(
 

Вложения

Регистрация
21 Дек 2017
Сообщения
1.499
Симпатии
13.049
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862