Остальные украинские блогеры

Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
В адрес Дзидзьо могу сказать, что он не раз помогал мамашам с колясками заехать/съехать в местах без пандусов и всегда открывает двери женщинам
Вроде бы мелочь, но такое очень редко сейас встретишь
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
В адрес Дзидзьо могу сказать, что он не раз помогал мамашам с колясками заехать/съехать в местах без пандусов и всегда открывает двери женщинам
Вроде бы мелочь, но такое очень редко сейас встретишь
Ось в мене таке враження , що він досить приємна людина хоча ніколи не бачила не буду стверджувати, а від Тані постійно якись негатив і не щирість , але то всеодно їхня сім’я , якщо на такому вирішила перевернути увагу то вона прикра людина .
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Ох ПочтіКуровська і брехло!!!
Щодня вона готує.Та ти забула де там кухня!
А що за трешевий макіяж? В фейстюні брови нафарбувала?
IMG_20191204_124830.jpg
IMG_20191204_124852.jpg
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Пам'ятаєте Нізіну Лорну яка в кожного блогера в коментах відмітилася??
Ми вирішили що вона так собі аудіторію заробляє.
Вона явно з головою не друже.
Кукуха точно тю-тю...
IMG_20191204_112014.jpg
IMG_20191204_112036.jpg
IMG_20191204_112143.jpg
 

Вложения

Последнее редактирование:
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Народ!!!! Обідня перерва!!!
Де люди в тайгер ???
Хоть би Танька не позорилась!
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.230
Тим часом Балюк розігрує айфоник з Корячкою, Вербою, Метельською і ще там хтось, здається, був. Пздц, потрачено.
От добре якась комашка писала, так хоче в блогери, аж за наєбалівські розіграші взявся. Фу бл фу нх
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.230
Пам'ятаєте Нізіну Лорну яка в кожного блогера в коментах відмітилася??
Ми вирішили що вона так собі аудіторію заробляє.
Вона явно з головою не друже.
Кукуха точно тю-тю... Посмотреть вложение 972403 Посмотреть вложение 972405 Посмотреть вложение 972406 Посмотреть вложение 972404
боже....хто ці 10 тис людей, які читають і розуміють про що вона пише ? Це ж якийсь психічний розлад оті тексти. Ладно Тріша і Юлька Обрі з своїми кілометровими незв'язаними постами, але це...я поки прочитала, поки зрозуміла, що їй хтось члени шле, аж голова розболілась.
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
боже....хто ці 10 тис людей, які читають і розуміють про що вона пише ? Це ж якийсь психічний розлад оті тексти. Ладно Тріша і Юлька Обрі з своїми кілометровими незв'язаними постами, але це...я поки прочитала, поки зрозуміла, що їй хтось члени шле, аж голова розболілась.
О я давно замітила її тупі коменти в стилі зло май мозги поки прочитаєш. В мами мії тоже тексти в подібній формі але не така жесть .
 
Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
1.530
Симпатии
18.645
Тим часом Балюк розігрує айфоник з Корячкою, Вербою, Метельською і ще там хтось, здається, був. Пздц, потрачено.
От добре якась комашка писала, так хоче в блогери, аж за наєбалівські розіграші взявся. Фу бл фу нх
Метельська, той ще пацієнт... Та, що божилася що блог не планує монетизувати, а тепер реклама на рекламі))) от і гіви пішли.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
Про няню , він в сторі розказував як йшов по вулиці і проходила жінка з малою дитиною і вона була дуже п’яна , він пішов за нею і запропонував допомогти зайти додому бо вона ледве лізла, думав що то мама. Коли вони прийшли він хотів в сусідів вияснити , хто така вони пояснили , що вони новенькі і взнав від дитини, що мама потім приходитьз роботи.Він лишив свої контакти чи взяв в сусідки не пам’ятаю і потім зв’язався з мамою малого і вона підтвердила , що няня була бухуща шось таке , не думаю , що придумано. Викладав адрес того дому
Цей лицар-рятівник чув про закон про захист персональних даних? Яке він мав право викладати адресу будинку? Щоб якійсь потенційні грабіжники знали, що в цій квартирі живе жінка, яка весь день на роботі і дитина, яку вдень кудись забирає няня?
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.230
Метельська, той ще пацієнт... Та, що божилася що блог не планує монетизувати, а тепер реклама на рекламі))) от і гіви пішли.
всі вони з одного гімна зліплені. На хатку треба заробляти, мабуть не стоїть черга ні за похуданням ні за суперекопродуктами з її магазину.
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Цей лицар-рятівник чув про закон про захист персональних даних? Яке він мав право викладати адресу будинку? Щоб якійсь потенційні грабіжники знали, що в цій квартирі живе жінка, яка весь день на роботі і дитина, яку вдень кудись забирає няня?
Це вже інакше питання, тут йшло про те , що він не пройшов собі а звернув увагу , що щось не так .Якби та няня пяна побила дитину, чи десь лишила в небезпечній ситуації ? Я сама няня і не можу уявити як то прийти до дитини п’яною чи бухати десь разом .
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Пам'ятаєте Нізіну Лорну яка в кожного блогера в коментах відмітилася??
Ми вирішили що вона так собі аудіторію заробляє.
Вона явно з головою не друже.
Кукуха точно тю-тю... Посмотреть вложение 972403 Посмотреть вложение 972405 Посмотреть вложение 972406 Посмотреть вложение 972404
Я з нею колись була знайома, не скажу обставин знайомства, адже одразу спалюсь. Мені вона ще тоді здалася такою трохи ку-ку, але бачу вона не трохи.
 
Регистрация
8 Мар 2019
Сообщения
423
Симпатии
5.690
Може йому надоїло бути якимось там ді-джейем з Тернополя і все а з її блогу можна поняти , що вона сильна , незавісіма женщіна , вона народила сина, зробила блог , агенцію , Тайгер і все постійна вона а не вони разом , може вже заєбала його а він почав для неї бути недостойним? Він мені більш менш імпонував , сподобалась ситуація де він няню п’яну додому провів і вияснив ситуацію всю
Согласна с вами. Мне не нравится Орест как мужчина, но он создаёт впечатление неплохого человека, уж во всяком случае приятней Тани в 1000 раз. И согласна по поводу ее 'яяяяяяяя'
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
685
Симпатии
7.270
я так розумію тачки блогерів не дуже хтось біжить купляти ? Хто там продавав - кінь, Петрик, Коваль. Нема бажаючих ?
Ха, так розіграш – двійний навар. Спочатку спонсори скидаютьс плюс великий процент блогеру за організацію, потім виграє підставна особа і тачка тихенько продається наліво. Хоча буває чесно, але рідко.
 
Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
723
Симпатии
8.546
Адрес
Radioactive wastelands
Милі комашечки!!:privet:
Вітаю Вас з 1000 сторінкою!!!
Я пвдписалася на фсн півтора роки тому,через Слоніту Стужук але так хотілося сторінку наших ріднесеньких пацієнтів.Дуже дякую @время приключений ,що вона взялася за цю справу.
Я всіх підбивала бо важко оформити першу сторіночку.
Але я не лінюсь,часто підкидую вам ролики та скріншоти.
Ми не злобні тьотки в засалених халатах.
Ми люди які дивляться на цих блохерів без рожевих окулярів.
Більшість з них брехливе,безпринципне гівно яке намагається заробити на будь-якому хайпі!!!
Ще раз вітаю!!!Якщо наші пости комусь відкрили очі то я щаслива.:fire_works:
Мені відкрили. ДУже сильно. Я по-житті людина наївна і довірлива. І щоразу, коли блогери писали хуйню чи робили хуйню, думала, що це я щось не так зрозуміла, що це в моєму сприйнятті проблема. Так що низький вам уклін за старану і важку працю! :thank_you!::kokoshnik:
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.109
Бачила вчора місцеву парочку Нату з Олегом. Олег такий смішний за кермом: сидить по струнці, постійно головою тою крутить вліво-вправо, на парковці ледь розминувся з іншим автомобілем :-) Розумію, діло в досвіді, сама така була, але з боку виглядало смішно) Олег весь такий напружений, зосереджений, зато Ната сидить немов з короною на голові. Карета з лакеєм є, шо ще треба. Правильно казав її муженьок, найшла собі водія щоб катав по стандартному маршруту: дарксайд-юск-метро-дім :-)
Ну і найголовніше, заради чого власне і купувався автомобіль: тепер можна слухати свою музику, і вуха перестануть кровоточити від шансону, який слухають таксисти :fire_works:
 
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.787
Симпатии
30.182
Бачила вчора місцеву парочку Нату з Олегом. Олег такий смішний за кермом: сидить по струнці, постійно головою тою крутить вліво-вправо, на парковці ледь розминувся з іншим автомобілем :-) Розумію, діло в досвіді, сама така була, але з боку виглядало смішно) Олег весь такий напружений, зосереджений, зато Ната сидить немов з короною на голові. Карета з лакеєм є, шо ще треба. Правильно казав її муженьок, найшла собі водія щоб катав по стандартному маршруту: дарксайд-юск-метро-дім :-)
Ну і найголовніше, заради чого власне і купувався автомобіль: тепер можна слухати свою музику, і вуха перестануть кровоточити від шансону, який слухають таксисти :fire_works:
Ната не умеет пользоваться ртом и говорить таксистам выключить музыку? :-)
А если вызываешь такси, например, через приложение, так там вообще передовые технологии и можно поставить галочку на пункте "ехать в тишине". Но наши инхуенсеры такие инхуенсеры :ps_ih: