Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
1.530
Симпатии
18.645
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
А что за лухари бункер? Я пропустило)
покличте брук в коментах і вас додам в лакшері бункер. ми поки закрили чат, бо вчора свин пробував нав‘язати контакт:;-))):

Post automatically merged:

маємо підозри, що свин з конякою всіх намахали і так насправді жодного переказу коштів не зробили
 
Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
1.530
Симпатии
18.645
покличте брук в коментах і вас додам в лакшері бункер. ми поки закрили чат, бо вчора свин пробував нав‘язати контакт:;-))):

Post automatically merged:

маємо підозри, що свин з конякою всіх намахали і так насправді жодного переказу коштів не зробили
Ого... а звідки підозри?
 
Регистрация
28 Авг 2021
Сообщения
265
Симпатии
3.529
покличте брук в коментах і вас додам в лакшері бункер. ми поки закрили чат, бо вчора свин пробував нав‘язати контакт:;-))):

Post automatically merged:

маємо підозри, що свин з конякою всіх намахали і так насправді жодного переказу коштів не зробили
а свин погрожував чимось? :na_bagine:
 
Регистрация
2 Авг 2020
Сообщения
171
Симпатии
2.578
6FC1B01D-6EE3-438F-909A-6C15B969C46B.jpeg
DD71A37F-E014-4C25-B853-2FE5C2E7E19B.jpeg

А я смотрю конь и свин активно следят за Таней2 и не упускают возможности её уколоть.Только вот насколько я помню, то лелека вообще отмораживалась от своих беременных пациентов, не давая никаких разъяснений, до того как это не дали огласки блогеры.А владелица маркетингового агенства не понимает, что первое, что они должны были сделать — это лично обзвонить каждую девушку и успокоить о том, что возврат будет и тд ? «На цьому ставлю крапку» КО КО КО
 
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
331
Симпатии
5.687
покличте брук в коментах і вас додам в лакшері бункер. ми поки закрили чат, бо вчора свин пробував нав‘язати контакт:;-))):

Post automatically merged:

маємо підозри, що свин з конякою всіх намахали і так насправді жодного переказу коштів не зробили
А що за чат? Бо я підписалась на Елітне бомбосховище. Куди перейти, щоб у чат вступити?


Так, всьо, відбій! Я розібралась)
 
Регистрация
8 Сен 2020
Сообщения
114
Симпатии
1.840
покличте брук в коментах і вас додам в лакшері бункер. ми поки закрили чат, бо вчора свин пробував нав‘язати контакт:;-))):

Post automatically merged:

маємо підозри, що свин з конякою всіх намахали і так насправді жодного переказу коштів не зробили
Опа, а от куда инфа, что намахали?)
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.317
Симпатии
45.806
Посмотреть вложение 2576102 Посмотреть вложение 2576103
А я смотрю конь и свин активно следят за Таней2 и не упускают возможности её уколоть.Только вот насколько я помню, то лелека вообще отмораживалась от своих беременных пациентов, не давая никаких разъяснений, до того как это не дали огласки блогеры.А владелица маркетингового агенства не понимает, что первое, что они должны были сделать — это лично обзвонить каждую девушку и успокоить о том, что возврат будет и тд ? «На цьому ставлю крапку» КО КО КО
Роздули з мухи слона? Яка ж вона кончена. Там в коментарях писали жінки, які купили пакет, що їм от-от народжувати, а лелека морозиться. То це треба терміново шукати інший пологовий, лікаря. Нах їм гроші по завершенні війни, якщо їм народжувати вже ось. Ясна річ,війна це форс-мажор, але вагітних можна зрозуміти. Тим паче, що лелека знайшла кошти на переїзд до Львова і роботу там. От вічно кінь там, де якісь мутні історії
 
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
469
Симпатии
9.847
не заходила до таньки тищу років. як і всім нам, було було сильно не до неї.ця єбанута спекулює кров‘ю з носа і проводить якісь аналогії про передчасні пологи і перервані вагітності. тіпа «подивіться я так переживаю, шо можу дитину завчасно народити?»
піздєц мене фізично мало не вирвало від того, яка вона кончена блять. дякую Конь, я зашла, вкотре пересвідчилась шо ти єбане дно і ще не скоро зайду знову.
 

Вложения

Регистрация
26 Янв 2020
Сообщения
358
Симпатии
5.628
Посмотреть вложение 2574974 Да ебтвою на лево!
И садиком ебань, все находят без проблем сады детям, а эта в сторьках ноет, что б ей садик подогнали
Святые тапки! Я в своём бункере все пропустило. Коняка беременна? Пиздец не повезло сейчас рожать. Ну и через полгода вряд ли лучше будет…
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.635
Симпатии
227.117
Адрес
Рожевопонія
Святые тапки! Я в своём бункере все пропустило. Коняка беременна? Пиздец не повезло сейчас рожать. Ну и через полгода вряд ли лучше будет…
Она в Польше тусить будет
 
Регистрация
29 Июн 2021
Сообщения
263
Симпатии
4.173
Ще одна курва тупорила ниє відітєлі зносять їй сторіс. Нехуй було в руських гівах сидіти, собака ти сутула. Пожинай плоди своєї жадібності курва
D5AE6697-A482-43EE-AF7B-FAE93D11E928.jpeg
417FB92C-FF1C-4B04-8120-E410ED977E7A.jpeg
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Регистрация
7 Сен 2020
Сообщения
469
Симпатии
9.847
ну нарешті таня пренткович з волонтьоршою деблокує Маріуполь, бо ці мєлкі лохи тіпа Президента, Папи Римського, Ердогана, з своїми кораблями, просто не знають шо нада 800 тищ зібрать.
 

Вложения

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
ну нарешті таня пренткович з волонтьоршою деблокує Маріуполь, бо ці мєлкі лохи тіпа Президента, Папи Римського, Ердогана, з своїми кораблями, просто не знають шо нада 800 тищ зібрать.
Тобто люди звідти вирватись не можуть, продукти туди держава завезти не може,а якась прости Господи Лена броніки через хуєву тучу фашиських блокпостів провезе.Вона їх в дупу свою сховає??? Шо за нах??Або місто від фонаря поставила або тупий розвід.Ми вже в місті допомагаємо наших хлопців одягати.Бо в военкоматі список і одягайся сам.В коледжі моєї личинки ми вчителя фізики одягали.Класами збирали і я бачу куди йдуть гроші.
 
Регистрация
29 Июн 2021
Сообщения
263
Симпатии
4.173
Тобто люди звідти вирватись не можуть, продукти туди держава завезти не може,а якась прости Господи Лена броніки через хуєву тучу фашиських блокпостів провезе.Вона їх в дупу свою сховає??? Шо за нах??Або місто від фонаря поставила або тупий розвід.Ми вже в місті допомагаємо наших хлопців одягати.Бо в военкоматі список і одягайся сам.В коледжі моєї личинки ми вчителя фізики одягали.Класами збирали і я бачу куди йдуть гроші.
Тупий розвод на бабки
Інше питання, як на це звернути увагу спец служб?