Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Ну не знаю . Диван ей понравился из пинтерест. Она попросила ей сделать похожий. Плагиат это когда делают 1:1 и бирку лепят ещё и чужую. А тут реально похожий диван на заказ. Скажу вам как дизайнер одежды - это не считается плагиатом. Ту же Сумку Зару можно считать как плагиат на праду. Но никто не ходит и не орет об этом.
Я щось теж не дуже зрозуміла, чого стільки галасу. Тих диванів схожих між собою повно як собак нерізаних, на різний бюджет. І це стосується абсолютно всіх моделей.
У меблевому тц поки пройдешся, кілька практично однакових канап в різних магазинах завжди можна побачити.
 
Регистрация
23 Июн 2021
Сообщения
315
Симпатии
7.493
Я щось теж не дуже зрозуміла, чого стільки галасу. Тих диванів схожих між собою повно як собак нерізаних, на різний бюджет. І це стосується абсолютно всіх моделей.
У меблевому тц поки пройдешся, кілька практично однакових канап в різних магазинах завжди можна побачити.
Проблема в том, что конь себя величает тяжелым люксом. А тяжелый люкс обязан разбираться в лакшери мебели точно также как в в сумках и калошах балансиаги, коли назвался груздем, так полезай в кузов.

Я согласно с вами, что купить любой диван норм, хоть за 20к, хоть за миллион, главное чтобы жопку умостить поудобней. Я в дизайн брендах не разбираюсь и в этой теме полный профан, но я легкий масс маркет, а не тяжелый люкс.
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
стоп-стоп

конина кілька тижнів тому канючила диван у іншої фірми
ще тоді написала, мовля маркетингових віддів у них хуйовий. так от, це ж був диван тої фірми, в якої сплагіатили ці
чи ні?

вона ще виставляла скріни, мовля «модель просто вау, але через менеджера - не замовлю»
Post automatically merged:

до речі, фірма яка зшила цей диван конині видаляє погані коментарі під постами
їм рано писали, що за хуйня, чому співпраця з пренкоко. я полайкала, а тепер бачу їх вже потерли
 

Вложения

Регистрация
16 Окт 2018
Сообщения
491
Симпатии
6.389
Я мабуть пропустило, але @Хлопчик Тетяни то збс неймінг
Post automatically merged:

стоп-стоп

конина кілька тижнів тому канючила диван у іншої фірми
ще тоді написала, мовля маркетингових віддів у них хуйовий. так от, це ж був диван тої фірми, в якої сплагіатили ці
чи ні?

вона ще виставляла скріни, мовля «модель просто вау, але через менеджера - не замовлю»
Post automatically merged:

до речі, фірма яка зшила цей диван конині видаляє погані коментарі під постами
їм рано писали, що за хуйня, чому співпраця з пренкоко. я полайкала, а тепер бачу їх вже потерли
По сторіз я зрозуміла, що ні. Ті перші то також ванючі плагіатори
Post automatically merged:

Доповню про диван.
Я от не розумію людей, які готові віддати диван за пост і відмітки в коня. В неї ца не для цього магазу ну і 80% халявщиків з гівів, яка ефективність цієї реклами? Я б за бюджет настроїла таргет і якийсь ремаркетинг кампейн, який би охват мав більший і kpi адекватний. Я їбу і плачу
 
Регистрация
8 Янв 2019
Сообщения
743
Симпатии
6.680
Орест решил взяться за решение проблемы. Видимо ему тоже странно что не мама а левый мужик по ночам успокаивает 5летнего памперсовича.
CBC8D91D-3FD1-4465-A877-3A5D6D96F703.jpeg
28082942-D52F-48E9-A324-6D16E9B30900.jpeg
62721B84-01D0-4A24-A1A6-B3F9CF5A6450.jpeg
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.145
Орест решил взяться за решение проблемы. Видимо ему тоже странно что не мама а левый мужик по ночам успокаивает 5летнего памперсовича.
Посмотреть вложение 2332679 Посмотреть вложение 2332680 Посмотреть вложение 2332681
Не мама и не папа, в общем
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
чекаю як іван попроситься жити у тата
бо конина там де навіть не прокинулась після вчорашнього запою. замучена материнством напевно, або нового вночі робили
 

Вложения

Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
чекаю як іван попроситься жити у тата
бо конина там де навіть не прокинулась після вчорашнього запою. замучена материнством напевно, або нового вночі робили
Та господи, дитина нарешті відсипається, дайте спокій.
Не уявляю, як треба довести дитину в цьому віці, щоб вона не могла спати вночі. Це піздець. Конина має отримати якусь премію як найгірша матір року.
 
Регистрация
8 Мар 2019
Сообщения
423
Симпатии
5.690
Та господи, дитина нарешті відсипається, дайте спокій.
Не уявляю, як треба довести дитину в цьому віці, щоб вона не могла спати вночі. Це піздець. Конина має отримати якусь премію як найгірша матір року.
Я тоже не могла спать ночами пару лет в детстве, был панический страх темноты. И да, все было на фоне 'прекрасных' событий в семье, которые детская психика никак не могла переварить. С Иваном та же история и в дальнейшей жизни это никуда не проходит бесследно, увы
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
чекаю як іван попроситься жити у тата
бо конина там де навіть не прокинулась після вчорашнього запою. замучена материнством напевно, або нового вночі робили
Я вкотре висловлю співчуття Тані2, якщо це станеться. Але гадаю станеться не раніше, ніж Кінь народить нову дитину. Тоді під приводом "Івану треба уроки в тиші робити і вночі спати, а тут немовля плаче, він захотів піти до тата" малого і сплавлять. Але якщо обидві Тані розродяться новими дітьми синхронно, надія хіба на педагогів "Ле малюк", бо батьки обидва іншим будуть зайняті.
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.379
Симпатии
21.037
Та господи, дитина нарешті відсипається, дайте спокій.
Не уявляю, як треба довести дитину в цьому віці, щоб вона не могла спати вночі. Це піздець. Конина має отримати якусь премію як найгірша матір року.
Вона отримала…тільки Найкраща Мати Року:zvez_ochki:
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Вона отримала…тільки Найкраща Мати Року:zvez_ochki:
Серйозно? АААААА
:damochka:
Post automatically merged:

Я тоже не могла спать ночами пару лет в детстве, был панический страх темноты. И да, все было на фоне 'прекрасных' событий в семье, которые детская психика никак не могла переварить. С Иваном та же история и в дальнейшей жизни это никуда не проходит бесследно, увы
Миле, обіймаю вас. У мене в дитинстві був період, коли я не могла їсти через стресові події, так що загалом розумію стан Івана. Але! Ми зараз говоримо про прогресивних (хоча, що це я, Танька ж типовий антивакс), забезпечених людей, які тупо забили на свою дитину. Орест спохопився тільки зараз. То Іван мав проблеми з туалетом, то істерить, то ще щось. Але ж його батьки дуже сильно зайняті влаштовуванням свого життя.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Серйозно? АААААА
:damochka:
Post automatically merged:


Миле, обіймаю вас. У мене в дитинстві був період, коли я не могла їсти через стресові події, так що загалом розумію стан Івана. Але! Ми зараз говоримо про прогресивних (хоча, що це я, Танька ж типовий антивакс), забезпечених людей, які тупо забили на свою дитину. Орест спохопився тільки зараз. То Іван мав проблеми з туалетом, то істерить, то ще щось. Але ж його батьки дуже сильно зайняті влаштовуванням свого життя.
Якщо інста не схлопнеться за кілька років, цікаво було б глянути на блогерських діточок у віці 12-13 років. Гадаю Девідка і Арахісович дадуть просратись своїм недолугим мамцям по повній програмі.
 
Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.008
Але якщо обидві Тані розродяться новими дітьми синхронно, надія хіба на педагогів "Ле малюк", бо батьки обидва іншим будуть зайняті.
Пренткович так бухає, що якось зараз дитину заводити не дуже розумно. Свідомі пари готуються до зачаття хоча б за кілька місяців, позбуваються шкідливих звичок, і т.д.
 
Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.640
Симпатии
27.516
Якщо інста не схлопнеться за кілька років, цікаво було б глянути на блогерських діточок у віці 12-13 років. Гадаю Девідка і Арахісович дадуть просратись своїм недолугим мамцям по повній програмі.
Я бачу їх героями програми про скалічене дитинство. Сидять, ридають і кричать: "а я просив її не знімати менееее"
 
Регистрация
29 Май 2021
Сообщения
58
Симпатии
1.146
Конь настолько "казаться, а не быть", что даже такая элементарная вещь как покупка дивана у нее превращается в обмазываение говном.
Дизайнер тоже извиняется, наверное ей конь своим сопливым голоском нашептала глосовуху с угрозами.
І справді… вона ж хвалиться що заробляє 70-80к$ В місяць… невже мільйонерша не може собі дозволити купити диван відповідної лухарної фірми і якості а бере в пацанів з цеху? Сенс їм спочатку пиздіти про свої багатства, а потім купляти сумки з аліекспресу. Фейкові звйозди.
 
Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.008
Щось сьогодні Таню ніхто не приносив. Закину трохи:
B6D3B855-1B73-4233-AF0F-920E67336832.jpeg
Кому халатик?
CB35D2F8-CF84-4F94-B357-C305415CA334.jpeg
Таня рекламує шубу, і взула чоботи-копитця:
452EC3A9-A46D-4ED8-B3FA-24232F756CBA.jpeg 20C99B30-B22A-4346-B251-AB752D927989.jpeg
Вона хотіла скинути фото їжі, але не змогла - бо не аестетік :lau_gh1:
9EE4B6D3-7C81-4608-9DE4-E6FC62094C2B.png
 
Регистрация
24 Июл 2013
Сообщения
879
Симпатии
13.866