Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
А я розумію Таню2 і її емоції. Це як мінімум мінус два дні з відпочинку чи поїздки (28 годин в аеропорту без сну і потім ще день відходити і відсипатися). Навіть якщо багаж на наступний день привезуть, треба ж в чомусь перекантуватися
 
Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
Теж шкода Тані2 з Орестом. Враховуючи те, як наші співвітчизники люблять купувати підробні щеплення і негативні плр-тести, я б теж була просто в паніці від 28 годин перебуванні у замкненому непровітрюваному приміщенні з кількома сотнями людей. Пройобаний багаж це теж невесело, враховуючи те, що вони не додому повертаються, а на відпочинок їдуть, і навіть трусів чистих не мають на зміну. Зрозуміло, що вони не жебраки і сміливо куплять щось нове без істотних втрат для бюджету, але все одно неприємно.
П.с: зате Коню втіха, у клятої Впндербільдихи Тані2 нарешті проблеми! А то дратувала Коника своїм безтурботним відпочинком і трьома обручками.
П.пс: з їбучим Візейром замість багажу краще брати опцію "велика ручна поклажа" і все сво'є тримати при собі.
Сподіваюся, Орест і Таня2 таки долетять туди, і там ще однією парою обручок обміняються, на радість нашій Ігогошеньці)
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
468
Симпатии
9.842
божечкі, який він мєрзкий
 

Вложения

Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.414
Симпатии
33.191
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
899
Симпатии
7.797
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
468
Симпатии
9.842
Ну він вже прямим текстом каже Я НЕ ХОЧУ ЖЕНИТИСЬ, і ніколи не захочу, невже Таня сліпа?
цей помятий свинорил в трєніках, повинен кожен день дякувати долі, шо Танька має таку хєрову самооцінку і так за ним бігає.
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
899
Симпатии
7.797
цей помятий свинорил в трєніках, повинен кожен день дякувати долі, шо Танька має таку хєрову самооцінку і так за ним бігає.
Так, але Таня шоб не обісратись один раз і визнати, шо її хлопець не такий вже ідеальний, як і їхні стосунки, і все, шо про них, обсирається з ним щодня
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.629
Симпатии
227.083
Адрес
Рожевопонія
Объясните логику этого трудящегося, зачем в сториз писать список рабочих процессов и распорядок дня? Типа ты деловая колбаса? Андрюша, заведи джиру и там резвись.
Не надо поганить этой мамкиной сучкой мой любимый инструмент :ny_tik:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.226
На Тані 2 світшот #вонатупосекс - це Салабай випускає. Цікаво, він їм на рекламу прислав? Чи дружить з Орестом і Таньою 2, і подарував? В Ореста є світшот #вінтупосекс? Уявляю, якщо Орест і Салабай дружать, переписуються і обговорюють своїх шалених колишніх - Коня і Лібідозну Людку :disco2:
не знаю чи подарував, бачила репост в сторіс Салабая десь тиждень тому, напевно. Забула принести
 

Вложения

Последнее редактирование:
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.629
Симпатии
227.083
Адрес
Рожевопонія
А я розумію Таню2 і її емоції. Це як мінімум мінус два дні з відпочинку чи поїздки (28 годин в аеропорту без сну і потім ще день відходити і відсипатися). Навіть якщо багаж на наступний день привезуть, треба ж в чомусь перекантуватися
Ой, а они ж такие упаханные, отпуск раз в год
Post automatically merged:

Блин, эпично
 
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
У хряка оппозиция Венеры во Льве и Луны в Водолее, так что не факт что он вообще женится когда-то. Примитивно это обычно так: гуляет одних девушек, а жениться может только на противоположных. И при этом жен не может как любовниц воспринимать, а любовниц как жену и мать ребенка. К слову, карьера через женщин у него там прямо мощнейшими условиями создаётся через аспекты/положения планет.

Если что, я к псевдонауке астрологии не отношусь серьёзно, именно в виду статуса бездоказательной псевдо науки ею в принципе и интересуюсь, так как это невероятно увлекательный сложный символический язык, стремящийся к data analytics в очень хм непростых условиях :cool:.
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
А я розумію Таню2 і її емоції. Це як мінімум мінус два дні з відпочинку чи поїздки (28 годин в аеропорту без сну і потім ще день відходити і відсипатися). Навіть якщо багаж на наступний день привезуть, треба ж в чомусь перекантуватися
Звичайно, це, м'яко кажучи, малоприємна ситуація. Але Мурії їдуть не в єдину за кілька років відпустку, впевнена, навколо них багато людей, яким важче через цей колапс. І оці всі сторьки "ах, я плакала, ах, валіза" - не всім заходять, що ж тут поробиш.
Post automatically merged:

Тобто, поки йому якась шарлатанка не скаже, що пора одружуватися, цей свин і не ворухнеться? (Кінь, не ведись на ці відмовки, це стара як світ історія. Він просто не хоче одружуватись саме з тобою, хоча, як на мене, ви ідеально одне одному підходите:;-))):)
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.316
Симпатии
45.791
Тобто, поки йому якась шарлатанка не скаже, що пора одружуватися, цей свин і не ворухнеться?
Вона каже те, що її попросили сказати) інфу про те, який він вчитель - для хомок, про одруження- Тетянці))
 
Регистрация
16 Окт 2018
Сообщения
491
Симпатии
6.389
Насики, ни разу не авокадо Тани2.Но Вы как-то все накинулись на то, что человек пожаловался в сториз, проведя 28 часов в аэропорту, почему она должна транслировать счастье, радость и единорогов если ситуация реально бесячая ? Я не веду профиль а ИГ, но в этой ситуации хотела бы поделится с людьми пиздецом, тем более они же привыкли все транслировать в инсту.

А Г такой смешной, уже выставил сториз коляски, и что Петька будет ему сегодня помогать её собирать..господи какой сюр
Підтримую насіка.
Я б також плакала якби в мене просралась валіза і я не спала добу.
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Валізу знайшли і з труднощами, але повернулися назад... десь мабуть радіє один коник. Посмотреть вложение 2448029
Ой, чого там Коняці зловтішатись - у Ореста і Тані2 все добре в стосунках, відпочити вони все ж встигли. Це ж не те, що у них (як у деяких) єдина радість в житті - це набухатись в готелі безлімітного просекко. У самої в житті повна срака.
 
Регистрация
13 Сен 2021
Сообщения
160
Симпатии
2.157
Думаю, что карма гонковского когда-то настигнет и огреет ломакою по спині. Унижать публично женщину, благодаря которой он так живет, на всю аудиторию транслируя своё конченое нутро, кичиться своим статусом холостяка, строить из себя хер знает шо…
Соглашусь с насиком, Таня влипла в это говно сама, но даже её можно пожалеть. Он же не изменит своего отношения, ну не меняются взрослые дядьки.
Тошно от него и тупорылых манипуляций с замужеством.
И дело тут не в том, что мы её осуждаем, просто на форуме об этом говорят открыто, в отличие от ее окружения.
Считаю, что со стороны мужчины, такого не заслуживает никто.
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Думаю, что карма гонковского когда-то настигнет и огреет ломакою по спині. Унижать публично женщину, благодаря которой он так живет, на всю аудиторию транслируя своё конченое нутро, кичиться своим статусом холостяка, строить из себя хер знает шо…
Соглашусь с насиком, Таня влипла в это говно сама, но даже её можно пожалеть. Он же не изменит своего отношения, ну не меняются взрослые дядьки.
Тошно от него и тупорылых манипуляций с замужеством.
И дело тут не в том, что мы её осуждаем, просто на форуме об этом говорят открыто, в отличие от ее окружения.
Считаю, что со стороны мужчины, такого не заслуживает никто.
Абсолютно згодна. Зрештою або Танька його таки бортане або вона перестане заробляти на звичний для Поросяти рівень життя (це питання часу насправді) і оборзівший Говновський вирішить підчепити нову мамку. І от я дуже сумніваюсь, що його підбере якась така ж закомплексована женщіна, як Тетяна.
Працювати нормально він не вміє, адекватно себе сприймати не може; було б весело поспостерігати, як його нагинатимуть, а він терпітиме, бо нікуди діватись.
 
Регистрация
5 Фев 2018
Сообщения
926
Симпатии
11.892
Я от більше офігіла від того, що вони ж кілька днів тому повернулися з якоїсь поїздки і от знову. Піду поплачу....
Post automatically merged:

Посмотреть вложение 2446845 Г міцний горішок. Мені цікаво скільки ще зможе триматися)))
Бля у мене б відсохли руки і язик, так випрошувати у альфонса той загс їбучій! Таньо, ну ти там вже була! Ну чо ти прешся туди опять? Тим більше тебе не кличуть! Ну та май той бабський гонор! Ну йобанамать! Шо ти як залетівша малолєтка випрошуєш той замушшш? Тьху блять, піду поблюю
Post automatically merged:

Мені чи не вперше стало шкода Таньку, такий козел
Якби я була на місці таньки, його чємоданчик з трусіками вже би був у під’їзді, а в дверях новий замок. Нєблагодарне чмо. Таня, очнісь!