Остапчук и его жены

Регистрация
30 Авг 2020
Сообщения
411
Симпатии
3.400
А не може бути такого, що цей пост просто налякати Пакета? Дуже хочеться, щоб її вже йобнуло бумерангом, але боюсь рано радіти :hi_hi_hi:
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.640
Симпатии
22.021
@щур-каратєль , ви нібито приносили інсту цього русака? Можете павтаріть?

може ми насиплемо йому трохи коментів щоб підігріти казанок?)
Post automatically merged:

А я попереджала :-)

Посмотреть вложение 4146452
Post automatically merged:

І ось цей прекрасний скрінчик, де Катерина Полтавська вихваляється знайомим в МЕТА, що допоможе їй отримати персональні данні Марії, теж продублюю))

Посмотреть вложение 4146454
я також вважаю, що хтось має понести відповідальність за протизаконні дії стосовно чужих акаунтів) так так, пакет.
 
Регистрация
27 Апр 2014
Сообщения
2.748
Симпатии
34.523
Покака любить скаржитися роботодавцям, а кому на неї поскаржимося?) Віві напишемо і в біжу срати, чи ок їм така зухвала поведінка покаки Григорівни:-)
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.640
Симпатии
22.021
Ну що ви миле, це ж не подія такого рівня, як:
23х річна похизувалася пружними сідницями
23х річна рознесла Єфросиніну
23х річна замилувала обручкою
23х річна розсекретила що готує на сніданок.......
 
Регистрация
20 Апр 2018
Сообщения
1.181
Симпатии
18.720
Ну що ви миле, це ж не подія такого рівня, як:
23х річна похизувалася пружними сідницями
23х річна рознесла Єфросиніну
23х річна замилувала обручкою
23х річна розсекретила що готує на сніданок.......
Так,моє розуміє,що стаття сама себе не замовить.
 
Регистрация
8 Янв 2020
Сообщения
944
Симпатии
11.714
І розбиранням чужих сімей. Як би ви знали всю правду, то у вас би волосся на голові зашевелилося від жаху.
То розкажіть. Тут уже розповідали, як вона залізла якось на пʼяного одруженого і дружина дізналась згодом про цей разовий трах. Мабуть, час від часу з нею таке трапляється.
 
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
8.136
Симпатии
151.475
Покака любить скаржитися роботодавцям, а кому на неї поскаржимося?) Віві напишемо і в біжу срати, чи ок їм така зухвала поведінка покаки Григорівни:-)
Ну оскільки вона ФОПовець, то виходить міністру юстиції :-)
Post automatically merged:

То розкажіть. Тут уже розповідали, як вона залізла якось на пʼяного одруженого і дружина дізналась згодом про цей разовий трах. Мабуть, час від часу з нею таке трапляється.
Здається, це розповідала ця ж комашка
 
Регистрация
14 Май 2019
Сообщения
1.567
Симпатии
15.153
Вона відразу вибрала неправильну і провальну тактику такої собі хамки молодої. А треба було навпаки) я думаю сам Віва вже десь шкодує про свій вибір
 
Регистрация
13 Дек 2020
Сообщения
635
Симпатии
9.182
Ух, комашата, вот ето поворот! Віва, скидай цей баласт, доки ще не пізно. Ти, звичайно, неймовірний ідіот, що одружився на Щурі декілька місяців тому, проживши з нею рік, потрапивши в купу зашкварів через неї і вже на етапі, коли тебе почала нервувати Покака. Але нічого, розлучитися можна швидко.

Як вихід. Після розлучення проси слізно Христину побути хоча б твоєю «бородою», щоб тебе знову почали запрошувати ведучим на заможні весілля.
Post automatically merged:

Вона відразу вибрала неправильну і провальну тактику такої собі хамки молодої. А треба було навпаки) я думаю сам Віва вже десь шкодує про свій вибір
Думаю, що не викидає Покаку на вулицю, бо це вдарить по його самозакоханості. Він же все робив на зло колишній і тепер виходить, що сів у калюжу. Ще може мама просить вже взятися за розум і жити вже з цією дружиною. Кохання до Покаки там немає. Якби ж ще сиділа тихо і заглядала до рота, то ще можна було б терпіти.
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
2.024
Симпатии
15.173
То розкажіть. Тут уже розповідали, як вона залізла якось на пʼяного одруженого і дружина дізналась згодом про цей разовий трах. Мабуть, час від часу з нею таке трапляється.
Теж цікаво. Бо спати з жонатими для мене точно не підпадає під "волосся на голові зашевелилося від жаху". Може то таки якось з абортами повʼязано?
 
Регистрация
27 Июл 2018
Сообщения
6.109
Симпатии
81.361
Комашки, а у когось є Гет Контакт? Пробивали вже номер пакета?) бо цікаво подивитись як вона в людей підписана) чи може я пропустила десь.
Как это сделать? Я вижу только приложение от спама
Шах и мат, разбирательница! Тучи разводящяя! Керивныця с Мона с ней общалась.
Надеюсь, дело рук марии или покровителей её ;)
 
Последнее редактирование:
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.497
Симпатии
29.908
Или в ее фан клубе или в бомбосховище были скрины переписки с самим Владом, которые она же и выкладывала для важности) Покако, пафос тебя погубит
https://www.instagram.com/vladfau
IMG_3487.jpeg IMG_3488.jpeg IMG_3489.jpeg IMG_3490.jpeg
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
749
Симпатии
10.811
Кать, ну так что там на счёт показовости твоего кейса с нарушением политики МЕТА и сотрудничества с хорошими русскими? Когда ждать хотя бы сторизы? Хотя лучше сбацай отдельный пост, чтобы, как ты выразилась, можно было "всім разом тебе обісрати коментувати" :pxaa_xaxa:
 

Вложения

Регистрация
18 Фев 2022
Сообщения
3.225
Симпатии
37.154
Или в ее фан клубе или в бомбосховище были скрины переписки с самим Владом, которые она же и выкладывала для важности) Покако, пафос тебя погубит
https://www.instagram.com/vladfau
Посмотреть вложение 4146699 Посмотреть вложение 4146700 Посмотреть вложение 4146701 Посмотреть вложение 4146702
А хто їй цей Влад?нахуя йому було так підставлятись заради тупої щурихи?
 
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.497
Симпатии
29.908
IMG_3491.jpeg Не у всех брала)
Post automatically merged:

А хто їй цей Влад?нахуя йому було так підставлятись заради тупої щурихи?
Без понятия, судя по тому, что она никогда не была в Лондоне да и заграницей то в общем не особо, через инстаграм познакомились
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
749
Симпатии
10.811