Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.033
Бля у мене б відсохли руки і язик, так випрошувати у альфонса той загс їбучій! Таньо, ну ти там вже була! Ну чо ти прешся туди опять? Тим більше тебе не кличуть! Ну та май той бабський гонор! Ну йобанамать! Шо ти як залетівша малолєтка випрошуєш той замушшш? Тьху блять, піду поблюю
Post automatically merged:


Якби я була на місці таньки, його чємоданчик з трусіками вже би був у під’їзді, а в дверях новий замок. Нєблагодарне чмо. Таня, очнісь!
Словами классика ( нет)
Він на тебе бакси-бакси-бакси
Він тобі ейр макси
Він тобі і Гучі
Таня, ти ж везуча
Ну шо тобі ті ЗАГСи
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
834
Симпатии
7.131
Словами классика ( нет)
Він на тебе бакси-бакси-бакси
Він тобі ейр макси
Він тобі і Гучі
Таня, ти ж везуча
Ну шо тобі ті ЗАГСи
Вона на тебе бакси-бакси-бакси
Вона тобі ейр макси
Вона тобі і Гучі
Андрюша, ти ж везучий
Ну шо тобі ті ЗАГСи
 
Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.033
Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.008
Так, але Таня шоб не обісратись один раз і визнати, шо її хлопець не такий вже ідеальний, як і їхні стосунки, і все, шо про них, обсирається з ним щодня
Таня належить до таких дівчат, що краще буде з ким попало, ніж одна. І ще, вона думає що їй для статусу суперуспішної жінки і блогера, потрібен хоч який-небудь, але мужик поряд. Плюс на це накладаються якісь її власні комплекси, тому вона не шукала нормальних, здорових нових стосунків після розлучення з Орестом, а схопилась за перші попавші штани, які їй підвернулись.
 
Регистрация
14 Июл 2020
Сообщения
1.125
Симпатии
17.111
Щодо ситуації в Стамбулі. Не розумію як це в них так вийшло,знаю як працював аэропорт в ці дні,так затримки були,але щоб такі... І багаж губився у багатьох,але питання доби і повертали. Чего в них так хз.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Щодо ситуації в Стамбулі. Не розумію як це в них так вийшло,знаю як працював аэропорт в ці дні,так затримки були,але щоб такі... І багаж губився у багатьох,але питання доби і повертали. Чего в них так хз.
Миле, вони полетіли з якимось найобщиком-туроператором, який слухавки навіть не брав, коли це все лайно закрутилося. Назвати фірму відмовилися, щоб не робити зайву безкоштовну рекламу;) Може люди, які летіли з нормальним оператором чи своїм ходом мали менше приводів для нарікання?..
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Таня належить до таких дівчат, що краще буде з ким попало, ніж одна. І ще, вона думає що їй для статусу суперуспішної жінки і блогера, потрібен хоч який-небудь, але мужик поряд. Плюс на це накладаються якісь її власні комплекси, тому вона не шукала нормальних, здорових нових стосунків після розлучення з Орестом, а схопилась за перші попавші штани, які їй підвернулись.
От і я думала - ну класно ж можна жити з сином, їй не потрібно працювати щодня зранку і до вечора, є можливість проводити час разом. Займатись чимось, що тобі подобається. А там би і чоловік нормальний знайшовся (ну або ні і це не страшно).
Замість цього Танька просрала сина, собаку, бізнес, свою психіку, спилась. Зате мужикміймужикдивітьсяуменеємужик.
 
Регистрация
13 Дек 2020
Сообщения
620
Симпатии
8.996
От і я думала - ну класно ж можна жити з сином, їй не потрібно працювати щодня зранку і до вечора, є можливість проводити час разом. Займатись чимось, що тобі подобається. А там би і чоловік нормальний знайшовся (ну або ні і це не страшно).
Замість цього Танька просрала сина, собаку, бізнес, свою психіку, спилась. Зате мужикміймужикдивітьсяуменеємужик.
Взагалі могла б зайняти блогерську нішу самодостатніх, незаміжніх, активних жінок і просувати ідею, що можна бути щасливою і без мужика, а не терпіти його, бо що люди скажуть. Показувала б як вона вміло поєднує і бізнес, і виховання сина. І взагалі, возродилася з попелу як фенікс після токсичних стосунків зі Свином.
Ох, тут такий простір для фантазій і розвитку блогу, що хоч роби марафон)))
 
Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.640
Симпатии
27.510
Я так розумію Таня в певний момент просто стомилась, поряд був розслаблений нероба Андрюша, вона на нього подивилась з думкою "а шо так можна було?" і теж розслабилась. До чого це привело ми бачимо...

В стосунках люди можуть як мотивувати одне одного, так і демотивувати.
 
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
338
Симпатии
5.231
Взагалі могла б зайняти блогерську нішу самодостатніх, незаміжніх, активних жінок і просувати ідею, що можна бути щасливою і без мужика, а не терпіти його, бо що люди скажуть. Показувала б як вона вміло поєднує і бізнес, і виховання сина. І взагалі, возродилася з попелу як фенікс після токсичних стосунків зі Свином.
Ох, тут такий простір для фантазій і розвитку блогу, що хоч роби марафон)))
миле, не розумію, як би вона оте все показувала, якщо вона ні з бізнесами ради дати не може, ні сином нормально, судячи з усього, не хоче займатись. а тут якась фігня виходить, що і сама по собі щаслива бути не вміє, що ще ублюдського мужика знайшла, який їй того ТОЧНО не дасть, бо це не в його інтересах, аби пані тетяна прозріла
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Ну я не ханжа але дим від кальяну також може шкодити, і класно всунула малому планшет , щоб не задовбував, і теми думаю та не для дитячих вух
 

Вложения

Регистрация
13 Дек 2020
Сообщения
620
Симпатии
8.996
миле, не розумію, як би вона оте все показувала, якщо вона ні з бізнесами ради дати не може, ні сином нормально, судячи з усього, не хоче займатись. а тут якась фігня виходить, що і сама по собі щаслива бути не вміє, що ще ублюдського мужика знайшла, який їй того ТОЧНО не дасть, бо це не в його інтересах, аби пані тетяна прозріла
Та ж так. Та хоч би робила вигляд, що займається сином. І то б було краще, ніж ще цього альфонса утримувати.
 
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
338
Симпатии
5.231
Та ж так. Та хоч би робила вигляд, що займається сином. І то б було краще, ніж ще цього альфонса утримувати.
зате тепер мама українського інстаграму може гучно заявляти, що займається благодійністю ) бо як інакше назвати матеріальну допомогу тому, хто чисто в сраці мав тебе, твої бажання і переживання, я не знаю
 
Регистрация
5 Фев 2018
Сообщения
926
Симпатии
11.892
У Тані вже виріс кадик, у поросяти скоро почнеться менструація?
Post automatically merged:

От і я думала - ну класно ж можна жити з сином, їй не потрібно працювати щодня зранку і до вечора, є можливість проводити час разом. Займатись чимось, що тобі подобається. А там би і чоловік нормальний знайшовся (ну або ні і це не страшно).
Замість цього Танька просрала сина, собаку, бізнес, свою психіку, спилась. Зате мужикміймужикдивітьсяуменеємужик.
Іронія в тому, що вона якраз і зайнята тим, що їй подобається: ібецця з малолєткою, бухає і пиляє сторіс під мухою. На Івана їй було похую ще за Ореста.
І додам. Ще роки 3-4 тому, вона попала в аварію- її тачку понесло і вроді як вона влетіла у відбійник чи кювет(не пам’ятаю точно). І от маленький Іван стоїть як потєряшка на трасі біля побитої машини, а ця дура пиляє сторіс як вона злякалася і машину шкода. Я їй написала щоб вона ліпше малого обняла, а вона мене блрканула курва.
Post automatically merged:

Взагалі могла б зайняти блогерську нішу самодостатніх, незаміжніх, активних жінок і просувати ідею, що можна бути щасливою і без мужика, а не терпіти його, бо що люди скажуть. Показувала б як вона вміло поєднує і бізнес, і виховання сина. І взагалі, возродилася з попелу як фенікс після токсичних стосунків зі Свином.
Ох, тут такий простір для фантазій і розвитку блогу, що хоч роби марафон)))
Нажаль ваш марафон ніхто не купить, бо то ж працювати треба. І головою і над собою. Всі ж хочуть- вжух і ти мільйонерша. Он як в сусідній палаті- хомяки по 37 штук за курс віддали, а тепер ниють.
 
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
Таня с ног до головы инфантильное создание. Андрей для неё - это реализация примитивной фрустрации, называется "на непопулярную школьницу обратил внимание главный школьный спортсмен из 11-го класса", спустя 10 лет. Поэтому она постоянно не нарадуется какие у него мускулы, какой он мужественный, почувствовала себя крошкой-дівчинкой.

Она всё что угодно будет делать, чтобы он задержался рядом, потому что это фантазия социального успеха. В ее системе координат, "все вокруг" обзавидуются. Поэтому она до последнего не будет признавать, что здесь есть какая-то меркантильная выгода для него, потому что это болезненно ударит по ее статусу и сказочке, в которой она себя воображает.

Но если сложатся обстоятельства, что выгоднее будет выставить себя жертвой, то переиграет и запоёт другую песню совершенно хладнокровно. Просто пока слишком сладкая фантазия для такой закомплексованной, но наглой женщины.
 
Регистрация
24 Сен 2020
Сообщения
209
Симпатии
2.920
Тань, перестань доказывать кому-либо, что ты ебабельна. Займись своим агентством и ребёнком. Поставь на первое место не нытьё, а развитие. Никогда не быть тебе первой красавицей, но любят НЕ ЗА КРАСОТУ! У тебя есть ресурс - твоя популярность, узнаваемость. Ты можешь быть примером тысячам девушек. Этот Говноконский тебе не пара. В твоих руках изменить твою жизнь. Не обязательно жить с козлом, ради того, чтобы Орест знал кого потерял. Быть одной это не плохо, для какого-то периода жизни это норма. Короче, Таня, очнись!!!!!!!
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
зате тепер мама українського інстаграму може гучно заявляти, що займається благодійністю ) бо як інакше назвати матеріальну допомогу тому, хто чисто в сраці мав тебе, твої бажання і переживання, я не знаю
Чого це благодійність? Поросятко своє утримання відробляє, "тричі на день".
 
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
338
Симпатии
5.231
Регистрация
15 Дек 2019
Сообщения
658
Симпатии
8.036
Чого це благодійність? Поросятко своє утримання відробляє, "тричі на день".
Щось сумніваюсь що така самозакохана особа ,як Альфонс дуже у сексі переживає за Танькине задоволення ,максимум якусь іграшку задіє ,бо свій язик йому явно влом використовувати.Скоріш за все саме пані Тетяна старається йому догодити.