Дорофеева, Дантес, Кацурины.

Регистрация
20 Сен 2017
Сообщения
1.921
Симпатии
30.860
Спасибо что разьяснили,а то я такая тупая что сама бы не поняла этого тонкого юмора))

Если вам ок что про ваших детей так шутят то мне жаль этих самых детей. Хотя у вас милое скорее всего их нет. Иначе вы от таких шуток улетали бы бы на жопной тяге на плутон.
Вы наверное и правда тупая если не читаете сообщение , на которое я отвечала
И у меня есть дети и да, я не вижу в этой шутке пожелания смерти детям. Ну как смириться что не все видят мир таким, каким его вы видите да? Тяжело
 
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
3.906
Симпатии
42.444
Ті насіки які написали про смерть дітям, це ж як у них насрано в голові вибачте, що навіть з шутки вони роздули з мухи слона. Такі і дітей вчать усяким кліше і стереотипам.
 
Регистрация
20 Сен 2017
Сообщения
1.921
Симпатии
30.860
Ті насіки які написали про смерть дітям, це ж як у них насрано в голові вибачте, що навіть з шутки вони роздули з мухи слона. Такі і дітей вчать усяким кліше і стереотипам.
Причем я когда эту сторис посмотрела , мне не то чтобы эта шутка зашла)) Ну просто, чувак, это не твои дети , у них есть папа. И все знают вашу интересную историю. Это не тот случай когда "отец не тот, кто родил " , ты с их мамой без году неделя и непонятно на сколько, это даже нельщя назвать семьёй . Но , прочитав тут "он пааажилааал смертииии" охренела ))
 
Регистрация
7 Июл 2020
Сообщения
1.404
Симпатии
27.430
Дантес блювотний що пздць, ало вже рік пройшов, ти можеш якось перестати експлуатуювати тему свого розриву з Дорофєєвою і постійно недолуго жартувати з цих дітей?
 
Регистрация
18 Сен 2019
Сообщения
179
Симпатии
1.290
Бля , какие же некоторые девы душные.
Читаю и вспоминается история с распятым мальчиком в трусиках…
 
Регистрация
16 Авг 2015
Сообщения
10.166
Симпатии
98.555
Регистрация
2 Мар 2021
Сообщения
97
Симпатии
1.684
Мне кажется, он с Дашей деградирует потихоньку, Надюшка видать поумнее была.
Можливо, не стільки через іншу жінку, скільки дещо переїв медійності та ослабив ремінець інтелігентності. Полізла якась бидлуватість, навіть не фільтрує.
 
Регистрация
1 Июн 2018
Сообщения
756
Симпатии
8.539
Ну а почему ответ так многим не понравился , а вопрос который эта девушка задала нормальный ? Имхо, если вы незнакомому человеку такое пишите, то потом не обижайтесь если получите такой ответ!
И если быть адекватным, у этой бабы 3 тонких и кривых волоска на голове, брови привет из нулевых и лицо явно не Сидни Кроуфорд ! Критика должна быть адекватной ! Дантесу надо привести себя в порядок , это факт , но если ты страшная бабища , сначала приведи себя в порядок, а потом советуй другим :) !
 
Регистрация
16 Авг 2015
Сообщения
10.166
Симпатии
98.555
Ну а почему ответ так многим не понравился , а вопрос который эта девушка задала нормальный ? Имхо, если вы незнакомому человеку такое пишите, то потом не обижайтесь если получите такой ответ!
И если быть адекватным, у этой бабы 3 тонких и кривых волоска на голове, брови привет из нулевых и лицо явно не Сидни Кроуфорд ! Критика должна быть адекватной ! Дантесу надо привести себя в порядок , это факт , но если ты страшная бабища , сначала приведи себя в порядок, а потом советуй другим :) !
Он попросил дичь спрашивать, у него дичь и спросили. Думаю, раз так ответил, не первый раз слышит, что башку мыть не мешало бы.
 

POPSTAR not a Doctor

Жарю Машку
Регистрация
4 Сен 2015
Сообщения
21.800
Симпатии
255.368
Адрес
НейДворец
О бля сам попросил главное вопросов, ахаха))
Ну ваще можно не отвечать и проигнорить, не знаю, для публичного чела это как-то тупо
 
Регистрация
30 Авг 2022
Сообщения
283
Симпатии
5.119
Ну а почему ответ так многим не понравился , а вопрос который эта девушка задала нормальный ? Имхо, если вы незнакомому человеку такое пишите, то потом не обижайтесь если получите такой ответ!
И если быть адекватным, у этой бабы 3 тонких и кривых волоска на голове, брови привет из нулевых и лицо явно не Сидни Кроуфорд ! Критика должна быть адекватной ! Дантесу надо привести себя в порядок , это факт , но если ты страшная бабища , сначала приведи себя в порядок, а потом советуй другим :) !
Ого, не очікувала таке прочитати на хейтерському форумі. Коли людина публічна і медійна, йому пишуть свою думку про зовнішність, це ок. Можна ігнорувати. Можна відповісти жартом,він ж дохуя гуморист. Але постити чуже фото без дозволу у відповідь і висміювати зовнішність людини яка написала не ок. Так роблять тп, показують що хтось на їх думку виглядає ще гірше. Мені нема діла наприклад до тої дівчинки, до її брів. Вона не медійна людина. Може хоч вибрити їх і пофарбувати в фіолетовий, якщо буде від цього щасливою. А дантес дно.
 
Регистрация
2 Мар 2021
Сообщения
97
Симпатии
1.684
Ну а почему ответ так многим не понравился , а вопрос который эта девушка задала нормальный ? Имхо, если вы незнакомому человеку такое пишите, то потом не обижайтесь если получите такой ответ!
И если быть адекватным, у этой бабы 3 тонких и кривых волоска на голове, брови привет из нулевых и лицо явно не Сидни Кроуфорд ! Критика должна быть адекватной ! Дантесу надо привести себя в порядок , это факт , но если ты страшная бабища , сначала приведи себя в порядок, а потом советуй другим :) !
Бо хейтерс гона хейт. Згадався епізод із рубрики Mean Tweets шоу Джиммі Кіммела, де селеби зачитують на камеру хейтерські дописи про себе у твітері. Твіт «Софія Вергара розмовляє так, наче у неї в роті член» та прокоментувала «А що поганого у члені в роті?».

А могла би, як Дантес – не пожалкувати часу на профіль нонейма, знайти відоси з його голосом, і гордо включити зі словами «Та з таким голосом тобі самому тільки «Зайнято!» в туалеті кричати!!11». Потратити час, щоби теж продемонструвати гімно. Коли можна було б інтелект і почуття гумору.
 
Регистрация
20 Сен 2019
Сообщения
1.325
Симпатии
20.532
А я не розумію, чому якісь ноунейми можуть відверто агресивно писати коментарі, а коли їм відповідають у їхньому ж стилі, одразу: :cry_ing: фуууу, вова зазвязділся. Атпіска!!!!

Тільки через те, що ти не публічна людина, ти маєш якесь право переходити на особистість і відверто принижувати людину? Я такої ж думки, як мені, так і я.

Стосовно відповіді Софії Вергари на телебаченні, якщо б умовно Дантес зачитував коменти десь в студії у Дурнєєва, то впевнена, що його відповідь також була в іншому стилі, напевно, більш лайтова
.
Це ні в якому разі не захист Дантеса, просто вже не перший раз помічаю, що люди дуже ображаються, коли на їхню пасивно-агресивно поведінку реагують у такому ж тоні. Треба бути готовими, що вас також можуть послати, навіть відомі люди :daa_a: вони не повинні з посмішкою жерти те гівно, що ви їм накидуєте
 
Регистрация
18 Апр 2023
Сообщения
134
Симпатии
1.743
Думаю, що чудовий гумор Дантесіка став останнім цвяшком у кришку труни його шлюбу з Додо:;-))): Зате тепер можна на повну бидлячити, бачу багатьом подобається зміна образу з єврейського сина-інтелігента на хлопця з сусіднього під’їзду)