Остальные украинские блогеры

Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.317
Симпатии
45.816
Посмотреть вложение 908814
Мичь желает поведать всему миру про преображение которое с ней случилось пять лет назад.
Но!
почему тогда ей этот действенный метод сейчас не помогает?:Spiteful: и кость стает все шире и шире:a_g_a:)
Нахой такой марафон от жирняхи аферистки?) Посмотреть вложение 908815
по поводу первой фотки хоцца спросить: "а с лицом что делать будем?" (с)
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
У хом'яків пам'ять коротка. У нехом'яків теж, багато хто тупо лайкає відфотошоплені фотки і навіть не читає ту єрєсь, що блогери пишуть. Їм скажи про якесь умовне кідалово від блогера, то люди дивуються "ой, я не знала, просто лайкала фотки красивої сім'ї". Це комашки ретельно факти співставляють, і пам'ятають, хто шо казав краще ніж самі автори висловлювань.
Якось до співробітниці на роботу прийшла 13-річна дочка, сиділа дитина, нудилася, чекала, поки у мами робочий день скінчиться. І гортала інстаграм. Я краєм ока з сусіднього столу бачу, що дитина лайкає...Слоню Пізжук. Співробітниця дуже пишалася тим, що у неї є пароль від доччиного акаунту і вона може бачити її спілкування в інсті. Я її трохи просвітила, хто така Слоня, то пані слєгка охуєла і звісно ж сказала "а ми просто лайкали фото гарної родини з дуже красивими дітками". Зате вона нарешті зрозуміла, чому донька раптово захотіла після 9 класу в медколедж, а далі....на курси доули!
Який пздц...доула бляха муха. Колись таких бабів повитухами називали. Головне, слонітка і її наслідниця Алінка не забувають уточнити, що вони нікого не вчать і не агітують, тільки діляться власним досвідом. Лицемірні ідіотки.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
А на курсах ей не рассказали про осмос и обратный осмос? Не ну мне так, чисто поржать. Может если дистиллированная вода ок (хуй правда знает где ее брать, она как правило так просто не продается, разве что в автотоварах, химии и т.д.) то и морскую воду норм пить?)))))
Ця малолітня ідіотка просто тупа як двері, я вже кілька разів писала їй в приват на рахунок єресі, яку вона несе, там веганиство головного мозку, нічо не докажеш. Баба просто самовпевнена дурьоха, яка думає, що знає і розбирається в організмі і його функціонуванні краще за будь якого лікаря. Ну вона ж статті в інтернетику читає, єбінари всякі, курси.
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
Слушайте, а они интересно понимают что масло лаванды и масло например подсолнуха это два разных вещества? Одно эфирное, и собственно от масла там есть только те жиры в которых расстворили легкие фракции, едкие, агрессивные и с сильным запахом. То есть тампон с подсолнечным маслом ничего не сделает ни слизистой, ни шейке матки. Ну разве что синдром токсичного шока... а вот эфирные масла могут сделать там химический ожог, который потом заживет, канеш, но под ним уже будет зона трансформации эпителия скрыта и тогда ранние дисплазии при которых можно наблюдать ситуацию, либо отделаться 1см резекции тканей, будет уже не видна. А значит рак шейки матки будет развиваться незамеченым. Если это эрозия, которая, собственно, имеет тенденцию к дисплазии. Впрочем, хим ожог, особенно неконтролиуемый, может из любой самой безобидной псевдоэрозии сделать проблему драматичных масштабов. И вырезать ее придётся уже у людей у которых были зачётки и бумажки-дипломы.
Щоб це знати потрібно біохімію вчити в універі,або відповідну наукову літературу читати, а таке як Алінка, Стужук і решту їбанутих, які на все прикладають травки і протирають олійкою, читали хіба шо висери собі подібних - акбабах, Катю Тхі і решту дегенератів, як придумали ідеальну систему намахування вєдомих бабів і промиваючи їм рештки мозгів, заробляють офігенне баблішко. Звісно, Аліночка буде рогом впиратись і не приймати думку адекватних інтелігентних людей, інакше хто її конюшину для поносу купить ?
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
Ещё одна БОЛЬНАЯ ШАЛАВА ЭКСБИЦИОНИСТКА - НИКАК НЕ МОЖЕТ СЕБЯ УНЯТЬ СО СВОЕЙ ФОТОЖОПОЙ :facepalm:
блять)!!!!))):lau_gh1: когда этих дебилок разбомблят в прах?))) тошно уже!!!!!!!!:ze_le_ny:
Мені з неї реально дивно. От Федорчук, яка нею ж надихнулась, прости господи, також ніби в зал ходить і так само не має дітей, тільки собак і чоловіка, але свій анус на кожній фотці не вип‘ячує і не вигинається майже гола, якби її там за кадром вже готові трахати. Так много вопросов так мало ответов...
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
Мені з неї реально дивно. От Федорчук, яка нею ж надихнулась, прости господи, також ніби в зал ходить і так само не має дітей, тільки собак і чоловіка, але свій анус на кожній фотці не вип‘ячує і не вигинається майже гола, якби її там за кадром вже готові трахати. Так много вопросов так мало ответов...
Ходют слухи в зале, что пан тренер ее реже трахает, или перестал, хз.... он меньше с ней болтает, не хихикает, в каптерке не закрывается с ней - так как жена наехала не хило, может того бесится транс, и анус чаще выставляет??
А по поводу федорчук, думаю она не такая дура, как это нечто
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.109
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
Пфффф можна подумати, хтось до неї в гості припреться або буде спеціально тусити під вікнами і знімати шо вони там роблять.
шось мені здається, що і таких їбаньків вистачає:-)
ви тільки подивіться скільки баб собі чолку зробили після неї:hi_hi_hi: такі на все, що хочеш здібні
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
Щоб це знати потрібно біохімію вчити в універі,або відповідну наукову літературу читати, а таке як Алінка, Стужук і решту їбанутих, які на все прикладають травки і протирають олійкою, читали хіба шо висери собі подібних - акбабах, Катю Тхі і решту дегенератів, як придумали ідеальну систему намахування вєдомих бабів і промиваючи їм рештки мозгів, заробляють офігенне баблішко. Звісно, Аліночка буде рогом впиратись і не приймати думку адекватних інтелігентних людей, інакше хто її конюшину для поносу купить ?
Насправді не треба навіть вчити біохімію, щоб не пхати собі якусь хуйню у вагіну, лише треба мати трохи критичного мислення. Просто усвідомлювати, що вагіна, це місце, куди пхають хуя, ділдо та тампон під час місячних. А олія гхі, шматки ананасу, полуничний йогурт чи шо там Саша Звєрєва в свою корміліцу кандидозну засовує, це сторонні предмети, яким там не місце.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
Насправді не треба навіть вчити біохімію, щоб не пхати собі якусь хуйню у вагіну, лише треба мати трохи критичного мислення. Просто усвідомлювати, що вагіна, це місце, куди пхають хуя, ділдо та тампон під час місячних. А олія гхі, шматки ананасу, полуничний йогурт чи шо там Саша Звєрєва в свою корміліцу кандидозну засовує, це сторонні предмети, яким там не місце.
Миле, то це для нас очевидно, а як бачимо на прикладі упоротих хом’яків цих ідіоток, не для всіх це така проста істина про предмети, які повинні бути в вагіні. От і сунуть туди всьо підряд. Ще б кусок лимона пхали щоб не завагітніти як колись по селах.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
шось мені здається, що і таких їбаньків вистачає:-)
ви тільки подивіться скільки баб собі чолку зробили після неї:hi_hi_hi: такі на все, що хочеш здібні
Я з цього в шоці. Бляха, підстригти собі волося через якусь манду в інтернетиках. Ну де ваші власні бажання і ідеї, тупоголові ? То вони старі джинси за Френдійкою побігли обрізати, то тепер гривки стригти. І щось мені здається, шо сама Натаха ідейку позичила в гріммаліни, а не «внєзапно захатєлась»
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Щоб це знати потрібно біохімію вчити в універі,або відповідну наукову літературу читати, а таке як Алінка, Стужук і решту їбанутих, які на все прикладають травки і протирають олійкою, читали хіба шо висери собі подібних - акбабах, Катю Тхі і решту дегенератів, як придумали ідеальну систему намахування вєдомих бабів і промиваючи їм рештки мозгів, заробляють офігенне баблішко. Звісно, Аліночка буде рогом впиратись і не приймати думку адекватних інтелігентних людей, інакше хто її конюшину для поносу купить ?
Ну. Имхо, то что она делает это 2 преступления.
1. Нанесение легких телесных повреждений и дезинформация с целью получение материальной выгоды
2. Ведение врачебной практики без лицензии
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Миле, то це для нас очевидно, а як бачимо на прикладі упоротих хом’яків цих ідіоток, не для всіх це така проста істина про предмети, які повинні бути в вагіні. От і сунуть туди всьо підряд. Ще б кусок лимона пхали щоб не завагітніти як колись по селах.
Мне один знакомый гинеколог рассказывал про лампочки во влагалище. Мастурбации ради. Закончилось всё плачевно, зашивали долго, крови потеряла дурёхо много.

Тут должен быть коммент про небогоугодность сексуального воспитания, но меня опять будет бомбить...
 
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.282
Симпатии
11.702
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Насправді не треба навіть вчити біохімію, щоб не пхати собі якусь хуйню у вагіну, лише треба мати трохи критичного мислення. Просто усвідомлювати, що вагіна, це місце, куди пхають хуя, ділдо та тампон під час місячних. А олія гхі, шматки ананасу, полуничний йогурт чи шо там Саша Звєрєва в свою корміліцу кандидозну засовує, це сторонні предмети, яким там не місце.
А еще элементарно кислотность и щелочность среды. Но то ж химия ... школьная программа это не интересно. Значительно интереснее ананас в пизде :)
 
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
Я з цього в шоці. Бляха, підстригти собі волося через якусь манду в інтернетиках. Ну де ваші власні бажання і ідеї, тупоголові ? То вони старі джинси за Френдійкою побігли обрізати, то тепер гривки стригти. І щось мені здається, шо сама Натаха ідейку позичила в гріммаліни, а не «внєзапно захатєлась»
Так Наташа теж літом обрізала старі джинси, а потім було мільйон сторіс від хомяків, які масово почали робити шорти, а до цього не здогадувались навіть, що так можна було:;-))): таке враження, що люди живуть в печері, і їм час від часу вмикають Інтернет:ps_ih:
За волосся теж подумала, що ідею Аліни взяла)
 
Последнее редактирование:
Регистрация
24 Июл 2013
Сообщения
887
Симпатии
13.935
Щоб це знати потрібно біохімію вчити в універі,або відповідну наукову літературу читати, а таке як Алінка, Стужук і решту їбанутих, які на все прикладають травки і протирають олійкою, читали хіба шо висери собі подібних - акбабах, Катю Тхі і решту дегенератів, як придумали ідеальну систему намахування вєдомих бабів і промиваючи їм рештки мозгів, заробляють офігенне баблішко. Звісно, Аліночка буде рогом впиратись і не приймати думку адекватних інтелігентних людей, інакше хто її конюшину для поносу купить ?
Катя Тхи , пока, на первом месте со своим лечением рака кофейными клизмами, но наши пациенты не отстают. Больше вопросов к тем, кто на это ведётся и следует советам этих горе-докторов. Хотя, если ума не дано, инстинкт сохранения отсутствует, то таким ссы в глаза, все божья роса.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.234
Катя Тхи , пока, на первом месте со своим лечением рака кофейными клизмами, но наши пациенты не отстают. Больше вопросов к тем, кто на это ведётся и следует советам этих горе-докторов. Хотя, если ума не дано, инстинкт сохранения отсутствует, то таким ссы в глаза, все божья роса.
Я про цю упороту Катю Тьху десь надибала в палаті стужучки чи кого, навіть не хочу заходити і читати, шо вона вєщає, мені від місцевих єбобо хочеться на Плутон злітати. Уявляю, чого там начитатись можна.