Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.039
Там Орест з жінкою в аеропорту в Стамбулі застрягли на 28 годин, валізу втратили через той колапс зі снігом, наче летіли в Абу Дабі. Мдааа..
Ой чий не самое последние горе
Чемодан найдётся или купит новый с шмотками , обновит гардероб
Что сидеть в аэропорту понятно что рейса не будет
Вышли бы сняли гостиницу
Эти блогеры лиж бы поныть
 
Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
Ой чий не самое последние горе
Чемодан найдётся или купит новый с шмотками , обновит гардероб
Что сидеть в аэропорту понятно что рейса не будет
Вышли бы сняли гостиницу
Эти блогеры лиж бы поныть
Не знаю точно яка там ситуація, але знайомі одного разу теж потрапили в таку засаду і теж торчали в аеропорту, бо літак могли подати в любий момент, бо самі не знали на скільки затримуєється рейс, багаж також блукав, бо був хаос, теж мали можливість і готель зняти і все інше, але чекали як і всі,
Плюс люди бувають різні, хтось чекає спокійно і дякує за талон на їжу, а хтось розводить паніку…Особливо хто з дітками бо це жесть канєшно…
 
Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.039
Не знаю точно яка там ситуація, але знайомі одного разу теж потрапили в таку засаду і теж торчали в аеропорту, бо літак могли подати в любий момент, бо самі не знали на скільки затримуєється рейс, багаж також блукав, бо був хаос, теж мали можливість і готель зняти і все інше, але чекали як і всі,
Плюс люди бувають різні, хтось чекає спокійно і дякує за талон на їжу, а хтось розводить паніку…Особливо хто з дітками бо це жесть канєшно…
Да но они же без детей, взрослые люди могут и потерпеть
А то у них выходит паника паникой , а сторис по расписанию
Там же есть кафе где можно поесть , места где можно зарядить телефон и туалеты так что условия можно сказать есть
Да неудобно ну как бы бывает
 
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
57
Симпатии
690
Не знаю точно яка там ситуація, але знайомі одного разу теж потрапили в таку засаду і теж торчали в аеропорту, бо літак могли подати в любий момент, бо самі не знали на скільки затримуєється рейс, багаж також блукав, бо був хаос, теж мали можливість і готель зняти і все інше, але чекали як і всі,
Плюс люди бувають різні, хтось чекає спокійно і дякує за талон на їжу, а хтось розводить паніку…Особливо хто з дітками бо це жесть канєшно…
Всё понятно, ситуация неприятная, все на взводе, нервы. Я уверена, каждый хоть раз в такое дерьмо да вляпывался. Но вопрос в том, что никто из нас не пойдёт в общественный туалет, поставит телефон на раковину, включит камеру и будет записывать, как она страдает и умывает слёзки. Вот это suka и бесит и не вызывает эмпатии.
Post automatically merged:

И вообще: у Визейр есть прямой рейс из Киева в Абу-Даби. Загрузились со своими лантухами и полетели без геморроя и пересадок. Но это ж не «лакшери» туркиш эрлайнз.
Post automatically merged:

Да но они же без детей, взрослые люди могут и потерпеть
А то у них выходит паника паникой , а сторис по расписанию
жму лапку, маленькое!
 
Регистрация
5 Фев 2018
Сообщения
926
Симпатии
11.892
Ой чий не самое последние горе
Чемодан найдётся или купит новый с шмотками , обновит гардероб
Что сидеть в аэропорту понятно что рейса не будет
Вышли бы сняли гостиницу
Эти блогеры лиж бы поныть
Я думала це тільки я така черства))). Та знайдуть ту валізу! Місяця через два)). У мене так у знайомих проїбали валізу, коли вони літом з Хорватії летіли. А там пів ноги хамона, хулє! Можете собі уявити як воно воняло, коли їм через три тижні її віддали:;-)))::nyam_nyam:
 
Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.039
Я думала це тільки я така черства))). Та знайдуть ту валізу! Місяця через два)). У мене так у знайомих проїбали валізу, коли вони літом з Хорватії летіли. А там пів ноги хамона, хулє! Можете собі уявити як воно воняло, коли їм через три тижні її віддали:;-)))::nyam_nyam:
Да за хамон кончено особо обидно ))))
Ну блин а что переживать, это же вещи половина из которых ей вообще бесплатно по бартеру досталась . Купит новые или выпросит
 
Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
1.528
Симпатии
18.627
Я от більше офігіла від того, що вони ж кілька днів тому повернулися з якоїсь поїздки і от знову. Піду поплачу....
Post automatically merged:

Screenshot_20220128-093056_Instagram.jpg Г міцний горішок. Мені цікаво скільки ще зможе триматися)))
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
таня2 в своїх сторіс вся в сльозах, трагедія нереального маштабу
виглядає як циганка, як на мене з загаром перебор, спф‘ом мазатись пора
а у ореста чілл і спокій. шось він дуже любить мати баб, яких вічно тяне на сльозки
 
Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
Згідна з всім вище написаним, ситуація не надто приємна і паніка і всяке різне, і всі ми люди, але йомайо ти на таку велику аудиторію транслюєш паніку і не вдоволення, камон
Покажи що можна зберігати спокій у будь якій ситуаціі, ти важаєш себе лідером думок, от це мене підбішує, і це якщо чесно стосується більшості…
Post automatically merged:

хіба Тані2 не набридло оці тупі підгони?
Знаєте це як казочка про хлопчика і вовків, який кожен раз казав що вовки йдуть і йому вірили, а коли справді прийшло то ніхто не повірив, от так і з Конем буде, в неі ж нема меж у тій брешні і підігріві…
Пбо чого доброго взагалі відверне бажання у Ондрюши женитись, хоча як можна відвернути те чого ітак нема:hi_hi_hi::hi_hi_hi::hi_hi_hi:
І навіть курс впихувати навіть в кредит як статистику піднімати на лохах…
Жесть, так і назви курс 1001 спосіб брехні і побрехеньок.
 
Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.009
Там Орест з жінкою в аеропорту в Стамбулі застрягли на 28 годин, валізу втратили через той колапс зі снігом, наче летіли в Абу Дабі. Мдааа..
На Тані 2 світшот #вонатупосекс - це Салабай випускає. Цікаво, він їм на рекламу прислав? Чи дружить з Орестом і Таньою 2, і подарував? В Ореста є світшот #вінтупосекс? Уявляю, якщо Орест і Салабай дружать, переписуються і обговорюють своїх шалених колишніх - Коня і Лібідозну Людку :disco2:
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
боже яке це дно, пропонувати хомкам брати кредити на свій інфоцигансткий курс в 2022
Та взагалі, кому зараз всрався той курс. Людям треба мати якісь запаси готівки про всяк випадок, а не на переливання з пустого в порожнє витрачати останні гривні. Конина як завжди демонструє нульовий рівень емпатії та розуміння ситуації.
Post automatically merged:

таня2 в своїх сторіс вся в сльозах, трагедія нереального маштабу
виглядає як циганка, як на мене з загаром перебор, спф‘ом мазатись пора
а у ореста чілл і спокій. шось він дуже любить мати баб, яких вічно тяне на сльозки
Могли б спати по черзі, якщо бояться пропустити літак. А нити через валізу - серйозно? Вона хоч за одну річ в тій валізі чи за саму валізу платила?
 
Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
боже яке це дно, пропонувати хомкам брати кредити на свій інфоцигансткий курс в 2022
Та хай беруть приклад з Альфонса, той на беху кредит, а ви на курсики)) щоб було з чого беху виплачувати.
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
467
Симпатии
9.840
таня2 в своїх сторіс вся в сльозах, трагедія нереального маштабу
виглядає як циганка, як на мене з загаром перебор, спф‘ом мазатись пора
а у ореста чілл і спокій. шось він дуже любить мати баб, яких вічно тяне на сльозки
ну неприємність да, проїбалась торба з твоїм крамом. Але то все діло швидко і просто наживне і чисто тряпки і банки.
Оффтопну. Слідкую за блогом собачніків в яких зоомагазин. Вони з своїм собакою летіли з Батумі в Київ. Прилітають, чекають поки собаку вивезуть з багажного, а їм кажуть : « так а нема, не прилетіла ваша собака». То хуйня, шо перевізник шось наплутав і через годину собака таки знайшлась, прилетіла. Звісно вони були в ауті, сльози, паніка.Тут істєріку я можу зрозуміти, бо не дай Бог нікому такої ситуації, жива істота на твоїй відповідальності. Я така прибацана,шо там би вєртальоти в воздух підняла шукать мою собаню)))))))) а тут всього-навсього чемоданчик,чого так побиваться я хз, ну може там щаслива кофта, чи штани які худішою тебе роблять, не думаю шо там в неї шось кутюрне чи колекційне загубилось.
 
Регистрация
2 Авг 2020
Сообщения
171
Симпатии
2.578
Насики, ни разу не авокадо Тани2.Но Вы как-то все накинулись на то, что человек пожаловался в сториз, проведя 28 часов в аэропорту, почему она должна транслировать счастье, радость и единорогов если ситуация реально бесячая ? Я не веду профиль а ИГ, но в этой ситуации хотела бы поделится с людьми пиздецом, тем более они же привыкли все транслировать в инсту.

А Г такой смешной, уже выставил сториз коляски, и что Петька будет ему сегодня помогать её собирать..господи какой сюр
 
Регистрация
5 Сен 2020
Сообщения
146
Симпатии
1.439
Всё понятно, ситуация неприятная, все на взводе, нервы. Я уверена, каждый хоть раз в такое дерьмо да вляпывался. Но вопрос в том, что никто из нас не пойдёт в общественный туалет, поставит телефон на раковину, включит камеру и будет записывать, как она страдает и умывает слёзки. Вот это suka и бесит и не вызывает эмпатии.
Post automatically merged:

И вообще: у Визейр есть прямой рейс из Киева в Абу-Даби. Загрузились со своими лантухами и полетели без геморроя и пересадок. Но это ж не «лакшери» туркиш эрлайнз.
Post automatically merged:


жму лапку, маленькое!
Да ладно, Вам. Я не лакшери, но лучше за Туркиш чуть больше денег дам, чем с Визейр лететь. Пересадка только в Стамбуле, и удобно сразу в Абу-Даби прилететь. Я так несколько раз летела, отличный вариант. И кстати, Визейр на январь только несколько дат дали.

пс. Абсолютно нейтральна к паре Ореста и Тани 2.
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
684
Симпатии
7.264
Регистрация
8 Июл 2021
Сообщения
940
Симпатии
11.045

Вложения

Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
Андрюша, ти ж тіки не пропусти консультацію з астрологом)))))))
Объясните логику этого трудящегося, зачем в сториз писать список рабочих процессов и распорядок дня? Типа ты деловая колбаса? Андрюша, заведи джиру и там резвись.

Совершенно непалевно ноет какие Таня и Иван навязчивые, мешают настоящему пызнесмену и мегамозгу задачи закрывать. Кого вы там блядь учить собрались, вы обычное расписание наладить не можете, плюшевый вебинар подготовить, проблемы у вас уровня "блузка сливалась с цветом стены" и "отключили вай фай", мамкины эксперты ёпта.

К слову, там в рабочих процессах только одна Мама Мия взрослая персона, которая вообще способна понять что делать. Я помню они с Таней толкали какой-то веб спич экспертного характера, и Таня на фоне Мамы Мии звучала как кретинка по диагнозу. И этот человек кого-то что-то учит в публичной сфере, где нужна риторика!
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.998
Насики, ни разу не авокадо Тани2.Но Вы как-то все накинулись на то, что человек пожаловался в сториз, проведя 28 часов в аэропорту, почему она должна транслировать счастье, радость и единорогов если ситуация реально бесячая ? Я не веду профиль а ИГ, но в этой ситуации хотела бы поделится с людьми пиздецом, тем более они же привыкли все транслировать в инсту.

А Г такой смешной, уже выставил сториз коляски, и что Петька будет ему сегодня помогать её собирать..господи какой сюр
Теж шкода Тані2 з Орестом. Враховуючи те, як наші співвітчизники люблять купувати підробні щеплення і негативні плр-тести, я б теж була просто в паніці від 28 годин перебуванні у замкненому непровітрюваному приміщенні з кількома сотнями людей. Пройобаний багаж це теж невесело, враховуючи те, що вони не додому повертаються, а на відпочинок їдуть, і навіть трусів чистих не мають на зміну. Зрозуміло, що вони не жебраки і сміливо куплять щось нове без істотних втрат для бюджету, але все одно неприємно.
П.с: зате Коню втіха, у клятої Впндербільдихи Тані2 нарешті проблеми! А то дратувала Коника своїм безтурботним відпочинком і трьома обручками.
П.пс: з їбучим Візейром замість багажу краще брати опцію "велика ручна поклажа" і все сво'є тримати при собі.