Остальные украинские блогеры

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.450
Симпатии
37.533
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Хтось мріє про Луі Вюттон/діор/Боттегу а Бараєва мріяла про рюкзак зі шкірзаму за 2000гривень…така собі реклама я вважаю
 

Вложения

Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.650
Симпатии
27.666
Я колись тут писало, що замість блогерів курси створюють інші люди, а блогери лише обличчям торгують. Стандартна схема.

Інше цікаво, навіщо мер Івано-Франківська пішов в долю на це лайно?
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
20 тисяч у кредит на навчання у блогера? цепиздець.
і навіть не шкода цих придурків - можливо буде іншим наука.
Краще б в магістратурі вивчилися за ці гроші. Але ж там треба 3-4 семестра зусилля прикладати, а тут взяв кредит, прослухав курс про наєбалово і став мільйонером.
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Куровський на самоізоляції, не виносив сміття. Просить Наталі, яка йде в ресторан, взяти з собою сміття і викинути. Вона каже: «Я що, в ресторан зі сміттям піду?» Він каже: «Та по дорозі викинеш». Так і не взяла :Unknown:
Доречі, чого вони картонні коробки в сміття викидають, а як же сортування?
Вона й в житті така притрушена? Розмовляє як мала дитина. Я в 5му класі соромилася вийти зі сміттям, бо ще не дай Божечко хтось побачить зі знайомих. Бабі 30ка скоро, вона блять не може пакета до смітника донести
 
Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.650
Симпатии
27.666
Краще б в магістратурі вивчилися за ці гроші. Але ж там треба 3-4 семестра зусилля прикладати, а тут взяв кредит, прослухав курс про наєбалово і став мільйонером.
В магістратурі потрібно вчитись. А покупці курсів хотять бути як їхні кумири. 2-3 дні "інтенсиву" і все, професія готова. А далі - чекай на мене місце у списку Форбс. :-)

Блогери навіть закликають жертв фразочками накшталт: "ви теж зможете, як я". Одразу притягують відповідну цільову.
 
Регистрация
15 Окт 2018
Сообщения
833
Симпатии
11.412
20 тисяч у кредит на навчання у блогера? цепиздець.
і навіть не шкода цих придурків - можливо буде іншим наука.
Пам'ятаю, у Шаманки був курс, хомяки теж кредити брали, а потім сльози лили, як їх обманули... Як жаль (насправді ні).
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
Регистрация
5 Фев 2018
Сообщения
926
Симпатии
11.892
Я сі дуже вибачаю, прогортало кілька сторінок назад, не помітило обговорення. У нас тут в часи триндецю на кордоні "дівчатка" зі списку рекламуються на російську аудиторію, картьє дарують, все таке. Якби вони піднімали чутливі теми таким промо - нуль питань, але поки я побачило лише "Саша самий ізвєстний блогєр в расії", а в коментах - тільки питання про блогерів з ЛНР лол.
Може я шось недобачило, але мені здається, що це чуть зашквар)
Посмотреть вложение 2447034 Посмотреть вложение 2447036
Тю а квіткова куди лізе? У неї ж і так все ок вроді?
Post automatically merged:

Ніхуя не понятно. Хто кого обманув і де квитки? Вимагаю пояснітєльну бригаду!
За кіску окреме спасибі, блєванула!
Post automatically merged:

Ну а поки Кіса на навчанні, мій любимчик провів рум-тур номеру, який дістався йому завдяки тій же Кісі на халяву, і звісно ж... Оновив зачіску! Треба ж якось розважитись, поки пітатєльна займається реальними справами? Отож бо.
Посмотреть вложение 2448243 Посмотреть вложение 2448244
Коли мені було 17 і я був йун і глуп, то я прям мріяла жити таким життям: рєстікі, салони, спа, спонтанні поїздки кудись. Але коли тобі 30 і ти мужик, жити життям 17 річної ванільки- це піздєц. То-то у нього дах іде і перепади настрою постійні.
Post automatically merged:

А як вам запускатєльніца мільйонників у якої 5900 підписників і напевно 75% це боти з Пакистану ?
 
Регистрация
7 Апр 2020
Сообщения
330
Симпатии
4.550
Танюша Самбурская, моя ж ты зайка. Возмущается, что сдать тест на ковид в частной лаборатории стоит 300 грн, и что якобы таким образом на эпидемии наживаются медучреждения.
Как объяснить девушке, почему анализ платный? Что работа производителей тест-систем, медсестер, лаборантов, утилизитаторов медотходов должна оплачиваться?
К слову, ПАЦИЕНТАМ гос.поликлинник и больниц анализы делают БЕСПЛАТНО.
Но тебя здоровую, праздно шатающуюся по городу в разгар эпидемии никто не обязан бесплатно обследовать!
Пишет: "З будь-якої проблеми люди вміють робити гроші та будувати бізнес". Напомню, это говорит человек, который свой личный бизнес построил на продаже инфокурсов, то есть воздуха. Не стыдно?
P.s. Может я конечно перегибаю, но шо-то меня прям бомбануло от её высказываний. Танюша, лучше просто выкладывай красивые фоточки. Не говори ничего в инстаграмме. Просто молчи - авось за умную сойдешь.
Screenshot_20220128_225038.jpg Screenshot_20220128_225025.jpg
 
Последнее редактирование:
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Танюша Самбурская, моя ж ты зайка. Возмущается, что сдать тест на ковид в лаборатории стоит 300 грн, и что якобы таким образом на эпидемии наживаются медучреждения.
Как объяснить девушке, почему анализ платный? Что работа производителей тест-систем, медсестер, лаборантов, утилизитаторов медотходов должна оплачиваться?
К слову, ПАЦИЕНТАМ гос.поликлинник и больниц анализы делают БЕСПЛАТНО.
Но тебя здоровую, праздно шатающуюся по городу в разгар эпидемии никто не обязан бесплатно обследовать!
Пишет: "З будь-якої проблеми люди вміють робити гроші та будувати бізнес". Напомню, это говорит человек, который свой личный бизнес построил на продаже инфокурсов, то есть воздуха. Не стыдно?
P.s. Может я конечно перегибаю, но шо-то меня прям бомбануло от её высказываний. Танюша, лучше просто выкладывай красивые фоточки. Не говори ничего в инстаграмме. Просто молчи - авось за умную сойдешь.
Посмотреть вложение 2448803 Посмотреть вложение 2448804
Милое, полностью согласна с вами.
Лучше бы уже молчала.
Или, может лабораторию свою захочет открыть?
Помниться, уже салон свой открывала, да кишка тонка им нормально управлять.
 
Регистрация
7 Апр 2020
Сообщения
330
Симпатии
4.550
Милое, полностью согласна с вами.
Лучше бы уже молчала.
Или, может лабораторию свою захочет открыть?
Помниться, уже салон свой открывала, да кишка тонка им нормально управлять.
Салон красоты когда-то был, но сплыл))
Ещё у неё был какой-то магаз эппл техники. Я так понимаю его тоже закрыли.
Но зато Танюша продает своим подписчикам инфокурсы о том, как зарабатывать деньги :facepalm1:
 
Регистрация
13 Янв 2020
Сообщения
69
Симпатии
1.138
коли виплила ця історія з курсом мені стало цікаво хто ця Гутак. Я глянуло її сторіс і тільки посміялось, контент абсолютно без всякого сенсу. якісь лахи, собака «Тузік», і ще вона на 5 сторіс чи більше записала свої переживання з приводу того що їй хтось сказав що у неї є вуса і вона сиділа їх роздивлялась і усіх запитувала чи це так… І все решта в такому ж дусі.
Це ж треба тирсу в голові мати щоб заплатити гроші за НАВЧАННЯ такій особі.
пс. Згадала, це ж та сама блогерка що радила відбілювач для одягу «Бел іе Паруса»
 
Регистрация
26 Янв 2019
Сообщения
340
Симпатии
4.074
Бідна імігрантка Гамноля понатирала у Вегасі нозі гуччами і пішла те горе запивати і заїдати у заклад Гордона Рамзі. Все, що вам треба знати про людину, в якої немає 6 тис $ на операцію собаці.
 

Вложения

Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
Танюша Самбурская, моя ж ты зайка. Возмущается, что сдать тест на ковид в частной лаборатории стоит 300 грн, и что якобы таким образом на эпидемии наживаются медучреждения.
Как объяснить девушке, почему анализ платный? Что работа производителей тест-систем, медсестер, лаборантов, утилизитаторов медотходов должна оплачиваться?
К слову, ПАЦИЕНТАМ гос.поликлинник и больниц анализы делают БЕСПЛАТНО.
Но тебя здоровую, праздно шатающуюся по городу в разгар эпидемии никто не обязан бесплатно обследовать!
Пишет: "З будь-якої проблеми люди вміють робити гроші та будувати бізнес". Напомню, это говорит человек, который свой личный бизнес построил на продаже инфокурсов, то есть воздуха. Не стыдно?
P.s. Может я конечно перегибаю, но шо-то меня прям бомбануло от её высказываний. Танюша, лучше просто выкладывай красивые фоточки. Не говори ничего в инстаграмме. Просто молчи - авось за умную сойдешь.
Посмотреть вложение 2448803 Посмотреть вложение 2448804
Абсолютно аналогічні думки виникли, коли це побачила. Для мене Самбурська - то якийсь пррсто пацієнт-унікум, я офігіваю з того, в якому світі живе та дитина, і що в неї там взагалі в голові. Як її, не знаю, ще машина не збила (о ні, зараз будуть казати, що насіки погрожують) за ті всі роки життя? Вона ж абсолютно до нього не пристосована! Нуль! І ще дитину хоче. Що ти будеш з тоб дитиною робити? Ридати над нею, бо покакала?
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
Бідна імігрантка Гамноля понатирала у Вегасі нозі гуччами і пішла те горе запивати і заїдати у заклад Гордона Рамзі. Все, що вам треба знати про людину, в якої немає 6 тис $ на операцію собаці.
А чого Гамноля англійською пише? Вона вважає, що її сторіз справжні нейтівспікери дивляться, а не такі самі емігранти як вона?
 
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.450
Симпатии
37.533
Абсолютно аналогічні думки виникли, коли це побачила. Для мене Самбурська - то якийсь пррсто пацієнт-унікум, я офігіваю з того, в якому світі живе та дитина, і що в неї там взагалі в голові. Як її, не знаю, ще машина не збила (о ні, зараз будуть казати, що насіки погрожують) за ті всі роки життя? Вона ж абсолютно до нього не пристосована! Нуль! І ще дитину хоче. Що ти будеш з тоб дитиною робити? Ридати над нею, бо покакала?
Я взагалі з неї в шоці, якщо чесно. Все що вона вміє це робити розпакоуки, і цілувати свого придурка на камеру. Все! Нічого цікавого в неї взагалі немає
 
Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
Пздц, нахрена готелю 11 мірорс в Києві реклама через бараєву?? Я в шоках від недоцільності, ну це як мені здається
Я блин в шоке от этого отеля. Я пыталась забронировать этот номер (нужен был именно этот) всю предыдущую неделю и начало этой и он был постоянно недоступен. Чудесно просто, вместо того, чтобы продать людям за живые деньги, отдают безоплатно блогеру, чтобы привлечь тех же людей.

Я знаю, что я могла бы написать напрямую резервейшн, но в Украине у меня нет на это ни времени, ни сил. Если бы это было в другой стране, то да, или просить тревел агента.
 
Регистрация
15 Дек 2019
Сообщения
670
Симпатии
8.118
Бідна імігрантка Гамноля понатирала у Вегасі нозі гуччами і пішла те горе запивати і заїдати у заклад Гордона Рамзі. Все, що вам треба знати про людину, в якої немає 6 тис $ на операцію собаці.
А що шкарпетки /слідочки надягати потрібно Гамноля не знає?!