Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
8 Авг 2018
Сообщения
503
Симпатии
5.278
господи боже, 25к лайков.. и я не про это фото , а кто все эти люди кто на нее подписан вообще..
У мене є знайомі які реально вважають її супер бізнес вумен:facepalm: час від часу зустрічаю їхні коменти під конячими фотками, я не знаю як тепер з цими людьми нормально спілкуватись :wo)(ll::-)
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Припустимо заробляння в інстаграмі дійсно її мрія. Але унівєр нахєра кидати? Нащо такі радикальні рішення? Я мабуть дуже стара і консервативна, бо не розумію, чому б не перейти на заочку, якщо вже так кортить бігти заробляти, для чого одразу кидати все? Та й інста-заробітки це ж не нормальна робота, де треба бути присутнім з 8 до 17, можна ж і на пари ходити, і в інсті сидіти. Люди по закордонах на заробітках сидять, і те на заочці вчаться, невідомо, де і коли той диплом може знадобитись. Он на початку 90-х багато вчителів і лікарів кидали роботи і торгували на базарі та в Польщу кип'ятильники на перепродаж возили. Але шальні заробітки швидко пройшли і багато кому довелося повернутися на роботу за фахом.
Мені здається, то ще треба перевірити, сама кинула навчання, чи її кинули таку тупеньку
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Все таки Коняка сучка, а не подруга. Всюди хайпонути встигає. Спалила вагітність Алінки-сідла ще давно, коли привітала Заставного з днем батька. Хіба з такою людиною хочеться дружити? Воно і не дивно, що Заставні все рідше в їхньому об’єктиві.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Все таки Коняка сучка, а не подруга. Всюди хайпонути встигає. Спалила вагітність Алінки-сідла ще давно, коли привітала Заставного з днем батька. Хіба з такою людиною хочеться дружити? Воно і не дивно, що Заставні все рідше в їхньому об’єктиві.
Повністю підтримую, коняка лицемірна скотина, яка не вміє тримати язика за зубами. Вона і про вагітність Лідки всім навколо розтріпала, за шо Ліда в коментах написала, куди вони летять з рижим Дзідзьо і обламала інтригу.
Я б на місці Заставних після такої свині припинила з нею будь яке спілкування, нахір такі друзі. Ладно, хом’яки недалекі не доперли, але факт залишається фактом - на коня фіг покладешся, з такими друзями і ворогів не треба.
 
Регистрация
28 Окт 2018
Сообщения
98
Симпатии
536
Все таки Коняка сучка, а не подруга. Всюди хайпонути встигає. Спалила вагітність Алінки-сідла ще давно, коли привітала Заставного з днем батька. Хіба з такою людиною хочеться дружити? Воно і не дивно, що Заставні все рідше в їхньому об’єктиві.
Не перебільшуйте. Петра вітали з днем батька , як батька пасажу , який в той день мав річницю відкриття.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.139
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.139
Повністю підтримую, коняка лицемірна скотина, яка не вміє тримати язика за зубами. Вона і про вагітність Лідки всім навколо розтріпала, за шо Ліда в коментах написала, куди вони летять з рижим Дзідзьо і обламала інтригу.
Я б на місці Заставних після такої свині припинила з нею будь яке спілкування, нахір такі друзі. Ладно, хом’яки недалекі не доперли, але факт залишається фактом - на коня фіг покладешся, з такими друзями і ворогів не треба.
Лидка и памперсовича потроллила
Screenshot_20190910-195407.jpg
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
якщо чесно, я в це не вірю, ібо якщо я, не будучи ні разу вагітною / родячою, догнала по інстаграмі , що Алінка вагітна (та і не тільки я), то коняра, спілкуючись і бачачись з Заставними, 100% знала швидше, як мінімум Алінка вже 3 міс не п'є, а вона з Петром ніколи не вийо і не верещали, що проти алкоголю. Так що Коняра як завжди підісрала Петьку, просто Аля мудріша і не хоче вже писати, що вона така суч невдячна. + хто вітає з Днем батька власника закладу, ну камон ?
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Може тому коняка і розісоалась з кумою Людкою, бо вона не вміє нормально дружити , інстаграм дорожче дружби
так само думаю. Коли вони ще вчились разом в Польщі + Таня заробляла менше, сидячи в Тернополі з памперсовичем, мабуть, була більш нормальною. А зараз бабло і понти взяли верх, от Мілка і сторониться від такої подружані, що, в принципі, мене геть не дивує, хоч вона сама з експенсів лов'єром своїх грошей вартують.
 
Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053
Регистрация
8 Авг 2018
Сообщения
503
Симпатии
5.278
А з чого ви взяли що вони розісрались?
Раніше вони писали які вони класні подружані, як люблять одна одну і як давно дружать, плюс часто зустрічались і були спільні фото. А зараз шо? Коли у них було останнє спільне фото?
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
А з чого ви взяли що вони розісрались?
і на відкриття one one і Джи коняка не приїхала, в принципі, як і Люда на відкриття тайгеру і двіжухи , яку Кінь організовувала в агенції кілька місяців тому.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
якщо чесно, я в це не вірю, ібо якщо я, не будучи ні разу вагітною / родячою, догнала по інстаграмі , що Алінка вагітна (та і не тільки я), то коняра, спілкуючись і бачачись з Заставними, 100% знала швидше, як мінімум Алінка вже 3 міс не п'є, а вона з Петром ніколи не вийо і не верещали, що проти алкоголю. Так що Коняра як завжди підісрала Петьку, просто Аля мудріша і не хоче вже писати, що вона така суч невдячна. + хто вітає з Днем батька власника закладу, ну камон ?
і я не дуже вірю. Чому вона Аліну не вітала з днем матері, бо та теж власниця і магазину і бренду?
 
Регистрация
31 Авг 2018
Сообщения
1.641
Симпатии
17.857
Дід на возі з кіньми, який перевозить гній куму в сусіднє село.
А-ассоциации. Такой рагульский напильник пздц.. Был бы он последний мужик на земле - я б стала лесбиянкой.
Такое вот у меня отвращение к этому рыжему херу.