Остальные украинские блогеры

Регистрация
17 Июл 2020
Сообщения
773
Симпатии
12.755
Я не поняло, а Верба и Ебобо в одном отеле и в одном ресторане тусят что ли? Делают вид, что не замечают друг друга за соседними столиками?
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.904
Тому шо чоловіка(свекра), який то все своїм горбом заробляв і купував. Купив багато їй,пересоги, бізнесм,поїздки. Вклався в сина і невістку, а то вже якшо ви вслухаєтесь не вперше. А свекр починав як усі бідні люди, границі, бізнеси,взятки.
Я притримуюсь позиції: хочеш давати - давай і нічого назад не чекай. Нахєр взагалі потрібні це "вкладення", коли до тебе приходять в хату без запрошення, за твоєї відсутності, позорять, ще потребують чогось. Знову ж таки, в хаті є його син, який здоровий, має руки і ноги, і теж міг найняти хатню робітницю, викликати клінінг чи сам прибрати.
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Я притримуюсь позиції: хочеш давати - давай і нічого назад не чекай. Нахєр взагалі потрібні це "вкладення", коли до тебе приходять в хату без запрошення, за твоєї відсутності, позорять, ще потребують чогось. Знову ж таки, в хаті є його син, який здоровий, має руки і ноги, і теж міг найняти хатню робітницю, викликати клінінг чи сам прибрати.
Я так думаю то їх справи , питанням до свекра нащо ці знімання відео, до сина з невісткою , але відео реально жесть , гімно, труси, може то таке привертання до відкриття салону. Зато тепер її знають не тільки в Ужгороді )
 
Регистрация
8 Мар 2019
Сообщения
423
Симпатии
5.690
О, меня тоже возмутило. Припереться к ним домой без звонка. Ходить по дому,когда их дома нет. Вывалить это все в интернет. Там не только баба-засранка,но и твой сын живёт. У которого тоже 2 руки и говно он тоже не убрал. Я не в курсе, что за блогерша. Но там коменты под видео,что скорей всего она там не живёт. Нет косметики женской в ванной, женские вещи попадаются,но не в таком количестве если бы она там жила. ИМХО, мой вариант,что она съехала ( разошлись или посорились)и чувак остался на неделю сам дома.
Она же женщина!!!!! Хозяюшка!!!!!! А у сынули лапки
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.399
Симпатии
21.229
Я притримуюсь позиції: хочеш давати - давай і нічого назад не чекай. Нахєр взагалі потрібні це "вкладення", коли до тебе приходять в хату без запрошення, за твоєї відсутності, позорять, ще потребують чогось. Знову ж таки, в хаті є його син, який здоровий, має руки і ноги, і теж міг найняти хатню робітницю, викликати клінінг чи сам прибрати.
Це точно, Миле. Мені взагалі далека думка, що прибирають тільки жінки. Я ці фрази, що жінка готує, прибирає і т. д. почула вперше тут, на форумі. Це якийсь жесть.. а чоловік, що робить?
 
Регистрация
16 Окт 2018
Сообщения
491
Симпатии
6.389
А что Багирова и ГриммалинкО уже не проживают лучшую жизнь вместе? Багирова в сториз говорила что никто даже не встретил...все прошла дружба))
 

Мати скорпіона

фефектная рачиха
Регистрация
29 Июн 2019
Сообщения
1.434
Симпатии
25.217
Я притримуюсь позиції: хочеш давати - давай і нічого назад не чекай. Нахєр взагалі потрібні це "вкладення", коли до тебе приходять в хату без запрошення, за твоєї відсутності, позорять, ще потребують чогось. Знову ж таки, в хаті є його син, який здоровий, має руки і ноги, і теж міг найняти хатню робітницю, викликати клінінг чи сам прибрати.
Она ж пізнесменша, і він пізнесмен. Нема коли. Кальян сам себе не покурить, фоточки в інсту себе не знімуть. Це стосується обох. Ну проте я офігіла, розслабилась, і зрозуміла шо ці всі мадмазелі лише в себе в інстаграмчиках такі ідеальні. Я як проста смертна, тепер не парюсь за свій висячий на стільчику светрик. І як знову ж таки проста смертна, тепер можу не почувати себе так ущербно шо я от така без салонів,бутіків, лакшерних машин і поїздок в Альпи-і від мене гамном не пахне котячим і собачим
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.904
Она ж пізнесменша, і він пізнесмен. Нема коли. Кальян сам себе не покурить, фоточки в інсту себе не знімуть. Це стосується обох. Ну проте я офігіла, розслабилась, і зрозуміла шо ці всі мадмазелі лише в себе в інстаграмчиках такі ідеальні. Я як проста смертна, тепер не парюсь за свій висячий на стільчику светрик. І як знову ж таки проста смертна, тепер можу не почувати себе так ущербно шо я от така без салонів,бутіків, лакшерних машин і поїздок в Альпи-і від мене гамном не пахне котячим і собачим
Ну я в цьому контексті і не розумію позорення невістки лише. Ще й публічного. Він сина має. Син так само відповідальний за порядок в хаті. Такі речі вирішуються особисто, і хоча я срача не розумію, ще більше я не розумію людей, які то виносять в онлайн. Не подобається тобі, що в хаті не прибрано, якщо ти її купував - забери її. Чи скажи, аби віддали назад в них вкладене. Чи не давай більше грошей. Але бляха не винось на загал, що невістка хуйова хазяйка. Бо це не її особистий, персональний обов'язок - бути гарною хазяйкою. Хоче жити в срачі - хай живе. То її особиста справа. Як і особиста справа людей, які ведуться на "ідеальність" блогерів, шо вони на неї ведуться.

Поржати над куровськими, які самі свій срач викладають - раді бога. За милу душу. Бо це їх контент і вони виставили це самі. Приходити в хату, коли там немає її власників, і проти їх волі викладати їх срачі - неправильно. Як і скидати всьо на бабу. Дістала оця хуйня, що жінка повинна бути хазяюшкою, особливо якщо вона, бляха, заробляє при цьому.
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.399
Симпатии
21.229
Ну я в цьому контексті і не розумію позорення невістки лише. Ще й публічного. Він сина має. Син так само відповідальний за порядок в хаті. Такі речі вирішуються особисто, і хоча я срача не розумію, ще більше я не розумію людей, які то виносять в онлайн. Не подобається тобі, що в хаті не прибрано, якщо ти її купував - забери її. Чи скажи, аби віддали назад в них вкладене. Чи не давай більше грошей. Але бляха не винось на загал, що невістка хуйова хазяйка. Бо це не її особистий, персональний обов'язок - бути гарною хазяйкою. Хоче жити в срачі - хай живе. То її особиста справа. Як і особиста справа людей, які ведуться на "ідеальність" блогерів, шо вони на неї ведуться.

Поржати над куровськими, які самі свій срач викладають - раді бога. За милу душу. Бо це їх контент і вони виставили це самі. Приходити в хату, коли там немає її власників, і проти їх волі викладати їх срачі - неправильно. Як і скидати всьо на бабу. Дістала оця хуйня, що жінка повинна бути хазяюшкою, особливо якщо вона, бляха, заробляє при цьому.
Золоті слова.
 

Мати скорпіона

фефектная рачиха
Регистрация
29 Июн 2019
Сообщения
1.434
Симпатии
25.217
Ну я в цьому контексті і не розумію позорення невістки лише. Ще й публічного. Він сина має. Син так само відповідальний за порядок в хаті. Такі речі вирішуються особисто, і хоча я срача не розумію, ще більше я не розумію людей, які то виносять в онлайн. Не подобається тобі, що в хаті не прибрано, якщо ти її купував - забери її. Чи скажи, аби віддали назад в них вкладене. Чи не давай більше грошей. Але бляха не винось на загал, що невістка хуйова хазяйка. Бо це не її особистий, персональний обов'язок - бути гарною хазяйкою. Хоче жити в срачі - хай живе. То її особиста справа. Як і особиста справа людей, які ведуться на "ідеальність" блогерів, шо вони на неї ведуться.

Поржати над куровськими, які самі свій срач викладають - раді бога. За милу душу. Бо це їх контент і вони виставили це самі. Приходити в хату, коли там немає її власників, і проти їх волі викладати їх срачі - неправильно. Як і скидати всьо на бабу. Дістала оця хуйня, що жінка повинна бути хазяюшкою, особливо якщо вона, бляха, заробляє при цьому.
Я з вами сперичати не буду. Просто кажу як проста людина. Хто високо літає, той дуже боляче падає. Цей відос став класним уроком для місцевої еліти. А шо якшо до неї по хорошому не доходило, то лише такий шлях, щоб помітила через соц мережі.
Post automatically merged:

Такого відосу не вистачає з квартири Куровських, такі ж засранці:;-))):
Я вдруге такого піздєца не переживу дивитись:ps_ih: хоча мені здається після цього відео багато хто з «богатих» і «успешних» очканув
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.230
1. Обожнюю ці історії вилікування акне від блогерів, які блять постійно себе фотошоплять, а потім скидають фото "до"/"після" і всі такі "ой, не вірю, що це було з тобою", а як тут повіриш, якщо в сторі і на фотках у всіх ідеальне єбало ?

2. Ну і фріки Свят і Люба, яких "зближують розмови про дітей", причому не забувають одне одного регулярно посилати і сваритись. Адекватна сім'я буде.
 

Вложения

Регистрация
28 Сен 2018
Сообщения
1.937
Симпатии
22.054
Нет, она там живёт. Не розвелись. После этого по городу к ней очень странное отнтшение. Подружани пытались чего-то там писать мол «травля, ко-ко-ко». Но уровень высокомерия уж снял розовые очки с «идеальных семей» в городе.
Post automatically merged:


Тому шо чоловіка(свекра), який то все своїм горбом заробляв і купував. Купив багато їй,пересоги, бізнесм,поїздки. Вклався в сина і невістку, а то вже якшо ви вслухаєтесь не вперше. А свекр починав як усі бідні люди, границі, бізнеси,взятки.

там еще и собака и кот живет, а она местная звездулька, тачки, салон красоты, который за несколько дней до видео открыли толи новый толи после ремонта. И они точно живут вместе, и она в городе была и муж жив здоров
Вы лично знакомы с ней? Если бы ее пару дней не было дома,вы бы об этом знали? На видео похоже,что там впопыхах собирали вещи. Поэтому и срач. Скорее всего был скандал, это тоже объясняет срач. И несколько дней никого небыло дома ( неубраные какашки). Их образ и уровень жизни 100% предполагает уборщицу. Скорее всего это все случилось за пару дней между ее выходными. Походу, этим видео свекр хотел насрать невестке так же ,как это сделал кот.
 

Мати скорпіона

фефектная рачиха
Регистрация
29 Июн 2019
Сообщения
1.434
Симпатии
25.217
Вы лично знакомы с ней? Если бы ее пару дней не было дома,вы бы об этом знали? На видео похоже,что там впопыхах собирали вещи. Поэтому и срач. Скорее всего был скандал, это тоже объясняет срач. И несколько дней никого небыло дома ( неубраные какашки). Их образ и уровень жизни 100% предполагает уборщицу. Скорее всего это все случилось за пару дней между ее выходными. Походу, этим видео свекр хотел насрать невестке так же ,как это сделал кот.
Особисто не знайома, є певні спільні знайомі. Які мали спільні «справи» зі свекром. В попихах піццу на ліжку не лишать, та і труси повсюди розкидані теж. Там на відео до речі свекор звертається до її брата, якшо відволіктись від картинки і послухати
Post automatically merged:

І якшо прикопуватись, свекра у фейсбучиках нема-це як аргумент, звідки відео з‘явилось, і чи знімалось воно спеціально для фейсбука. Було б смішно якби це і її рідний брат виклав.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.317
Симпатии
45.806
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
98
Симпатии
804
Она ж пізнесменша, і він пізнесмен. Нема коли. Кальян сам себе не покурить, фоточки в інсту себе не знімуть. Це стосується обох. Ну проте я офігіла, розслабилась, і зрозуміла шо ці всі мадмазелі лише в себе в інстаграмчиках такі ідеальні. Я як проста смертна, тепер не парюсь за свій висячий на стільчику светрик. І як знову ж таки проста смертна, тепер можу не почувати себе так ущербно шо я от така без салонів,бутіків, лакшерних машин і поїздок в Альпи-і від мене гамном не пахне котячим і собачим
Насіки,я шось не поняла.То чиє то гімно?Невістки,чи пса?Виглядає як невістки)))
 

Мати скорпіона

фефектная рачиха
Регистрация
29 Июн 2019
Сообщения
1.434
Симпатии
25.217
Насіки,я шось не поняла.То чиє то гімно?Невістки,чи пса?Виглядає як невістки)))
То пса і кота, а само смішно той факт, там в одному кажрі видно як від ссаків вздулась підлога,ламінат якшо бути точним. Тиждень точно мали туди сікати. Та і забита каналізація не за день буде)
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
36D213B4-913C-41F8-BEB5-D08D6AF31B45.jpeg
Литвин хоч щось робить не за рекламу? В піжамі поїхала в Макдональдс, типу захотілось спонтанності, бо в неї емоційне вигорання. Одним махом двох зайців вбила - і Макдональдс прорекрамувала, і марафон Хардченко. Більшість блогерів так непальоно рекламують Макдональдс - то в них чітміл і зразу біжать в Макдональдс, то хочуть себе порадувати чи щось святкують - зразу туди ж. Може дехто з них дійсно любить Макдональдс і регулярно туди ходить, але ж не всі підряд.

Фешон від Коваля в шубі:
BC6D2105-E143-4664-BFB9-431981A7F2A7.jpeg

Нащо Мандзюк в Хмельницькому найшвидша машина в світі?
3472F608-3B9A-40B1-B7C8-9B047239A350.png

А це Мандзюк так ходила кілька днів тому, ніби забула сорочку застібнути:
C51689AF-A953-48D8-B71B-B2F6A63AB415.jpeg 7439971C-F76E-4315-BCBB-85B49747336D.jpeg
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.230
Посмотреть вложение 1531268
Литвин хоч щось робить не за рекламу? В піжамі поїхала в Макдональдс, типу захотілось спонтанності, бо в неї емоційне вигорання. Одним махом двох зайців вбила - і Макдональдс прорекрамувала, і марафон Хардченко. Більшість блогерів так непальоно рекламують Макдональдс - то в них чітміл і зразу біжать в Макдональдс, то хочуть себе порадувати чи щось святкують - зразу туди ж. Може дехто з них дійсно любить Макдональдс і регулярно туди ходить, але ж не всі підряд.

Фешон від Коваля в шубі:
Посмотреть вложение 1531285

Нащо Мандзюк в Хмельницькому найшвидша машина в світі?
Посмотреть вложение 1531288

А це Мандзюк так ходила кілька днів тому, ніби забула сорочку застібнути:
Посмотреть вложение 1531298 Посмотреть вложение 1531300
хоче "більше піклуватись про місце, в якому живе", тому купує ще одну машину:facepalm: