Медійні військові України.

Регистрация
22 Июл 2018
Сообщения
3.297
Симпатии
29.415
#1
Ми перейшли в чат на багіні, бо українцям деяким не зрозуміти, що таке свобода на 100%, совок й досі присутній. Au revoir
 
Последнее редактирование:
Регистрация
22 Июл 2018
Сообщения
3.297
Симпатии
29.415
#3
Лякууую мила! Краща))
Пс. Квебек норм наче
Він норм, наче. Але, я подумала, що добрих можно й в приклад принести. Як він конструктора з Щуром розібрали, це був ТОП :bra_vo:
Post automatically merged:

Милі, тільки згадала, що ще давно читала в Кроватке , що ніби Притула хотів Аліну собі в ліжко, і в них дійсно був інтим. Так як це прочитала до війни, то інфа не зацікавила.
а ось з появою цих людей в великій кількості в медійному просторі в період війни - я трішки шокувалось з тої інфи
Що таке «Кроватка»?) Хотіти Аліну, дивний, вона ж звичайна.
 
Регистрация
4 Авг 2019
Сообщения
60
Симпатии
1.250
#4
Милі, тільки згадала, що ще давно читала в Кроватке , що ніби Притула хотів Аліну собі в ліжко, і в них дійсно був інтим. Так як це прочитала до війни, то інфа не зацікавила.
а ось з появою цих людей в великій кількості в медійному просторі в період війни - я трішки шокувалось з тої інфи
Це та Аліна, яка з Да Вінчі була?
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
#5
Видаліть тему, пліз. Це не тема для обговорень на багіньці під час війни. Обісрете всіх після Перемоги
 
Регистрация
1 Янв 2020
Сообщения
2.204
Симпатии
45.085
#6
Регистрация
22 Июл 2018
Сообщения
3.297
Симпатии
29.415
#7
Теж так вважаю.
Прийдуть москвороті і будуть потішатись
Нехай приходять, є така функція як ігнор. А що робити засирати інші теми флудом? Для мене не існує неначасі та зради. Є круті військові, а є люди в військовій формі до яких є питання.
Post automatically merged:

Видаліть тему, пліз. Це не тема для обговорень на багіньці під час війни. Обісрете всіх після Перемоги
Не хочу.
Post automatically merged:

Так.
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
#9
Ок, не буду підбирати слів. Блядь, навіть русня не додумалась створити окрему тему для своєї окупантської мразоти. Ви тут їбанулись брудну білизну нашим військовим перетирати? І це не питання "не на часі". Це питання елементарної поваги і доречності
 
Регистрация
12 Ноя 2021
Сообщения
101
Симпатии
841
#10
Ок, не буду підбирати слів. Блядь, навіть русня не додумалась створити окрему тему для своєї окупантської мразоти. Ви тут їбанулись брудну білизну нашим військовим перетирати? І це не питання "не на часі". Це питання елементарної поваги і доречності
Як відмітити адмінів щоб тему видалили?
 
Регистрация
22 Июл 2018
Сообщения
3.297
Симпатии
29.415
#11
А ви не ахуї
Ок, не буду підбирати слів. Блядь, навіть русня не додумалась створити окрему тему для своєї окупантської мразоти. Ви тут їбанулись брудну білизну нашим військовим перетирати? І це не питання "не на часі". Це питання елементарної поваги і доречності
ли мені тут щось розповідати? Хто ще де лив? Очі протри й йди у блок. Мене бісить ваша тема війни, бо там зеблазні, я туди не ходжу. Й ти сюди не ходи.
Post automatically merged:

Як відмітити адмінів щоб тему видалили?
Відмічайте. Буде флуд в інших темах.
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.022
#12
Є круті військові, а є люди в військовій формі до яких є питання.
А 24 лютого, коли на окружній Харкова були танки і БТРи на Оболоні, питання були? Чи хоч чорт лисий, аби сраку врятував? Не встигла війна закінчитися, а вже співгромадяни з жиру йобнулися, сидять з дивану перетирають кого можна хотіти і хто крутий, а хто нє.
 
Регистрация
19 Дек 2018
Сообщения
3.188
Симпатии
21.726
#13
А ви не ахуї

ли мені тут щось розповідати? Хто ще де лив? Очі протри й йди у блок. Мене бісить ваша тема війни, бо там зеблазні, я туди не ходжу. Й ти сюди не ходи.
Post automatically merged:


Відмічайте. Буде флуд в інших темах.
Я теж слів підбирати не буду.

я із теми війни, голосувала за порошенко, але…
Охуїли такі пьозди типа тебе та персика, які з соцповій повилазили дохуя вумні та крім того, щоб свого поганого рота відкривати на усіх кого заманеться і пальцем не ворохнули.
я вже мовчу з того, на яку помийку перетворилася палата внутрішньої політики та соцповій. Тому стули свій писок, та видали тему. Дохуя важлива курка.
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.022
#14
В спину бажаючим обмити кістки військовим - коли загальновизнано круті військові вчергове напишуть що цивільні почали страждать хуйньою, зрозумівши що завтра скоріш за все не вмруть і їх особисту халупку не відіжме бурят, і все перетворюється на АТО 2.0, то це не про якихось там інших дур, а про вас особисто.
Post automatically merged:

Наче, але це не точно, він все ж не лєра комарова:pushba:
 
Регистрация
22 Июл 2018
Сообщения
3.297
Симпатии
29.415
#15
Коротше, так як в нас нарід скрепний(багато таких) й щоб їм не стало погано, що в демократичній країні це нормально обговорювати все та всіх, дискутувати та ставити питання, то я не буду продовжувати тут тему. Натомість, я створила на багіні чат закритий, де ми будемо обговорювати ВСЕ та ВСІХ. Хто чекав цю тему, пишіть мені в приватні й я добавляю. Ще @Сержант Блюр може додати, вона вже в чаті.
Випийте заспокійливе та йдіть слухайте Арестовича, чи кого там зарах дозволили слухати в ОП?
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.022
#16
Випийте заспокійливе та йдіть слухайте Арестовича, чи кого там зарах дозволили слухати в ОП?
Перестаньте пити склоомивач і не нийте коли і круті і не круті втратять усіляку мотивацію через кур котрі готові дрочити на тупу ніяку русню 24/7 через унікальний кантєнт, але доїбуться до мізинця тих хто за них взагалі-то воював.
Тих хто голосував не за зе окрім вас ще 26%, але в вас це вочевидь залишилося єдиним і останнім приводом для гордості в цьому житті та індульгенцією на свинство.
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#17
В спину бажаючим обмити кістки військовим - коли загальновизнано круті військові вчергове напишуть що цивільні почали страждать хуйньою, зрозумівши що завтра скоріш за все не вмруть і їх особисту халупку не відіжме бурят, і все перетворюється на АТО 2.0, то це не про якихось там інших дур, а про вас особисто.
Post automatically merged:


Наче, але це не точно, він все ж не лєра комарова:pushba:
Ну по перше, я знаю особисто Сашу, Діда Шинобі, Дядю та трохи Дениса)
По друге, якщо для вас рожевопонія - клас, то це ж ваше право))) І якщо ви думаєте,що серед військових немає обговорень ємеральдіхі і вишебаби з пташкою, то я вас здивую) і велика кількість цих обговорень/фактів йде від них саміх.
По третє, ви дійсно не бачите різниці між військовими -військовими і військовими блогерами?
Єдине з чим я згодна - про русню і їх зацікавленність.

Пс. До чого тут комаріха взагалі не зрозуміла))
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.022
#18
Ну по перше, я знаю особисто Сашу, Діда Шинобі, Дядю та трохи Дениса)
По друге, якщо для вас рожевопонія - клас, то це ж ваше право))) І якщо ви думаєте,що серед військових немає обговорень ємеральдіхі і вишебаби з пташкою, то я вас здивую) і велика кількість цих обговорень/фактів йде від них саміх.
По третє, ви дійсно не бачите різниці між військовими -військовими і військовими блогерами?
Єдине з чим я згодна - про русню і їх зацікавленність.

Пс. До чого тут комаріха взагалі не зрозуміла))
Армія - зріз суспільства і довбойобу очевидно що там є дуже різні люди, але також навіть довбойобу очевидно що плітки в мілітарі-тусі де всі ветерани це одне, а підпердювання тилової тьоті сраки з дивану то інше. Буквально колупання в трусах пожежника що гасить ваш будинок.
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#19
Армія - зріз суспільства і довбойобу очевидно що там є дуже різні люди, але також навіть довбойобу очевидно що плітки в мілітарі-тусі де всі ветерани це одне, а підпердювання тилової тьоті сраки з дивану то інше. Буквально колупання в трусах пожежника що гасить ваш будинок.
Це ємеральд той самий пожежник?)
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.581
Симпатии
41.022
#20
Це ємеральд той самий пожежник?)
Її вже обсудили в повіях, але навіть вона зробила більше як російська піся лєра комарова, якій ви невпинно на форумі сраку нализуєте і на весь інстаграм не можете знайти іншого такого вартісного контенту, не забуваючи в іншій темі вчергове розкрити рота про якийсь не такий нарід)
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#21
Її вже обсудили в повіях, але навіть вона зробила більше як російська піся лєра комарова, якій ви невпинно сраку нализуєте і на весь інстаграм не можете знайти іншого такого вартісного контенту, не забуваючи в іншій темі вчергове розкрити рота про якийсь не такий нарід)
мила, русня по зацікавленності відпочиває)) Куди їм до вас) Але ж ви все таки неуважно стежили/читали і про комарову і про контент))))))