Остальные украинские блогеры

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Рудий Дзідзьо підстриг свою мохнатку на обличчі.Ізольда була і нею залишилася!
Фото до і після.
Бридота одним словом.
 

Вложения

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
І бороди мені подобаються.
Але погодьтеся де борода і де рудий махор?
 

Вложения

Регистрация
5 Окт 2016
Сообщения
645
Симпатии
8.524
Так а что это за действие вообще? Что за истерики и эйфория от вида мамочек? Слезы,сопли,кривая походка в перемешку....что за балаган был?
У звязды фан-встреча, плюс заодно муженёк ее снимал типа социальный ролик для Зе на тему родов в госроддомах
 
Регистрация
4 Фев 2019
Сообщения
30
Симпатии
253
Регистрация
10 Фев 2019
Сообщения
1.135
Симпатии
7.560
У звязды фан-встреча, плюс заодно муженёк ее снимал типа социальный ролик для Зе на тему родов в госроддомах
Спасибо,милое. Кстати,она по ходу читает нас- сказала,что благодаря солнышку у нее много веснушек появилось на литсе и сегодня идет к косметологу их отбеливать))
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
Без фотошопа транс значительно старше 30, в живую на все 45 при чем с большим наркоманским стажем, а на фоне милой подруги как мама и дочь :Spiteful:
 

Вложения

Регистрация
5 Окт 2016
Сообщения
645
Симпатии
8.524
Спасибо,милое. Кстати,она по ходу читает нас- сказала,что благодаря солнышку у нее много веснушек появилось на литсе и сегодня идет к косметологу их отбеливать))
Думаю если б читала, то мы б уже давно лицезрели истерику похлеще чем полыхает Стужук сегодня, если вы знаете о чем я)))) она ведь очень эмоционально нестабильна мягко говоря, а грубо - припизженная истеричка )
 
Регистрация
10 Фев 2019
Сообщения
1.135
Симпатии
7.560
Думаю если б читала, то мы б уже давно лицезрели истерику похлеще чем полыхает Стужук сегодня, если вы знаете о чем я)))) она ведь очень эмоционально нестабильна мягко говоря, а грубо - припизженная истеричка )
Да,алинко еще то ебобо с нестабилтной психикой,совпало значит
А у стужук я в бане) давно и крепко)
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
75
Симпатии
801
Бо лінива як дупа.Днями сидить вдома і її робота фоточку запіліть з собакою погулять і в мікрохвильовці розігріти хрючево.А там ще віщалося,що вони з Кокосею забувають мову.От так запросто гомонять між собою на агліцькій мові.Насіки тут є Американці???? Мову забули?Чи поляки, іспанці?Куди нас доля не закидає.
Я дуже давно живу в англомовній країні, усі знайомі і друзі і мій алкаш - не Україні і не росіяни. Тому мови практично не практикую, тільки з родичами з України. Але коли треба, то і російська і українська чудово йдуть, так, незвично, але не так, щоб прямо ЗАБУТИ!
А у Васюсі ні англійської, ні української, ні російської нормальної. Англійську вивчи спочатку нормально, а потім вже все інше забувай.
Де там забути українську? З Кокосьою своїм якою мовою 24/7 спілкуються? А більше ж ні з ким іншим не була помічена. Дешеві понти перед своїми 14 літніми підписниками. Ще й диплом інязу, філологиня обдарована :-)
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
75
Симпатии
801
Поясніть мені, в чому пркол купувати заморожені напівфабрикати?
Вона якось пару тижнів тому казала, що вони перестали купувати їжу, яка потребуває приготування, бо всеодно все псується.
Тому Васюся як справжня американка, готує сніданок-обід-вечерю у мікрохвильовці. А ще на сніданок у них іноді вялене м`ясо ПП Васюся
Вчора ще у сторіс показувала, що треба їй купити крем для обличчя. Вона то заказала в Сефорі, але він прийде тільки в четвер, тому на три дні треба купити інший. І до Кокосі каже «Ай нід іт!» Підозрюю так було і з машиною, і з усім іншим гівном на яке вони тратять гроші. Ай нід іт блеать!
А потім на касі відчитувала Діму за те, що він купив собі йогурти, питала навіщо те йому. Гроші, які він сам заробив, має тратити на те, що узгодить його придуркувата дружина. Вона ще має наглість, вказувати що йому купувати і їсти, а шо ні. Має бути вдячна, що він її ліниву дупу кормить і забезпечує ще.
Він тільки відшучувався, що буде шоколад тими йогуртами заїдати
Коротше тримає наша тупенька Дімкині яйця у залізних лещатах і не думає відпускати.
 
Регистрация
26 Дек 2017
Сообщения
196
Симпатии
3.600
Возраст
29
Бо лінива як дупа.Днями сидить вдома і її робота фоточку запіліть з собакою погулять і в мікрохвильовці розігріти хрючево.А там ще віщалося,що вони з Кокосею забувають мову.От так запросто гомонять між собою на агліцькій мові.Насіки тут є Американці???? Мову забули?Чи поляки, іспанці?Куди нас доля не закидає.
Бред. Я тоже живу за границей и почти никогда не общаюсь на родном языке (украинский) но читаю книги по русски, собственно так и научилась писать и говорить потому как в школе на Украине я не училась. У Васюси же нет друзей американцев, она только с Димой и подписчиками общается, как можно забивать слова!
Это она виебнутса захотела типа смотрите я уже настоящая американка раз язык забываю. Тууууупаяяяяяяяяя
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Спасибо,милое. Кстати,она по ходу читает нас- сказала,что благодаря солнышку у нее много веснушек появилось на литсе и сегодня идет к косметологу их отбеливать))
Спф? Хуй!
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Я дуже давно живу в англомовній країні, усі знайомі і друзі і мій алкаш - не Україні і не росіяни. Тому мови практично не практикую, тільки з родичами з України. Але коли треба, то і російська і українська чудово йдуть, так, незвично, але не так, щоб прямо ЗАБУТИ!
А у Васюсі ні англійської, ні української, ні російської нормальної. Англійську вивчи спочатку нормально, а потім вже все інше забувай.
Де там забути українську? З Кокосьою своїм якою мовою 24/7 спілкуються? А більше ж ні з ким іншим не була помічена. Дешеві понти перед своїми 14 літніми підписниками. Ще й диплом інязу, філологиня обдарована :-)
Там мозгов как у рыбки дори, ни один язык полностью не помещается. Начинает учить один язык, а второй стирается ... маленький запас диска гагага)))
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Бред. Я тоже живу за границей и почти никогда не общаюсь на родном языке (украинский) но читаю книги по русски, собственно так и научилась писать и говорить потому как в школе на Украине я не училась. У Васюси же нет друзей американцев, она только с Димой и подписчиками общается, как можно забивать слова!
Это она виебнутса захотела типа смотрите я уже настоящая американка раз язык забываю. Тууууупаяяяяяяяяя
Ой ну либерман из моей любимой палаты через месяц в Израиле тоже начала говорить про израильский акцент. Мы все ржали в голосину)))потому что у поцика ни иврита, ни друзей израильтян, только прынц и с тем на инглише))) может это у всех поциентов профессиональное?))
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Вона якось пару тижнів тому казала, що вони перестали купувати їжу, яка потребуває приготування, бо всеодно все псується.
Тому Васюся як справжня американка, готує сніданок-обід-вечерю у мікрохвильовці. А ще на сніданок у них іноді вялене м`ясо ПП Васюся
Вчора ще у сторіс показувала, що треба їй купити крем для обличчя. Вона то заказала в Сефорі, але він прийде тільки в четвер, тому на три дні треба купити інший. І до Кокосі каже «Ай нід іт!» Підозрюю так було і з машиною, і з усім іншим гівном на яке вони тратять гроші. Ай нід іт блеать!
А потім на касі відчитувала Діму за те, що він купив собі йогурти, питала навіщо те йому. Гроші, які він сам заробив, має тратити на те, що узгодить його придуркувата дружина. Вона ще має наглість, вказувати що йому купувати і їсти, а шо ні. Має бути вдячна, що він її ліниву дупу кормить і забезпечує ще.
Він тільки відшучувався, що буде шоколад тими йогуртами заїдати
Коротше тримає наша тупенька Дімкині яйця у залізних лещатах і не думає відпускати.
Аплодую вам миле ,не я одна це помітила.Цобкає ним як тим осликом дурнуватим.
 
Регистрация
18 Ноя 2017
Сообщения
472
Симпатии
5.826

Вложения

Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
Йуля згадала панкове минуле?
На Днюху поїхали з Бобиком на концерт Kiss.Ну і вітання худіючих хомяків буде нонстнп цілий день.
Главное в посте оправдаться, что день рождение никогда не празднует, ага канешно:nyam: с кем праздновать то, если друзей даже нет?) Кто прийдёт? :;;-))):
Собрала в зале аж три "близких" человека администратор, пан недотренер и ещё кто-то для массовки и пожирания торта и шашлыка.. можно было и бобика позвать туда для приличия, а нет, только мясо шо б привез!::-):sha_lun: стыдно..:bra_vo:
Бл@ать!! сплошное 24-часовое показушное враньё для подписоты, это якобы романтическое путешествие в вагоне, неожиданные сюрпризы от любимого, драйвовый концерт, влюбленные фото :ti_pa:а за кулисами вся "романтика" - бобик раб и фотограф , йула 24/7 не отрываясь от айфона строчит посты, стори, шопит безбожно фотографии - вот нах@й такой театр, "успешная" блЭди-дармоедка с большими комплексами и еще не до конца реализованными "перевтиленями":facepalm:
 
Регистрация
11 Ноя 2017
Сообщения
240
Симпатии
2.670
Васюсік-Урбановіч хайпить.Видумала якусь тупу історію як їй клієнтка за нарощення волосся тисячу недолала ще в Тернополі заЦаря Панька.Зате як розрекламувала цей пост.....
"Нас Обікрали!!!"
Епт!!! Ну і Дімон після того як тріснувся головою возлюбіл з'являтися в сторіз у рудулі.Морозить якусь фігню і сам з цього сміється.Шютка-юмора своєрідна.
І бачу ніфіга вони не економлять.За якусь вшиву куртку він три дні плакав за 50 баксів.А в магазині полуфабрикати навіщо купувати??Васюся сама печиво спекти не може??Вона ж фуд блохер.Дімон їй для цього дорогезний об'єктив на фотік купував.Рука-ліцо.
У меня не хватает нервов смотреть не сторис. Тыканье пальцем, несет х*ню какую-то. Ощущение закомплексованной чушки. Три сторис подряд одинаковые «а ось подивіцця шо це, ну вам мабуть не видно, а їх видно, це світлячки, Діма бачиш, кокось, ми купили оце, а подивіцця шо продаєцця, гиги і тд.
Фу, глянула и ощутила «испанский стыд», кто бля Это смотрит:scare2::scare2::scare2:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.235
Слухайте, а що з Ніколіч, чому вона така запухла постійно ? Виглядає наче алкоголічка 40-річна, шо за пздц ? Вона шось собі колола чи бухає чи що з нею таке ? Я от вже якийсь час тому помічати почала, потом подумала, що може здається, а як побачила останнє відео в неї на сторінці то аж не впізнала.