Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.998
Дорогеньке, а що там з тою квартирою? Бо я пропустило((
У них з ікспенсів лоєром була замшела квартира, яку вони довгий час безуспішно намагались продати. Квартира не продавалась, то ж вони вирішили замутити гівевей з нею у якості приза, розрекламували її як гарне житло в нвобудові на березі озера. Для гівевею набрали купу спонсорів, з яких збили нехилі бабки за участь. А коли сторінку гіву і низку резервних аккаунтів заблочили, відмовились віддавати гроші спонсорам. Спонсори втратили гроші і не отримали приходу підписників. Не буду брехати, чим там все завершилося, не пам'ятаю, але здається зі стопятисотого резервного акку розіграш сяк-так провели, але дівчина-переможниця обрала гроші, тож квартирка залишилась у родині Бараєвих-Лоєрів.
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
131
Симпатии
612
У них з ікспенсів лоєром була замшела квартира, яку вони довгий час безуспішно намагались продати. Квартира не продавалась, то ж вони вирішили замутити гівевей з нею у якості приза, розрекламували її як гарне житло в нвобудові на березі озера. Для гівевею набрали купу спонсорів, з яких збили нехилі бабки за участь. А коли сторінку гіву і низку резервних аккаунтів заблочили, відмовились віддавати гроші спонсорам. Спонсори втратили гроші і не отримали приходу підписників. Не буду брехати, чим там все завершилося, не пам'ятаю, але здається зі стопятисотого резервного акку розіграш сяк-так провели, але дівчина-переможниця обрала гроші, тож квартирка залишилась у родині Бараєвих-Лоєрів.
Бльосток вам в тапки, дякую)
Просто бачило відео, де експенсів лойер підписував договір з переможницею, то думало, що там все ок
 
Регистрация
31 Авг 2018
Сообщения
1.648
Симпатии
17.897
Регистрация
31 Авг 2018
Сообщения
1.648
Симпатии
17.897
У них з ікспенсів лоєром була замшела квартира, яку вони довгий час безуспішно намагались продати. Квартира не продавалась, то ж вони вирішили замутити гівевей з нею у якості приза, розрекламували її як гарне житло в нвобудові на березі озера. Для гівевею набрали купу спонсорів, з яких збили нехилі бабки за участь. А коли сторінку гіву і низку резервних аккаунтів заблочили, відмовились віддавати гроші спонсорам. Спонсори втратили гроші і не отримали приходу підписників. Не буду брехати, чим там все завершилося, не пам'ятаю, але здається зі стопятисотого резервного акку розіграш сяк-так провели, але дівчина-переможниця обрала гроші, тож квартирка залишилась у родині Бараєвих-Лоєрів.
Пиздец история, а есть пруфы, может кто плакался-жаловался? Я просто за ними не слежу, знаю что разыгрывали квартиру, но дальше не интересовалась
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.164
Пиздец история, а есть пруфы, может кто плакался-жаловался? Я просто за ними не слежу, знаю что разыгрывали квартиру, но дальше не интересовалась
Там вони тоді ж і пересрались з кимось з блогерів і вєщали, що мол розчарувались в друзях. В кінці кінців я так і не зрозуміла в кому саме. До речі, не пригадую щоб Пренткович була спонсором того гіву, хтось пам’ятає ? Цікаво, що вони все таки з тою квартирою зробили. Вже якось і забула за то їхнє жостке наєбалово. Аяяяяяй.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.998
Там вони тоді ж і пересрались з кимось з блогерів і вєщали, що мол розчарувались в друзях. В кінці кінців я так і не зрозуміла в кому саме. До речі, не пригадую щоб Пренткович була спонсором того гіву, хтось пам’ятає ? Цікаво, що вони в кінці кінців з тою квартирою зробили. Вже якось і забула за то їхнє жостке наєбалово. Аяяяяяй.
Спонсорами гіву переважно були прості смертні, які собі хотіли підписоти нагнати. За Таню не пам'ятаю, з блогерів там точно фігурував хлопчик в окулярах Блогмайстер.
Пиздец история, а есть пруфы, может кто плакался-жаловался? Я просто за ними не слежу, знаю что разыгрывали квартиру, но дальше не интересовалась
Десь на початку, коли ще у нас одна тема укрблогерів була, про це було, і комашки на той гів скаржились в інсті.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Там вони тоді ж і пересрались з кимось з блогерів і вєщали, що мол розчарувались в друзях. В кінці кінців я так і не зрозуміла в кому саме. До речі, не пригадую щоб Пренткович була спонсором того гіву, хтось пам’ятає ? Цікаво, що вони в кінці кінців з тою квартирою зробили. Вже якось і забула за то їхнє жостке наєбалово. Аяяяяяй.
Мені здається Мілка в Кюлоті розчарувалась, я десь тут читало, що Наталі просила вернути їй гроші за гів. Та й вони з Мілою тепер не пересікаються ніде.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.164
Мені здається Мілка в Кюлоті розчарувалась, я десь тут читало, що Наталі просила вернути їй гроші за гів. Та й вони з Мілою тепер не пересікаються ніде.
я не знаю чому, але мені Наталі здається дуже підлою. Така ніби вся мила і маленька, а насправді хто його знає, яку свиню може підсунути. Є в ній щось недобре, крім того всього єбанізму, який і прикрити нічим :;-))):
 
Регистрация
31 Авг 2018
Сообщения
1.648
Симпатии
17.897
Регистрация
7 Апр 2019
Сообщения
1.861
Симпатии
20.417
Адрес
Монте карловка
Регистрация
26 Янв 2019
Сообщения
340
Симпатии
4.074
Пиздец история, а есть пруфы, может кто плакался-жаловался? Я просто за ними не слежу, знаю что разыгрывали квартиру, но дальше не интересовалась
Я пруф) там частково і мої гроші погоріли) вони половину вкладених повернули, але Мілка дуууже довго опиралась і хамила, ледь не слала всіх. Коли зрозуміли що більшість негодує, почали накручувати ботів «для кількості», це одразу спалили, і наіхали на них знову. Їм діватись не було куди, до кінця розіграшу лишились вони, Алекса і той відеограф та Ілонкіс, може ще хто один-двоє. Квартиру виграла якась мала, від квартири відмовилась, і мала розум, бо виявилось що то однушка, і там сирі стіни, ні дверей ні підлоги, нічого. Отака історія.
 
Регистрация
26 Янв 2019
Сообщения
340
Симпатии
4.074
Там вони тоді ж і пересрались з кимось з блогерів і вєщали, що мол розчарувались в друзях. В кінці кінців я так і не зрозуміла в кому саме. До речі, не пригадую щоб Пренткович була спонсором того гіву, хтось пам’ятає ? Цікаво, що вони все таки з тою квартирою зробили. Вже якось і забула за то їхнє жостке наєбалово. Аяяяяяй.
Пренткович не було, була Френдій, і вона навідріз відмовилась продовжувати спонсторство. Так і сказала, дружба дружбою а бізнес бізнесом.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.164
Пренткович не було, була Френдій, і вона навідріз відмовилась продовжувати спонсторство. Так і сказала, дружба дружбою а бізнес бізнесом.
О как ! Я чесно кажучи, заплуталась, бо рекламували то всі підряд, участі само собою, не брала, тож толком хто спонсорував, не знала. Але роздули знатно той гів, як в свій час перший розіграш машини Самбурської. Здається, вони з тим сильно обламалась і схаменулись , бо я після того у Мілки про жодний розіграш не чула :;-))):
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Я після наєбалова з розіграшем квартири не можу її сприймати як непацієнта. Навіть якщо вона любить свого сина і не годує його арахісовою пастою.
Просто ребенок еще на гв, подождем. Потом будет и вегетарианство ребенка "с зачатия" и арахисовая паста, и памперс до школы может сохраниться ...