• Форум сообщества насИкомых заблокирован роскомнадзором по требованию президента ВТБ Андрея Костина за упоминание о его любовнице.

Остальные украинские блогеры

Симпатии
213
Наскільки я пам'ятаю, Ніка Гук незаміжня, народила дитину і з того, як ці факти викладались, виглядає, що її від цього не бомбить. Ну, принаймні питань не уникає і пости з недовесільними фото і рекламою Лелеки, не постить:-)

Симпатии
5.479
Ой, Ося завжди приймає участь по цих шабашам блогерів від Раші. Взагалі вона для мене складає двояке враження. З однієї сторони вдалі образи і макіяж, а з іншої те, що вона українка в Польші, а так продається. І по яких критеріях туди поїхала Литвин??? :facepalm1::w_a_l_l:
Литвин, наверно, выбрали потому, что она круглосуточно ходит с тремя слоями штукатурки на лице, бровями которые можно увидеть за несколько кварталов и со щетками вместо ресниц :kud_ryashka:

Симпатии
25.568
Ой, Ося завжди приймає участь по цих шабашам блогерів від Раші. Взагалі вона для мене складає двояке враження. З однієї сторони вдалі образи і макіяж, а з іншої те, що вона українка в Польші, а так продається. І по яких критеріях туди поїхала Литвин??? :facepalm1::w_a_l_l:
Ой, то проблема більшості українських блогерок, які вийшли заміж закордон. Не встигли Медику чи Чоп переїхати, як вже починаються розмови про Україну в гидливо-зневажливому тоні. Типу Лєни Цифри, яка постійно засирає Херсон, фотографує там сміття і обшарпані гаражі, звинувачує українців у нетолерантності та невігластві. Що цікаво, такий негатив на все українське переважно йде від типових блогерів-дармоїдів, які закордоном ніде не працюють, не асимілювались і не мають спілкування окрім віртуальних хомок та хейтерів в ютубі. Та ж нейл-блогерка Майко нейлз знає англійську, вивчила данську, влаштувалася на нормальну роботу в Копенгагені, має власних данських друзів (а не тільки друзів чоловіка). І поряд з цим, завжди тепло відгукується про Київ, подорожує Україною і не пише всяку нудятіну "фу, у Києві в метро черги і на дорогах затори, не те що у мене в Данії".

Симпатии
21.491
В принципі, до тату я відношусь нейтрально, але тату на писку це якийсь пздц. Зачем, бл@@@ розмальовувати собі ще й морду ?!

Вложения

Симпатии
7.425
Наскільки я пам'ятаю, Ніка Гук незаміжня, народила дитину і з того, як ці факти викладались, виглядає, що її від цього не бомбить. Ну, принаймні питань не уникає і пости з недовесільними фото і рекламою Лелеки, не постить:-)
Ніка вже була одружена, достатньо довгий період до речі. Переїхала зі своїм першим чоловіком з Хмеля у Львів, через деякий час розлучилася ( припущення - коли більш пітатєльні на горизонті з‘явилися).

Симпатии
2.295
І прямо говорить, що дитина була незапланованою. Думаю, як в жінки, що вже викусила всі переваги шлюбу, він для неї вже не в пріоритеті. Не уявляю Литвин в подібній ситуації).

Симпатии
2.723
Алиночка, спешу тебя расстроить, ты за такого замуж вышла, твой ещё и харкает в людей:ze_le_ny::ze_le_ny::ze_le_ny:
Похоже она водит так же,как и разговаривает))) очееь часто она жалуется на это
Тупняшка наша
Я живу тоже в киеве, кстати, даже возле шаманской, точно так же езжу ежедневно на машине, постоянно,ну что-то то ли я слишком спокойная или занятая и не замечаю,то ли реально никто не сигналит мне)))

Симпатии
15.707
жеваный крот
Вчера писала что все ведьмы-гадалки это мошенницы. Сегодня пишет что ей ведьма сказала что она имеет силу

http://instagr.am/p/B3Z8eI5BZRi/

Последнее редактирование:
Симпатии
84
Симпатии
2.723
Когда она успевает так пиздеть, хоть бы записывала свои ляпы, раз не помнит.
Я думаю,что она просто не может анализировать. Она не понимает,что лепит. Она оч тупая

Симпатии
10.496
жеваний крот
Вчера писала что все ведьмы-гадалки это мошенницы. Сегодня пишет что ей ведьма сказала что она имеет силу

http://instagr.am/p/B3Z8eI5BZRi/
как пиздит, а) ей бы книжули писать. Как эта графомания от ноунеймов, что на вокзалах продается
Еще и на второй фотке коту в морду песка насыпала, малохольная

Симпатии
84
как пиздит, а) ей бы книжули писать. Как эта графомания от ноунеймов, что на вокзалах продается
Еще и на второй фотке коту в морду песка насыпала, малохольная
Я честно говоря не смогла даже 2х абзацов осилить этого бреда. Такое чувство что пишет лишь бы что. Набор слов истории бабки на лавке.

Симпатии
536
Симпатии
592
Доречі колись давно мені говорила , що вони всьо з Китаю тащуть в свої магазин ,навіть в орел і решка шопінг показували то місто де ті всі підробки штампують , мама її туди їздила незнаю як зараз чи їздить, Китай то всьо 100% , сама особисто була в статусі є гарні якісні підробки так і гамно клеїте, в житті б не пішла там щось купувати

Симпатии
213
Ніка вже була одружена, достатньо довгий період до речі. Переїхала зі своїм першим чоловіком з Хмеля у Львів, через деякий час розлучилася ( припущення - коли більш пітатєльні на горизонті з‘явилися).
Ну але ж не ниє всюди, щоб пітатєльний одружився з нею))

Симпатии
213
І прямо говорить, що дитина була незапланованою. Думаю, як в жінки, що вже викусила всі переваги шлюбу, він для неї вже не в пріоритеті. Не уявляю Литвин в подібній ситуації).
Литвин типова закомплексована дівчина, для якої статус в шапці профілю важливий до всирачки.

Симпатии
25.590