Остальные украинские блогеры

Регистрация
12 Ноя 2017
Сообщения
1.856
Симпатии
33.972
Ну, Балі відносно дешевий і, як не крути, там класно (справа смаку, звісно). Мене інше цікавить - там зараз купа орків, мене б це дуже бентежило. Я не була закордоном від початку повномаштабної, не знаю як люди себе стримують поряд з цією бридотою
на Балі орків було овердохуя щє і до повномасштабного,а зараз мабуть важко серед них знайти місцевого взагалі :(
 
Регистрация
8 Сен 2018
Сообщения
269
Симпатии
4.716
Ну, Балі відносно дешевий і, як не крути, там класно (справа смаку, звісно). Мене інше цікавить - там зараз купа орків, мене б це дуже бентежило. Я не була закордоном від початку повномаштабної, не знаю як люди себе стримують поряд з цією бридотою
За останні кілька років ціни значно виросли, а цей рік так взагалі. Люди їдуть на відносно дешеве і офігівають від цін зараз.
 
Регистрация
8 Мар 2019
Сообщения
423
Симпатии
5.690
Ну вона не могла не полетіти на Балі, враховуючи якою блаженною і духовною стала останнім часом! Мадам надає консультації з приводу РХП вже, до речі
Post automatically merged:

За останні кілька років ціни значно виросли, а цей рік так взагалі. Люди їдуть на відносно дешеве і офігівають від цін зараз.
Миле, не знала про ціни, була там 4 роки тому. Проте вони піднялись зараз скрізь, не лише на Балі
 
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.450
Симпатии
37.537
Знову думки, яких не питали. Анжела, чи Іра, ми раді дуже, що за місяць ти зняла кошти і купила бензин, але блять, така правильна аж хочеться уїбати Screenshot_2023-01-26-16-20-08-389_com.instagram.android.jpg Screenshot_2023-01-26-16-25-35-188_com.instagram.android.jpg
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.459
Симпатии
112.657
Знову думки, яких не питали. Анжела, чи Іра, ми раді дуже, що за місяць ти зняла кошти і купила бензин, але блять, така правильна аж хочеться уїбати Посмотреть вложение 3142761 Посмотреть вложение 3142763
Блядь, звідки у цих непромитих селючок стільки гонору?
 
Регистрация
7 Июл 2020
Сообщения
1.404
Симпатии
27.438
Ну вона не могла не полетіти на Балі, враховуючи якою блаженною і духовною стала останнім часом! Мадам надає консультації з приводу РХП вже, до речі
Post automatically merged:
Чесно кажучи ніколи не подобалась Харченко, але останнім часом стала реально бісява
Вже паразитує на темі рхп котрий місяць
 
Регистрация
10 Апр 2015
Сообщения
6.037
Симпатии
94.610
Чесно кажучи ніколи не подобалась Харченко, але останнім часом стала реально бісява
Вже паразитує на темі рхп котрий місяць
А вона має якусь освіту? Я останнім часом вже декілька разів бачу її в рекомендаціях як "крутий психолог" у людей, які до цього часу мені здавались досить адекватними
 
Регистрация
25 Фев 2015
Сообщения
499
Симпатии
5.053
Знову думки, яких не питали. Анжела, чи Іра, ми раді дуже, що за місяць ти зняла кошти і купила бензин, але блять, така правильна аж хочеться уїбати Посмотреть вложение 3142761 Посмотреть вложение 3142763
От не любите ви, миле, Петровну:hi_hi_hi:
Чесно кажучи, мені вона теж неприємна, оці постійні повчання і приосанювання якісь максимально дивні після образу Анжели Петровни. Але якась вона ніяка, навіть нема до чого причепитися - тлєн і всьо.
 
Регистрация
8 Сен 2018
Сообщения
269
Симпатии
4.716
Ну вона не могла не полетіти на Балі, враховуючи якою блаженною і духовною стала останнім часом! Мадам надає консультації з приводу РХП вже, до речі
Post automatically merged:


Миле, не знала про ціни, була там 4 роки тому. Проте вони піднялись зараз скрізь, не лише на Балі
Особливо веселить виття блогериць, що звикли масло том і суші по бартеру їсти, а тут недешеве Балі, ще й за все грошима, а не єблом платити треба
 
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.450
Симпатии
37.537
От не любите ви, миле, Петровну:hi_hi_hi:
Чесно кажучи, мені вона теж неприємна, оці постійні повчання і приосанювання якісь максимально дивні після образу Анжели Петровни. Але якась вона ніяка, навіть нема до чого причепитися - тлєн і всьо.
поки не показала голову - то вона мені заходила, а зараз дуже акцентує увагу, що вона така зірка, що нікуди не виїжджала і не планує. Ну молодець, але повторювати це кожен тиждень
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
908
Симпатии
7.855
Чесно кажучи ніколи не подобалась Харченко, але останнім часом стала реально бісява
Вже паразитує на темі рхп котрий місяць
А в неї є проблеми з харчуванням хіба? Я просто колись стежила, не помічала скачків ваги чи щось таке
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
А вона має якусь освіту? Я останнім часом вже декілька разів бачу її в рекомендаціях як "крутий психолог" у людей, які до цього часу мені здавались досить адекватними
Черговий психосоматолог, в якого всі "хвороби від нервів". Не наукова, постна хуйня
 

Вложения

Регистрация
3 Июл 2020
Сообщения
2.032
Симпатии
35.748
У харченко есть какое-то мед образование, но как психолог она конечно не практиковала, а темой РПП занялась вообще прошлым летом только. До этого рассказывала что пробовала к психологу ходить после расставания с парнем потому что крыша текла. Все))
 
Регистрация
8 Мар 2019
Сообщения
423
Симпатии
5.690
У харченко есть какое-то мед образование, но как психолог она конечно не практиковала, а темой РПП занялась вообще прошлым летом только. До этого рассказывала что пробовала к психологу ходить после расставания с парнем потому что крыша текла. Все))
Вона закінчила мед коледж і ніколи не працювала в сфері медицини. Кілька місяців тому ніби бачила сторіс, де вона проходила якесь навчання онлайн, а вже за місяць по тому стала консультувати)) Прибила б таких, але і люди мають думати головою, перш ніж іти лікувати такий розлад до інста-курки
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.904
А вона має якусь освіту? Я останнім часом вже декілька разів бачу її в рекомендаціях як "крутий психолог" у людей, які до цього часу мені здавались досить адекватними
Я знаю людину, яка зависає на Хардченко дуже сильно! От прям дуже! Людина, звісно, трансформувалась візуально пиздець, почала жити за її заповідями, а потім кинула родину, кинула двох дітей, своїх тварин, кинула хворих батьків під час війни, живе за кордоном в кайф, змінила вже 5го мужика за рік, і постійно телемостує мантру, що всі, хто залишився в Україні, самі винні у своїх проблемах і не повинні скигленням засмічувати їй стрічку) А була абсолютно нормальна людина!