Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.313
Симпатии
45.730
В бункер приносили скрін переписки Тані 2, її швидко видалили і я не встигла прочитати. Але судячи з коментарів, то Орест ініціатор розриву
Post automatically merged:

На його імені вистрелила, можна і свалити
Ну як на його) будемо відверті, вона хайпонула як "нова дівчина колишнього Пренткович")
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.006
Симпатии
17.202
Любі, в мене поплавився мозок, і я думаю що хотіла би прочитати що там пренктович пише к курсі про материнство:a_s_s2: Розумію, що багато чого можна просто з інтернету взяти, але її малий виглядає таким безпроблемним, і вони зовсім не затуркані. Дивлюсь зараз на дружину брата, яка чуть не вішається з малечею, і не хочу так само:confused:
 
Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
723
Симпатии
8.545
Адрес
Radioactive wastelands
В бункер приносили скрін переписки Тані 2, її швидко видалили і я не встигла прочитати. Але судячи з коментарів, то Орест ініціатор розриву
Цецяна буде дуже рада такому повороту подій. В колишнього тепер гірше ніж в неї.
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.580
Симпатии
41.015
Любі, в мене поплавився мозок, і я думаю що хотіла би прочитати що там пренктович пише к курсі про материнство:a_s_s2: Розумію, що багато чого можна просто з інтернету взяти, але її малий виглядає таким безпроблемним, і вони зовсім не затуркані. Дивлюсь зараз на дружину брата, яка чуть не вішається з малечею, і не хочу так само:confused:
Ну все просто - берете пиздюка, кидаєте на бабок-мамок-няньок і займаєтеся своїми справами, а те що він вже відносно дорослим б‘ється, лізе до цицьки і сере в памперси наприклад, то типу ахаха мило і можна трохи потерпіти бо див. пункт один. Ви ніби тролите. Звісно вони не затуркані, бо ростять таке ж бидло як самі і майже його не бачать.
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
Любі, в мене поплавився мозок, і я думаю що хотіла би прочитати що там пренктович пише к курсі про материнство:a_s_s2: Розумію, що багато чого можна просто з інтернету взяти, але її малий виглядає таким безпроблемним, і вони зовсім не затуркані. Дивлюсь зараз на дружину брата, яка чуть не вішається з малечею, і не хочу так само:confused:
Все хуйня, миле. Я теж вішалась з малим, а всякі ідеальні інста-мамки тільки навішують провину. Пренткович на цьому гроші заробляє, тому і виставляє таку картинку. Не витрачайте на це гроші.

Що реально допомагає - включенний алкаш, допомога родичів, няні. Не намагатись бути ідеальною мамою з інсти. Перший рік пережити, далі буде легше. І пам'ятати, що є різні діти, і психіка мама по-різному реагує на появу дітей. В декого - прилив гормонів, що вони літають на крилах. А деякі - вішаються від недосипу, одноманітності і плачу дитини. І те, і те - індивідуальні особливості.
 
Регистрация
23 Июн 2021
Сообщения
321
Симпатии
7.654
Принесу "подарунок" від люблячих татків
1672838426840.jpg 1672838437149.jpg

Дзідзь таке мерзенне створіння - кожен раз коли він мені десь попадається, згадую як його тут обілювали раніше в часи розлучення :ze_le_ny:
 
Последнее редактирование:
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
Принесу "подарунок" від люблячого татка
Посмотреть вложение 3094121 Посмотреть вложение 3094123

Дзідзь таке мерзенне створіння - кожен раз коли він мені десь попадається, згадую як його тут обілювали раніше в часи розлучення :ze_le_ny:
Говновський і Орест змагаються, хто більш мерзенний
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.580
Симпатии
41.015
Пренткович на цьому гроші заробляє, тому і виставляє таку картинку.
Хтось ще має запитати де почитати про стосунки бо в неї дуже класний відфотошоплений богом хлопець :-)
Не глумлюся з комашки якщо що, материнство, не інтуїтивне як в вічно бухого коня, то однозначно важко.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.313
Симпатии
45.730
Любі, в мене поплавився мозок, і я думаю що хотіла би прочитати що там пренктович пише к курсі про материнство:a_s_s2: Розумію, що багато чого можна просто з інтернету взяти, але її малий виглядає таким безпроблемним, і вони зовсім не затуркані. Дивлюсь зараз на дружину брата, яка чуть не вішається з малечею, і не хочу так само:confused:
Миле, ви на старшу дитину подивіться краще. Іван теж був безпроблемним. А потім скільки всього вилилось
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Миле, ви на старшу дитину подивіться краще. Іван теж був безпроблемним. А потім скільки всього вилилось
Та і ніхто не знає, що було за кадром. Хоч ніби і знімали постійно. Дитина насправді потребує кардинально інших речей, ніж Пренткович дає. Окрім, хіба грудного вигодовування. Але і воно не панацея. Бо якщо постійно тикати цицю коли треба і не треба, при цьому нехтуючи іншими потребами, то якраз виходить так, як у Івана.
Наприклад, подорожі постійні з дітьми. Я не кажу за всіх, лише про Таню – судячи взагалі з її стилю життя. Там пріоритети Івана не враховувались від слова зовсім. Замість спокою, щоб заснути – циця. Замість маминої уваги – циця. Потім ще іграшки – згадаємо ситуацію на проєкті "супер мама".
Зовсім не раджу йти до неї на курс. І навіть не через те, що інформація є у вільному доступі. А тому, що ця інформація не принесе користі.
Єдине корисне речення, яке може бути на курсі "піклуйтеся про себе".

Але то таке, вирішувати вам.
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.006
Симпатии
17.202
Миле, ви на старшу дитину подивіться краще. Іван теж був безпроблемним. А потім скільки всього вилилось
Так, Іван взагалі дуже специфічна дитина. Да і гроші Тані я нести не хочу однозначно :fli_rt: може я просто така впечатлітельна комаха, особливо на контрасті, який бачу в родині в себе. Хочу щоб було легко :hi_hi_hi:
Post automatically merged:

Хтось ще має запитати де почитати про стосунки бо в неї дуже класний відфотошоплений богом хлопець :-)
Не глумлюся з комашки якщо що, материнство, не інтуїтивне як в вічно бухого коня, то однозначно важко.
Я взагалі не дуже сприймаю оці всі прогріви, курси, нічого не купувала в блогерів ніколи. Але видимо ця вся тема з легким материнством давить мені на якісь точки, яких я сама до кінця не розумію :hi_hi_hi:

до речі, дуже цікаво, якщо Таня 2 насправді розвелась з Орестом. Добре що хоч дитина не народилась ще
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Так, Іван взагалі дуже специфічна дитина. Да і гроші Тані я нести не хочу однозначно :fli_rt: може я просто така впечатлітельна комаха, особливо на контрасті, який бачу в родині в себе. Хочу щоб було легко :hi_hi_hi:
Миле, це нормально, якщо ви шукаєте де навчитися чомусь новому.
Але це не до Тані точно.
Вони так солодко співають про свої курси. Це називається прогрів. І часто ці прогріви давлять на болючі місця. Тільки щоб ви купили.
Можна знайти значно якісніший продукт за, порівняно, невеликі гроші.
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.006
Симпатии
17.202
Та і ніхто не знає, що було за кадром. Хоч ніби і знімали постійно. Дитина насправді потребує кардинально інших речей, ніж Пренткович дає. Окрім, хіба грудного вигодовування. Але і воно не панацея. Бо якщо постійно тикати цицю коли треба і не треба, при цьому нехтуючи іншими потребами, то якраз виходить так, як у Івана.
Наприклад, подорожі постійні з дітьми. Я не кажу за всіх, лише про Таню – судячи взагалі з її стилю життя. Там пріоритети Івана не враховувались від слова зовсім. Замість спокою, щоб заснути – циця. Замість маминої уваги – циця. Потім ще іграшки – згадаємо ситуацію на проєкті "супер мама".
Зовсім не раджу йти до неї на курс. І навіть не через те, що інформація є у вільному доступі. А тому, що ця інформація не принесе користі.
Єдине корисне речення, яке може бути на курсі "піклуйтеся про себе".

Але то таке, вирішувати вам.
Оооо, я вже і забула за супермаму, треба чекнути чи є там нові випуски :-)
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.313
Симпатии
45.730
Так, Іван взагалі дуже специфічна дитина. Да і гроші Тані я нести не хочу однозначно :fli_rt: може я просто така впечатлітельна комаха, особливо на контрасті, який бачу в родині в себе. Хочу щоб було легко :hi_hi_hi:
Post automatically merged:


Я взагалі не дуже сприймаю оці всі прогріви, курси, нічого не купувала в блогерів ніколи. Але видимо ця вся тема з легким материнством давить мені на якісь точки, яких я сама до кінця не розумію :hi_hi_hi:

до речі, дуже цікаво, якщо Таня 2 насправді розвелась з Орестом. Добре що хоч дитина не народилась ще
Ну ви не забувайте, що багато лишається за кадром, аби не псувати ідеальну картинку. Плюс баба Леся, клінінг, доставка, рекламний відпочинок, водій/кінолог/нянька в одній особі і відро просеко для гарного настрою.

Плюс всі діти різні. Тому вчитися у блогерів, в яких є досвід лише на своїх дітях. Ну не дуже об'єктивна інфа
 
Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.009
Любі, в мене поплавився мозок, і я думаю що хотіла би прочитати що там пренктович пише к курсі про материнство
Так їй ж бабця Леся по 6-8 годин в день допомагає. Може і нянька приходить час від часу на кілька годин, але Таня це нам не показує.
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
185
Симпатии
2.354
Будь ласка, комашки, коли з‘явиться якась інфа про розлучення Ореста і Тані, принесіть сюди. Цікаво)
Post automatically merged:

Будь ласка, комашки, коли з‘явиться якась інфа про розлучення Ореста і Тані, принесіть сюди. Цікаво)
Маю на увазі Таню2)
 
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.681
Любі, в мене поплавився мозок, і я думаю що хотіла би прочитати що там пренктович пише к курсі про материнство:a_s_s2: Розумію, що багато чого можна просто з інтернету взяти, але її малий виглядає таким безпроблемним, і вони зовсім не затуркані. Дивлюсь зараз на дружину брата, яка чуть не вішається з малечею, і не хочу так само:confused:
Ну тоді, щоб було так само безтурботно як у Таньки, вам треба маму Лесю у подарунок, батька, який би працював на пів ставки водієм у вас, клінінг за рекламу і ящик просекко
Post automatically merged:

Ну ви не забувайте, що багато лишається за кадром, аби не псувати ідеальну картинку. Плюс баба Леся, клінінг, доставка, рекламний відпочинок, водій/кінолог/нянька в одній особі і відро просеко для гарного настрою.

Плюс всі діти різні. Тому вчитися у блогерів, в яких є досвід лише на своїх дітях. Ну не дуже об'єктивна інфа
Ахаха, я не дочитала палату і написала буквально те саме
 
Регистрация
7 Окт 2020
Сообщения
113
Симпатии
962
А напишіть ще, будь ласка, про Барбура. Пес є чи нема?)
є,
десь в районі Київської області, (якшо не помиляюсь) разом з її водієм Сергієм, який ше і кінолог і був нянею Івану. Періодично згадує у сторі
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Будь ласка, комашки, коли з‘явиться якась інфа про розлучення Ореста і Тані, принесіть сюди. Цікаво)
Post automatically merged:


Маю на увазі Таню2)
сумніваюсь, що якась інфа з‘явиться
таня2 не виглядає жінкою, яка виносила би гівно з туалету (ми всі зрозуміли про кого мова:fli_rt:)
але теж не виглядає мілкою, яка робила селфі з салабаєм в день розлучення
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.363
Ну тоді, щоб було так само безтурботно як у Таньки, вам треба маму Лесю у подарунок, батька, який би працював на пів ставки водієм у вас, клінінг за рекламу і ящик просекко
І навіть з усім цим, Танька точно плаче ночами(чи днями), бо Говновський тільки сидить в чатах з ангеліною або катається на бесі по Тернополю. Раз на кілька тижнів зробить вигляд що він «проводить час з сім’єю», і те бо так треба за контент планом. Не класно!!