Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
18 Фев 2015
Сообщения
189
Симпатии
2.394
Адрес
Нижний Мухосранск
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.227
Симпатии
67.251
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
995
Симпатии
16.923
зашла до тетяни, а там якісь натужні видавлювання сексів. схудла, але естетика фото-старіюча працівниця сфери сексуальних послуг.
таня, збавляй.
вона писала, що прям перед фотосетом погодувала однією груддю, дякую за АЕСТЕТІК
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Регистрация
3 Янв 2018
Сообщения
646
Симпатии
11.039
вона писала, що прям перед фотосетом погодувала однією груддю, дякую за АЕСТЕТІК
Я відгодувала двох теж, але не розумію, як це пов‘язано з тими іі фото. Ну груди ж не на три розміри міняються після годування навіть при іі розміри. До того ж лактація вже встановлена, це не два тижні після пологів. Як на мене, то брєд це повний. То неправильно підібраний корсет і неувага фотографа, який замість того, щоб побачити проблему і запропонувати підкласти туди носок у таких позах, забив хер.
 
Регистрация
20 Авг 2013
Сообщения
1.753
Симпатии
15.361
Я відгодувала двох теж, але не розумію, як це пов‘язано з тими іі фото. Ну груди ж не на три розміри міняються після годування навіть при іі розміри. До того ж лактація вже встановлена, це не два тижні після пологів. Як на мене, то брєд це повний. То неправильно підібраний корсет і неувага фотографа, який замість того, щоб побачити проблему і запропонувати підкласти туди носок у таких позах, забив хер.
в тг канал приносили, що вона щось шукала на спонтанний фотосет) мабуть, за рекламку) і результат на межі)

Ще про невірний розмір говорить її спина на останньому скріні. Там же наче морда шарпєя
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
466
Симпатии
9.831
Регистрация
24 Сен 2020
Сообщения
209
Симпатии
2.920
Ну не знаю
А я похвалю Тетянку)))
Схудла так, що я не впізнала її
Сподіваюсь не на оземпікі
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
414
Симпатии
4.601
Ну не знаю
А я похвалю Тетянку)))
Схудла так, що я не впізнала її
Сподіваюсь не на оземпікі
о, миле, теж помітила. дивно, що не було купи постів як худла, що їла. зазвичай, такий контент дуже заходить авдиторіїї. тож, можливо і оземпік...
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
466
Симпатии
9.831
я думаю, все значно простіше, вона на гв і не квасить зараз, як було в них з гонковським 8 чи 9 пляшок просеко за вихідні, дійсно ходить в зал на тренування, а не раз в півроку, от і має краще вигляд.
 
Регистрация
2 Фев 2014
Сообщения
473
Симпатии
4.097
не знаю може мені здалося але наче Таня починає відкривати очі на Говноконського або просто здається в їх стосунках не все у шоколаді
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
414
Симпатии
4.601
я думаю, все значно простіше, вона на гв і не квасить зараз, як було в них з гонковським 8 чи 9 пляшок просеко за вихідні, дійсно ходить в зал на тренування, а не раз в півроку, от і має краще вигляд.
щось не помічала, що вона у завязці і залі) в бункері постійно її носять, то келихи просеко там є. і гв їй не заважало. І раніше походи в зал то була ціла подія. Хочу помилятися і дійсно вірити, що вона порозумнішала
Post automatically merged:

не знаю може мені здалося але наче Таня починає відкривати очі на Говноконського або просто здається в їх стосунках не все у шоколаді
може після пасхи щось і зрозуміла, коли Говновський знову її у готелі залишив, а сам з ріднею тусив
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.148
Регистрация
2 Фев 2014
Сообщения
473
Симпатии
4.097
не знаю, якесь таке відчуття. :popcorn~vmeste:
знаю, що почитує бомбосховище і це треба бути зовсім тупенькою, щоб закривати очі на їх аргументи з приводу Говноконського.
думаю, якби в її житті була психотерапія, то вже вони не були б разом :-)
Post automatically merged:

взагалі шкода що тут тема заглохло, раніше класні інсайди приносили, та і взагалі тут були люди зі спільними друзями/знайомими.
виходьте давайте і розказуйте новини про Прентко і ко :))
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
845
Симпатии
7.208
не знаю, якесь таке відчуття. :popcorn~vmeste:
знаю, що почитує бомбосховище і це треба бути зовсім тупенькою, щоб закривати очі на їх аргументи з приводу Говноконського.
думаю, якби в її житті була психотерапія, то вже вони не були б разом :-)
Post automatically merged:

взагалі шкода що тут тема заглохло, раніше класні інсайди приносили, та і взагалі тут були люди зі спільними друзями/знайомими.
виходьте давайте і розказуйте новини про Прентко і ко :))
А бомбосховище знову стало приватним каналом?
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.142
Хто не ходить в бункер, та Говновський та Коваль виявилися студентами універу. Навчаються разом на фізруків, щоб раптом повістки не отримати
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194